Sporcular için güneş gözlüğü camları.
Gözlük camının kenarına kadar uzanan net görmenin tadını çıkarırken gözlerinizi koruyun.

 • Spor gözlük camları ne yapabilir?

  Spor gözlük camları ne yapabilir?

  Spor yaparken bozulmamış görmenin tadını çıkarmak istiyorsanız birçok farklı gerekliliği karşılayan gözlüklere gereksiniminiz vardır. ZEISS spor güneş gözlüğü camları hafif ve dayanıklıdır, %80 üzerinde bir renk koyuluğuna ve gözleriniz için özelleştirilmişken toz ve çiziklere karşı koruma için özel bir kaplama özelliğine sahiptirler. Cosmetic Edge® Teknolojisi sayesinde bu ince gözlük camları yüksek numaralı ve yüzünüzün etrafını saran bombeli gözlük camları kullansanız bile size gözlük camının kenarlarına kadar net görme sağlarlar. Bu durum her yerden kusursuz görmeyi garanti eder ve gözlerinizi havadaki küçük parçacıklar, güneş ışığı ve tozdan korur. İster bisiklete binin, ister koşun, su sporları yapın, tenis oynayın, futbol oynayın veya golf oynayın.

  Dahası: ZEISS spor gözlükleri tek odaklı veya progresif gözlük camları olarak da sağlanmaktadır.

 • Cosmetic Edge® Teknolojisi nasıl çalışır?

  Cosmetic Edge® Teknolojisi nasıl çalışır?

  Loading the player...

  Yuvarlak. Dikdörtgen. Spor. Şık. Yüzün etrafını saran bombeli bir gözlük camı tasarlamak benzersiz zorluklara neden olur. Çevre bölgelerde bile mümkün olduğunca ince olmalı ama yine de kullanıcının görme kusurlarını düzeltmelidir. ZEISS'dan Cosmetic Edge® Teknolojisi ile çok geniş bir gözlük camı çapı ve önemli derecede yüzün etrafını saran bombeli çerçevelerle bile optimum görme düzeltmesi sağlayan düz gözlük camları üretebiliyoruz. Bu hem spor gözlüklerini sevenler için hem de şık güneş gözlüklerini sevenler veya numaralı gözlük kullanıp yüze sarılı görünümü isteyenler için iyi haber.

 • Ek seçenekler

  Daha fazla rahatlık, tarz ve güvenlik için ekstralar

  En iyi görme için: ZEISS tek odaklı gözlük camları.

  Daha fazla bilgi

  Progresif gözlük camlarınızı, gözlerinizi parlama ve UV radyasyonuna karşı koruyan gözlük camlarına dönüştürün. İlk kez kullananlar için dahi kişiselleştirilmiş çözümler. ZEISS terzi işi üretilmiş progresif gözlük camları.

  Daha fazla bilgi

  Sizin için doğru cam kaplamasını seçin

  DuraVision® Platin – ZEISS'ın ürettiği en sert lens kaplaması; maksimum çizilme direnci, toza karşı optimum koruma ve yüksek ölçüde etkin antireflektif kaplama sunar.

  Daha fazla bilgi

 • Bir gözlükçü bulun

  Yakınınızdaki ZEISS gözlükçüsünü bulun

  Size yakın bir gözlükçü bulun. Size ayrıntılı bilgi verecek ve en sevdiğiniz spor için kişiselleştirilmiş güneş gözlüğü camları hazırlayacaklardır.

  Yetkili ZEISS Optik Mağazaları

Bu yazıyı arkadaşlarınızla paylaşın