ZEISS EnergizeMe Gözlük Camları

Yorgun gözlerinizi dinlendirme zamanı.

Yeni!
Kontak lens
kullanıcıları için

Dinlenmiş yorgun gözler, daha az göz yorgunluğu, net ve keskin görme: ZEISS EnergizeMe gözlük camları dünyada özellikle kontak lens kullanıcılarının gereksinimleri için tasarlanmış ilk gözlük camlarıdır.

Kontak lenslerinizi çıkardıktan sonra yorulmadan görmek için eksiksiz bir paket: bu eksiksiz gözlük camı çözümü kontak lens kullanıcılarının görme davranışlarına göre yenilikçi bir gözlük camı tasarımıyla birlikte dijital dünyada görme için optimum hale getirilmiş bir teknoloji ve gözlük camı kaplaması içerir. Kontak lens kullanıcıları için gözlük camları – gözlerinize bu özel dinlenmiş hissi tattırın.

ZEISS EnergizeMe.

Kontak lens kullandıktan sonra dinlendirme amaçlı üretilmiş ilk gözlük camları.

Günümüzde her kontak lens kullanıcısının saatlerce kontak lens kullandıktan sonra gözlerini dinlendirmek üzere en az bir gözlüğü vardır. Sık sık akıllı telefonlar, tabletler, vs. kullanmak gözleri daha da yorar. Ama bu gözlük camlarının daha da fazlasını yapabildiğini biliyor muydunuz?

Kontak lenslerinizi çıkarıp gözlüğe geçtikten sonra daha rahat görme ve dinlenmiş gözlerin tadını çıkarın. ZEISS EnergizeMe gözlük camları kontak lens kullanıcılarına sıradan bir çift gözlük camından daha fazlasını sunar. Bunlar kontak lens kullanıcılarının dijital dünyada görmesi ve görme davranışları için özellikle optimum hale getirilmiştir.

Gözlükçü Arama

Yakınınızdaki ZEISS gözlükçüsünü bulun.

Gözlükçü Arama

Yakınınızdaki ZEISS gözlükçüsünü bulun.

Elveda göz yorgunluğu!

Akıllı telefon, dizüstü veya tabletinizi kullanırken ZEISS'dan yenilikçi teknoloji sayesinde rahat görmenin tadını çıkarın.

Her birimiz 'dijital uzman' olmasak da, hepimiz giderek daha fazla dijital cihaz kullanıyoruz. Bu değişiklik görme alışkanlıklarımızın temel olarak değişmesine neden olmuştur: dijital cihazlarda okuma daha kısa bir okuma mesafesi gerektirir ve bu nedenle gözlerimizin son derece sık olarak yakından uzağa ve tekrar geriye geçmesini gerektirir. Özellikle uzun süreler akıllı telefon, tablet veya benzeri bir dijital cihazı kullanmak stres altında veya çok yorgun gözlere neden olur. Kontak lens kullanıcıları için ZEISS EnergizeMe gözlük camları her tür dijital cihazda kitap okumayı daha kolay hale getiren özel bir teknolojiye sahiptir ve bu nedenle dijital göz yorgunluğunu önlemek için mükemmeldirler.

Elveda göz yorgunluğu!

Suni ışıkta ek görme rahatlığı.
Göz yorgunluğu ve görme stresine karşı.

İster akıllı telefon, LED ışık, monitör, TV, tablet veya e-okuyucu olsun modern ışık kaynakları daha öncekilerden daha fazla mavi ışık yaymaktadır. Mavi ışık tehlikeli olabilir ve birçok insan bunu gözleri için rahatsız edici ve stresli bulur. Ayrıca biyoritmlerimizi olumsuz etkiler. Gözlük camında özel bir mavi ışık filtresi size daha rahat görme sağlayabilir.

Renksiz ZEISS camlarında tam UV koruması. Tüm gün. Her gün.

UV daima vardır. Bulutlu günlerde bile. UV radyasyonu hem gözleriniz hem de gözün çevresi için bir sağlık riski oluşturur. Dışarıdayken gözlerinizi daima korumak istiyor musunuz? Artık tüm ZEISS renksiz camları tam UV korumadır!

Gözlük camının kendine özgü özellikleri zararlı UV ışınlarını filtreler ve gözlerinize kalıcı koruma sağlar.

Çiziklerin ve kirin hiç şansı yok. Her zamankinden daha dayanıklı.

Yüksek performanslı gözlük camı kaplamaları gözlük camlarınızı çizilmeler veya statik toz parçacıklarına karşı son derece dayanıklı hale getirmektedir. Bunun faydası: gözlük camlarınız daha uzun süre kirlenmez ve böylece temizlenmeleri önemli ölçüde kolaylaşır. Aynı şeyler ZEISS EnergizeMe gözlük camları için de geçerlidir: özel mavi ışık filtresine ek olarak son teknolojiye sahip sert kaplama teknolojisini ve bir Temiz Kaplamayı standart olarak içerirler.

Sizin için ve görme davranışınız için kişiselleştirilmiştir.

Her tür kontak lens kullanıcısı için mükemmel çözüm – progresif gözlük camı kullanıcıları için de.

Kontak lens kullanıcıları için ZEISS EnergizeMe gözlük camları üç versiyonda sağlanmaktadır ve kişinin yaşam tarzı ve yaşına göre özelleştirilirler. Gözlükçünüz gereksinimlerinizi karşılayacak çözümü bulma konusunda size yardımcı olmaktan mutlu olacaktır:

20'li ve erken 30'lu yaşlardaki kontak lens kullanıcıları için ZEISS EnergizeMe Tek Odaklı gözlük camları mevcuttur

20'li ve erken 30'lu yaşlardaki kontak lens kullanıcıları için

ZEISS EnergizeMe Tek Odaklı gözlük camları mevcuttur:

ZEISS EnergizeMe Tek Odaklı Gözlük camlarımız 20 ile 30 yaşları arasındaki sosyal olarak aktif 'dijital uzmanları' için çok uygundur. Standart olarak DuraVision BlueProtect kaplama ile üretilir, Digital Inside Teknolojisine sahiptirler ve böylece genç kalan ve dinlenmiş gözler için kusursuzdurlar.

30'lu ve 40'lı yaşlardaki kontak lens kullanıcıları için ZEISS EnergizeMe Dijital ürünümüzü sunuyoruz

30'lu ve 40'lı yaşlardaki kontak lens kullanıcıları için

ZEISS EnergizeMe Dijital ürünümüzü sunuyoruz:

Yaklaşık 30 ila 40 yaşlarındaki gözlük ve kontak lens kullanıcıları standart olarak DuraVision BlueProtect ve Digital Inside Teknolojisiyle üretilen ZEISS EnergizeMe Dijital gözlük camlarından fayda görürler– bunlar daha rahat ve dinlendirici bir görme sunar.

40 yaş ve üzerindeki kontak lens kullanıcıları için ZEISS EnergizeMe Progresif ürünümüz vardır

40 yaş ve üzerindeki kontak lens kullanıcıları için

ZEISS EnergizeMe Progresif ürünümüz vardır:

Progresif veya multifokal kontak lensler kullanan 40 yaş ve üzerindekiler için ideal adisyon. DuraVision BlueProtect ve Digital Inside Teknolojisiyle ZEISS EnergizeMe Progresif – net, keskin görme ve dinlenmiş gözler için.

Çok ince, hafif gözlük camları. Yüksek numaralı reçeteler için de uygun.

Aşağıdaki kural her gözlük için geçerlidir: ne kadar hafifse o kadar iyi. Ve bunun tek geçerli olduğu konu çerçeveler değildir. Yüksek kalitede malzemeler ve kalite kategorileri yüksek numaralarda dahi mümkün olduğunca ince ve hafif olan ZEISS tek odaklı gözlük camlarının üretilmesini mümkün kılar. Bu durum ise sadece çok düşük bir ağırlıkla en yüksek kullanıcı rahatlığını garanti eder.

5 Kontak lens kullanıcıları için görme rahatlığını en üst düzeye çıkarma önerileri

Kontak lensler ve gözlük camları iyi eşleştikleri sürece kusursuz bir ekip oluştururlar.

1. Kontak lensler ve gözlük camları iyi eşleştikleri sürece kusursuz bir ekip oluştururlar. Ancak birçok kişi kontak lenslerin gözlükler kadar dikkatli belirlenmesi gerektiğinden haberdar değildir; bu nedenle mutlaka bir göz doktoruna muayene olun. Kusursuz görme ve mükemmel kullanıcı toleransı – bu iki faktör daha iyi yaşam kalitesi elde etmek için vazgeçilmezdir.

 Kontak lensler 7/24 kullanılmamalıdır.

2. Kontak lensler 7/24 kullanılmamalıdır. Gözlerinizi dinlendirin – ve biraz hava almalarını sağlayın. Uzmanlar genel olarak kontak lensleri sekiz saatten uzun süre kullanmamayı önerirler.

Kontak lenslerinizi her gün temizlemek şarttır!

3. Kontak lenslerinizi her gün temizlemek şarttır! Kontak lenslerinizi temizlemek, saklamak ve durulamak için sadece gözlükçünüzün önerdiği temizlik çözümlerini kullanın. Kontak lens kutunuzdaki saklama solüsyonunu her gün değiştirin ve üç ila altı ayda bir kontak lens kutunuzu değiştirin.

Kontak lensler kullanırken mutlaka güneş gözlüğünü hazır bulundurun

4. Kontak lensler kullanırken mutlaka güneş gözlüğünü hazır bulundurun: kontak lensler gözün sadece bir kısmını kapladığından UV radyasyona karşı yeterli koruma sağlamazlar. Bu nedenle kontak lens kullanıcıları daima UVA ve UVB koruması içeren iyi bir güneş gözlüğünü bulundurmalıdır.

Gün boyunca, gözlerinizi mutlaka belli aralıklarla dinlendirin.

5. Gün boyunca, gözlerinizi mutlaka belli aralıklarla dinlendirin. 20-20-20 kuralı faydalı olabilir: sizden 20 metre uzakta bir nesneye 20 dakikada bir, odaklanmadan 20 saniye boyunca bakmanız gerekir.

İlgili Ürünler

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun