Hayal Gücünüzün Sınırlarını Zorlayın hareketi - karanlıkta mavi bir göz yuvarının yakın çekimi.

Hayal Gücünüzün Sınırlarını Zorlayın

ZEISS Türkiye

Daha iyi görün

Doğrudan gözlük camlarıyla, hassas görme kontrolleriyle, ZEISS oftalmik ve optik uzmanlığın eşsiz bir kombinasyonunu sunar.

Tanı ve tedavi

ZEISS, oftalmoloji ve mirocerrahi ürün ve çözümleriyle tıp alanındaki ilerlemeleri şekillendirir ve hastaların yaşam kalitelerini artırır.

Çip üreticilerine destek olur

ZEISS 50 yılı aşkın süredir yarı iletken üretim ekipmanlarıyla geleceğin teknolojilerine olanaklar sağlamaktadır ve global dijitalleşmeye öncülük etmektedir.

Ürünler henüz ülkenizde sunulmamaktadır. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Ölçüm ve inceleme

ZEISS ölçüm teknolojisi; hassasiyet, kalite ve verimliliğin vazgeçilmez başarı faktörleri olduğu endüstri sektörlerinde kusursuz sonuçlar sağlar.  

Mikro ve nano yapı araştırmaları

ZEISS optik, elektron/iyon ve X-ray mikroskoplarıyla, en küçük yapıları ve en hızlı prosesleri görüntüleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve film

Fotoğrafçılık meraklıları, unutulmaz anları yakalamak için ZEISS lenslerine güvenirler. ZEISS kamera mercekleri aya inişte kullanılmıştır. 

Fotoğraf ve film

Pek çok önemli sinema filmi ZEISS lensleriyle çekilmiştir. Çok çeşitli ihtiyaçlara cevap verecek şekilde üretilen mercekler, üstün kaliteleriyle insanların beğenisini kazanmaktadır. 

Gözlem ve deneyim

Avcılık Doğa Gözlemi

Gözlem ve deneyim

ZEISS tüfek dürbünleri ve termal görüntüleme cihazları, avcıların her durumda hedefi güvenilir şekilde vurmalarına yardımcı olur. 

Gözlem ve deneyim

ZEISS dürbünleri ve gözlem dürbünleri, canlı ve yüksek kontrastlı görüntüleriyle doğayı etkileyici biçimlerde gözlemleme olanağı sağlar. 

Sanal dünyalar yaratın

ZEISS VELVET SIM projektörleriyle simülasyon uygulamaları sanal gerçekliğin gerçekçi görsellerini oluşturur. Ürünler henüz ülkenizde sunulmamaktadır. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Sanal dünyalar yaratın

ZEISS modern planetaryum sistemleri tedarik eder. Ürünler henüz ülkenizde sunulmamaktadır. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Geliştirme ve üretim

Spektroskopi OEM Çözümleri

Geliştirme ve üretim

ZEISS spektrometre çözümleri ve bileşenleri, verimli, kaliteli ve stabil proses kontrollerine katma değer sağlamak için mükemmel olarak tasarlanmıştır. Ürünler henüz ülkenizde sunulmamaktadır. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Geliştirme ve üretim

ZEISS'ın uzmanlığı, hassas bileşenler, optik modüller ve sistemlerin geliştirilmesi, yapılandırılması ve üretilmesi alanında kendisini güvenilir bir ortak haline getirir. Ürünler henüz ülkenizde sunulmamaktadır. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Yazılım çözümleri geliştirir

Yüksek teknoloji sektöründeki dikkate değer uzmanlığı ve hızlı adapte olan çalışma yöntemleriyle ZEISS, pazarlara yön veren, ihtiyaca özel dijital ve yazılım çözümleri geliştirir. Ürünler henüz ülkenizde sunulmamaktadır. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın.

ZEISS Türkiye

ZEISS Türkiye

Hakkımızda

Optik ve optoelektronik alanlarda uluslararası lider olan ZEISS, 1846 yılında Jena’da kurulmuştur. 1907 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren ZEISS, güncel olarak Türkiye’de 100’ü aşkın personeli ile müşterilerine satış, servis ve aplikasyon desteği veriyor. Bir çok sektörde öncü firmaların Türkiye’deki çözüm ortağı olan ZEISS, medikal teknolojiler, araştırma mikroskopları ve endüstriyel kalite çözümleri alanlarında benzersiz ve esnek çözümler sunuyor.

Bizimle iletişime geçin