ZEISS Türkiye

Yasal Uyarı

Yasal Not

ZEISS domainleri altında yayınlanan bilgiler ülkenizde tanıtılmayan ve kullanıma sunulmayan ürün ve hizmetlerle ilgili referanslar içerebilir. Bu türden bilgiler ZEISS'ın bu ürün ve hizmetleri gelecek bir tarihte ülkenizde sunma niyetinin olduğunu ima etmez. Gerekli olması halinde bu ürün ve hizmetlerin mevcudiyeti ile ilgili olarak yerel satış organizasyonunuz ile temas kurabilirsiniz. Size memnuniyetle yardımcı olacaklardır. Ürünlerin ve hizmetlerin web sitemizde sunuluyor olması bağlayıcı bir satış vaadi oluşturmaz.

Eğer ücretsiz olarak indirmek üzere yazılım sunuluyorsa ZEISS yazılımın indirilmesinden veya kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar konusunda sorumluluk kabul etmez. Yazılımın indirilmesi ve kullanımı tüm risk sadece kullanıcıya ait olmak üzere ve herhangi bir sorumluluk veya garanti talebi kabul edilmeksizin gerçekleştirilir. Bunun istisnası ZEISS tarafından herhangi bir kasıt veya ciddi ihmalin söz konusu olmasıdır.

Bazı yerlerde üçüncü taraf web sitelerinden bahsediyor ve bunların linklerini paylaşıyoruz. Bunu sadece ilgili sağlayıcının ciddiyetinden tam olarak emin olduğumuzda yapıyoruz. Ancak ZEISS bu web sitelerinin veri koruma ihmallerinden veya içeriklerinden sorumlu değildir ve bunlarla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez.

ZEISS web sitesinin içerikleri ve tasarımı ile ilgili tüm hakların sahibidir ve bunları saklı tutmaktadır. Web sitelerimizin ve markalarımızın kapsamında yer alan fikri mülkiyetler korunmaktadır. Web sitelerimizde yer alan metinler, resimler ve grafikler ve bunların düzenlemesi vs., aynı şekilde animasyonlar ve yazılımlar telif hakkı kanununa ve diğer koruyucu yasalara tabidir. Bunların kısmen veya tamamen kopyalanması, tercüme edilmesi veya tekrarlanması önceden yazılı iznimiz alınmadığı müddetçe yasaktır. Bu web sitesi, fikri mülkiyetin kullanımı için herhangi bir lisans vermemektedir. ZEISS web sitelerini dilediği zaman ve önceden ihbarda bulunmadan değiştirme, askıya alma veya kapatma hakkını saklı tutmaktadır.

Web sitelerimizin içeriklerinin dikkatli bir şekilde derlenmiş olmasına rağmen bunların doğrulukları, tamlıkları, kesinlikleri veya bunlara kesintisiz erişim konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu bağlamda yasal olarak izin verilebilir ölçüde web sitemizin kullanımından veya web sitesinde kullanıma sunulan bilgiler ile bağlantılı olarak meydana gelen kazanç kayıpları da dahil olmak üzere doğrudan veya dolaylı kayıplar ile ilgili sorumluluk kabul etmiyoruz. Sağlanmış olan bilgiyi değiştirme veya tamamlama ve bunu dilediğimiz zaman yapma hakkını saklı tutuyoruz.

 

© Carl Zeiss AG

 

Genel Çalışma Hükümleri ve Koşulları

  • Davranış Kuralları

    Sayfalar: 40
    Dosya boyutu: 2 MB
  • General Terms and Conditions of the ZEISS Learning Platform

    Sayfalar: 103
    Dosya boyutu: 1 MB