Araba Sürme + Hareketlilik

Daima hareketli misiniz? İster araba sürüyor ister mobil cihazlar kullanıyor olun daha iyi görmenize yardımcı olabiliriz.

İster araba sürüyor ister mobil cihazınıza bakıyor olun günümüz dünyası görmeniz ve böylece gözlerinizden büyük taleplerde bulunur. Akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve diğer cihazlar nasıl gördüğümüzü değiştirmekte, yakın aralığı tekrar tanımlamakta ve böylece dijital göz yorgunluğuna yol açmaktadır. Ancak günümüzde iyi görme deyince ne anlıyoruz – ve bunu nasıl geliştirebiliriz? Araba sürme için tasarlanmış gözlüklerin avantajı nedir? Dijital göz yorgunluğunu azaltmak için tasarlanmış gözlük camları internette dolaşırken veya akıllı telefonlarımıza bakarken nasıl yardımcı olabilir? Modern ve "dijital" görme hakkında daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin ve hem yeni hem tecrübeli progresif gözlük camı kullanıcıları için önerilerimizi okuyun.

Göz yorgunluğu, yorgun gözler ve gözlerde yanma

nedeni nedir ve nasıl giderilir.

Dijital yaşam tarzımıza uygun tasarlanmış gözlük camları geliştirmenin en iyi yolu nedir?

DAHA İYİ GÖRME, Dijital Gözlük Camların gelişimi hakkında daha fazlasını keşfetmek için ZEISS Görme Bakımı'ndan Timo Kratzer ile röportaj yaptı

Araba Sürme + Hareketlilik 16.Eki.2017

Tags:

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!
Ve birden daha fazla görmeye başlıyorsunuz - gece ve az ışıkta bile Yenilikçi camlar sayesinde gece körlüğü ve kötü gece görüşü sorunu için daha iyi görme

Araba Sürme + Hareketlilik 24.Kas.2017

Tags:

ZEISS Dijital Gözlük Camları hakkında Sıkça Sorulan Sorular ZEISS Dijital Gözlük Camlar tam olarak nedir?

Araba Sürme + Hareketlilik 16.Eki.2017

Tags:

Hayatı doyasıya yaşamak + stressiz görme: ZEISS Dijital Gözlük Camları tek odaklı ile progresif camlar arasındaki boşluğu doldurur!

Araba Sürme + Hareketlilik 16.Eki.2017

Tags:

İkinci bir gözlük neden değerlidir İkinci gözlüğünüzü sahip olabileceğiniz en önemli aksesuar yapan pek çok durum mevcuttur.

Araba Sürme + Hareketlilik 16.Eki.2017

Tags:

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun