Akıllı cihazlar ve dijital yaşam. Gözlerinizi buna hazırlayın.

ZEISS SmartLife Gözlük Camları.

Unutulmaz anlar ve en iyi sonuçlar için gözlük camları

Progresif gözlük camları, size ve görme alışkanlıklarınıza tam olarak uyması gerekir. ZEISS Progresif Gözlük Camı Portföyü dört farklı performans düzeyi ve yedi farklı teknoloji sunar. Bunlardan bazıları ilk defa piyasaya sürülmüştür.

30 yaşından itibaren, gözler uyum sağlama (akomodasyon) yeteneğini kaybetmeye başlar. Bu durum genellikle göz ardı edilir. İşte bu durumda ZEISS Dijital Gözlük Camları göz yorgunluğunuzu azaltabilir.

Otomobil sürmenin çekici bir yönü vardır. Bununla beraber, zorlu durumlarda pek çok kişi kendini güvende hissetmez ve gözlüklerinin fırtınada, geceleyin, gün ağarırken veya alaca karanlıkta yeteri kadar kendilerini desteklemediğini düşünür.

Ekran başında saatlerce çalışmanız boyun, sırt ve omuz ağrılarına sebep olabilir. Bunun sebebi çoğunlukla yanlış tipte gözlük kullanılmasıdır.

Gözü havadaki tozdan, kirden, güneşten ve küçük taşlardan koruyan bombeli gözlük camları optik açısından özellikle periferi alanlarda bir zorluktur. Fakat bu zorluklar ZEISS için geçerli değildir.

Kontak lens kullandıktan sonra dinlendirme amaçlı üretilmiş ilk gözlük camları.

Kaplamalar organik gözlük camlarını birer şahesere dönüştürür. Bu kaplamalar camları sertleştirir, temizlik işlemini kolaylaştırır, yansımaları önler ve gözünüzü korur.

ZEISS kalitesini bu kadar özel yapan nedir?

Bana göre, tüm gözlük camları aynı görünmekte - ZEISS marka gözlük camı aldığımdan nasıl emin olabilirim?

160 yılı aşkın bir süredir Carl Zeiss'ın yenilikçi ilerleyişi optik dünyasının gelişmesine yardımcı olmuştur

Çokça deneyim, matematik ve gözlük kullanıcılarının ihtiyaçlarının kesin olarak bilinmesi kişiye uygun çözüm sağlamak için gereklidir

Daha iyi görme net görme demektir. Bu, ZEISS'ın 160 yıldan fazla bir süredir temsil ettiği şeydir. Camdaki gizli lazer işaret ile ZEISS sıra dışı netliği ve kaliteyi garantiler. Yeni camlarınızın her gün yaşadığınız tüm durumlarda güvenilir bir ortak olduğundan emin olmak için, sizin için bazı bilgiler ve ipuçları hazırladık. Camlarınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, ZEISS optisyeniniz uzman tavsiyesiyle size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.

Gözlükler ve iyi bir görme hakkında bazı genel bilgiler edinmek ister misiniz?

Bu yazılar faydalı olabilir.

Yeni bir göz testi yaptırmanızın zamanı gelmişse online olarak burayı kontrol edin.

Yakın ve uzak gözlüğü, progresif gözlük, spor gözlüğü, okuma gözlüğü veya işyeri gözlüğü: Neleri bilmeniz gerekiyor?

Gözlerimiz en önemli duyu organımızdır. Ve her göz bir parmak izi kadar bireye özgü olduğu için optometri uzmanınız tarafından size özel bir görme analizinden geçmeniz gerekmektedir.

İster çerçeveli ister çerçevesiz gözlükleri ince bir yüz veya yuvarlak bir yüz için seçiyor olun veya özellikle kadınlar için tasarlanmış bir çerçeve arıyor olun, size hangi yüz şekillerinin bulunduğunu açıklayıp yüz profiliniz için kusursuz gözlüğü bulmayla ilgili bazı öneriler vereceğiz.

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun