Uzman Optisyenler için

Günümüzde ve gelecekte bir partner

Hedefimiz müşterilerimizi en iyi ürünler, yenilikçi çözümler ve kişisel hizmetle global iş desteği sağlamak konusunda daha başarılı hale getirmektir. Dünyanın öncü hassas optik ürünler üreticisi olarak, teknik deneyim ve yenilikçi fikirleri başarınız için tasarlanmış bir şekilde üstün görme deneyimiyle birleştiriyoruz.

Renksiz gözlük camlarında tam UV koruması.

UVProtect Teknolojisi ile ZEISS Gözlük Camları

ZEISS Academy Vision Care

Uzman Gözlükçüler için Seminerler ve Eğitim

Sürekli eğitim ve öğrenim, ticari başarının temellerinden biridir. Kendi alanınızda zaten uzman olsanız da hepimizin bilgimizi tazelemek, yeni teknolojiler, ürünler veya endüstri standartlarını öğrenmek ve ayrıca satış ve konsültasyon becerilerimizi geliştirmek ve sürdürmek için devam eden eğitime gereksinimimiz vardır.

Optik fenomenler veya optik bilimi hakkında genel bilgi mi arıyorsunuz? ZEISS ürünleri ve cihazları hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? ZEISS ölçüm cihazlarını nasıl kullanacağınızı mı öğrenmek istiyorsunuz? Biraz satış önerileri mi istersiniz? ZEISS Academy Vision Care size seminerler, webinarlar ve çevrim içi eğitimlerden oluşan çekici bir eğitim teklifi sunmaktadır.

Seminerler

Seminerler

Webinarlar

Webinars

Çevrim içi eğitim

Çevrim içi eğitim

160 yılı aşkın optik deneyim

160 yıldan uzun bir süre önce kurulmuş olan ZEISS, dünyanın önde gelen optik şirketlerinden biri olmuştur. Günümüzde başarınızı bizim mükemmeliyet geçmişimizi kullanarak arttırabilirsiniz.

  • ZEISS kamera mercekleri aya ilk adım sırasında ve birçok Hollywood filmini çekmek için kullanılmıştır.
  • 35 Nobel Ödülü sahibi araştırmalarında ZEISS mikroskopları kullanmışlardır.
  • ZEISS yarı iletken üretim teknolojisi dijital çağımızın temelini oluşturur.
  • ZEISS tıbbi sistemleri tüm katarakt cerrahilerinin üçte ikisinden fazlasında kullanılır.

Partnerlerimiz optik endüstrisinin başlangıcına kadar giden bilgimizden faydalanır.

ZEISS dünyanın öncü gözlük camı üreticilerindendir ve maksimum hassasiyet ve rahatlık sağlamaya kendini adamıştır. ZEISS görme bakımından çıtayı yükseltmeye devam eden gözlük camları, aletler ve ölçüm sistemleri ve ayrıca perakende kavramları ve teknoloji hizmetleri hizmetleri tasarlar ve üretir.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri