GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

Yasal Uyarı & Genel Şartlar ve Koşullar

Yasal Uyarı

Bu yasal uyarı, bu web sitesi ve alan adları için geçerlidir. Örneğin, ulusal mevzuat nedeniyle yasal bilgileri değiştirmiş olan ZEISS şirketlerinin web siteleri ve etki alanları için geçerli değildir. Bu nedenle, ziyaret ettiğiniz tüm ZEISS web sitelerinin veya kullandığınız programların  yasal uyarılarını lütfen dikkate alın.

Bazı durumlarda, ZEISS web siteleri, bu yasal uyarıların geçerli olmadığı, ZEISS dışı şirketlerin web sitelerine ulaşan bağlantılar da içerir.

ZEISS alanları altında yayınlanan bilgiler, ülkenizde reklamı yapılmamış veya kullanıma sunulmamış ürün ve hizmetlere referanslar içerebilir. Bu tür bilgiler, ZEISS'ın bu ürünleri veya hizmetleri daha sonraki bir tarihte ülkenizde sunmayı amaçladığı anlamına gelmez. Gerekirse, bu ürün ve hizmetlerin mevcudiyeti hakkında size bilgi vermekten memnuniyet duyacak olan bölgesel satış organizasyonumuzla iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizdeki ürün ve hizmetlerin sunumu, bağlayıcı bir satış teklifi oluşturmaz.

Yazılım ücretsiz olarak indirilmek üzere sunulursa, ZEISS yazılımın indirilmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan hiçbir zarardan sorumlu değildir. Yazılımın indirilmesi ve kullanılması, ZEISS'ın herhangi bir kasıt veya ağır ihmali olmadıkça, riski yalnızca kullanıcının kendisine ait olmak üzere ve herhangi bir yükümlülük veya garanti olmaksızın gerçekleştirilir.

Birkaç yerde, üçüncü taraf web sitelerinden bahseder ve bağlantılar sağlarız. Bunu ancak ilgili sağlayıcının ciddiyetine tamamen ikna olduğumuzda yaparız. Ancak, ZEISS bu web sitelerinin veri koruma hükümlerinden veya içeriklerinden sorumlu değildir ve bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

ZEISS, web sitelerinin içeriği ve düzenine ilişkin tüm hakları saklı tutar. Web sitelerimizde ve markalarımızda bulunan fikri mülkiyet korunmaktadır. Web sitelerimizde yer alan metinler, resimler ve grafikler ve bunların düzeni vb. ile animasyonlar ve yazılımlar telif hakkı yasasına ve diğer koruyucu yasalara tabidir. Önceden yazılı iznimiz alınmadıkça tamamının veya bir kısmının çoğaltılması, yorumlanması veya oynatılması yasaktır. Bu web sitesi fikri mülkiyetin kullanımı için herhangi bir lisans vermemektedir. ZEISS, herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin web sitelerini değiştirme, askıya alma veya kapatma hakkını saklı tutar.

Web sitemizin içeriğinin dikkatli bir şekilde derlenmesine rağmen, doğruluğu, doğruluğu, eksiksizliği veya kesintisiz erişim için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Yasal olarak izin verildiği ölçüde, web sitemizin kullanımından veya web sitesinde sunulan bilgilerle bağlantılı olarak ortaya çıkan kazanç kaybı da dahil olmak üzere doğrudan veya dolaylı zararlar için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sağlanan bilgileri değiştirme veya tamamlama ve bunu herhangi bir zamanda yapma hakkını saklı tutarız.

© Carl Zeiss AG – Son değiştirilme tarihi: Nisan 2016