Profil, yan görünüm, kopya alanı ile yakın portre, kendine güvenen, neşeli, neşeli, şık adamın reklamı için boş yer, kafasında mikrofonlu kulaklıklı mikrofon seti, gri arka planda izole edilmiş
GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

Vizyonunuz bizim tutkumuzdur Kendimizi karşılıklı başarı ortaklığına adadık.

  • Başarınız için özel olarak tasarlanmış iş desteği
  • Görme çözümleriyle öne çıkın
  • Beklentilerin ötesinde hizmet

Güçlü bir iş ortağı.

Şimdi ve gelecekte.

İşinize ve müşterilerinize ne kadar bağlı olduğunuzu anlıyoruz ve girişiminizde her adımda sizi desteklemek istiyoruz. Ama bizi neden seçmelisiniz? ZEISS, güçlü bir araştırma, ilerleme, adalet ve sürdürülebilirlik kültürüne sahip bir kuruluştur. Bu kültür, tüm ortaklıklarımıza yayılmıştır; bu, müşterileriniz için olağanüstü bir satın alma deneyimi yaratmanıza yardımcı olmaya kendimizi adadığımız anlamına gelir.

Size özel iş ortaklığı programınızı almak için bizimle iletişime geçin  .

İşinizi farklı kılmak için ihtiyacınız olan desteği vereceğiz.

ZEISS görme çözümleri, işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlanmıştır. Dünyanın her yerinde ortaklarımız var, bu nedenle kendi pazarınız için en iyi satış seçeneklerini bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Beklentilerinizin ötesinde hizmet.

Zorluklarınızı anlıyoruz ve sizi yalnızca yenilikçi gözlük cam çözümleri ve optik ekipmanlarla değil, aynı zamanda 7/24 sunulan kapsamlı hizmetlerle de destekliyoruz. Sizin ve ekibinizin doğru araçlar ve becerilerle tam olarak donatıldığından, maliyet etkin süreçler, kolay   satın alma   ve benzersiz bir itibar sağlayarak emin olmak istiyoruz.  

Servis

Mesleki eğitim ve öğretim.

Optik bilimi, ürünler, satış ve iletişim becerileri alanlarında pratik önemi olan etkileşimli ve eğlenceli çevrimiçi eğitim içeriği sunuyoruz. E-öğrenme modüllerine ek olarak, göz sağlığı uzmanları ve optometristler için uygulamalı eğitim alıştırmaları sunan entegre öğrenme kavramlarına da odaklanır. Bilginizi geliştirmenize, optik becerilerinizi geliştirmenize, sürekli öğrenmenize, yeni yetkinlikler kazanmanıza ve nihayetinde oyununuzun zirvesinde kalmanıza destek olacaktır.

ZEISS VISUSTORE

Çevrimiçi sipariş platformu

Kolay, hızlı, akıllı: lens sipariş etmenin modern yolu. İşletim sisteminizden bağımsız olarak siparişlerinizi çevrimiçi olarak verin.

VISUSTORE®'a geçiş ve yeni ZEISS çevrimiçi sipariş sisteminin kullanımı ücretsizdir.

ZEISS Dijital Etkinleştirme eğitimi

ZEISS Dijital Etkinleştirme

İşletmenizi çevrimiçi ortamda görünür kılmak.

ZEISS Dijital Etkinleştirme eğitimi, pragmatik bir şekilde dijital bilgiye odaklanır. İş süreçlerinize kolayca ve verimli bir şekilde dahil edebileceğiniz en temel araçları ele alacağız. Eğitim, çalışma rutininize uyacak şekilde özel olarak yapılandırılmıştır. Amacımız, dijitalleşmeyi sizin için mümkün olduğunca kolay ve aynı zamanda etkili hale getirmektir.

Pazarlama araç kutuları

İndirilebilir pazarlama malzemelerine kolay erişim.

Pazarlama konusunda adım adım kılavuzlar. Kolay indirilebilir pazarlama materyalleri, Sosyal Medya gönderileri, mağaza videoları ve POS içeriği, kampanyalar ve işinizi, hizmet teklifinizi ve ZEISS premium ürünlerini tanıtmanızı sağlayacak çok daha fazlası. Bu araçların tümü, işletmenizi daha görünür kılmak için hizmetinizdedir.

Bizimle İletişime Geçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Form yükleniyor...

Bizimle iletişime geçin

İletişim formuna girdiğiniz bilgiler Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri Tic. Ltd. Şti. tarafından e-posta veya telefon aracılığıyla talebinize cevap vermek için kullanılacaktır. Veri güvenliği hakkındaki beyanımızı okumak için buraya tıklayın.