GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

Göz sağlığı uzmanları için ZEISS. Partneriniz – bugün ve yarın.

Bir bakışta ZEISS Göz Sağlığı

ZEISS Vision Care, tüm gözlük değer zinciri için teknolojik aletler ve ürünler geliştirir ve üretir. Bu, yüksek kaliteli gözlük camlarının, teşhis araçlarının ve bütünsel iş çözümlerinin geliştirilmesini, üretimini ve dağıtımını içerir. Yaptığımız her şey, müşterilerimizin sürdürülebilir başarısına odaklanıyor ve dünyanın dört bir yanındaki insanların çevrelerindeki dünyayı tüm ayrıntıları ve büyüsü ile net bir şekilde görmelerine yardımcı oluyor.

Merkez
Aalen, Almanya

Yapı

Stratejik iş birimi, tamamen ZEISS Grubuna ve ZEISS Tüketici Pazarları Segmentine tahsis edilmiştir.

Lokasyonlar

 • Almanya ve Avustralya'daki araştırma merkezleri
 • Global Rx laboratuvarları, Amerika, Avrupa ve Asya'da fotokromik, yarı bitmiş, stok ve güneş gözlüğü camlarının üretimi.
 • Tüm kıtalarda bölgesel Rx laboratuvarları.
 • ABD, Almanya, Meksika, Çin ve Macaristan'daki küresel dağıtım merkezleri.
 • Tüm kıtalardaki bölgesel dağıtım merkezleri.
 • 50'den fazla ülkede bölgesel ve yerel teslimat merkezleri.

Gerçekler ve rakamlar

 • 2000

  2019 Seeing Beyond Sözleşmesinde ZEISS müşterileri.

 • >200

  Müşteriler tarafından sahip olunan ve başarıyla işletilen Vizyon Merkezleri.

 • 400 nm

  Daha fazla hasta yararı için şeffaf lenslerde UV koruması.

Bugün için değer yaratmak

Yaptığımız her şey, müşterilerimizin sürdürülebilir başarısına odaklıdır.

Sizin hırsınız bizim hırsımızdır.

Uzun vadeli ortaklıklar kurmak ZEISS'taki en önemli hedeflerimizden biridir. Göz sağlığı uzmanı olarak sizi daha yakından tanımak istiyoruz. Çünkü ihtiyaçlarınız, müşterilerinizin ihtiyaçları ve iş yapma şekliniz, ürünlerimizin ve iş çözümlerimizin gelişimini yönlendirir.

Tüm tekliflerimiz ve yeniliklerimiz, tek amacı ZEISS müşterilerini (oftalmik optisyenler, satın alma grupları, gözlük markası üreticileri ve optik zincirler) başarılı kılmaktır.

Yüksek dokunuşlu ürünler için ileri teknoloji inovasyonu.

ZEISS, doğası gereği meraklı ve yaratıcıdır ve yerleşik sözleşmelere meydan okumaya devam etmektedir. Yeniliklerimiz gerçek insanların istek ve ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Son kullanıcıya açıklanması ve kavranması kolay somut faydalar sağlayan ilgili ürünler sunuyoruz.

ZEISS UVProtect Teknolojisi, ZEISS DriveSafe Gözlük Camları gibi yenilikler, ZEISS i.Profiler plus gibi cihazlar ve platformlar ve "Görüş Profilim" gibi uygulamalar, yalnızca tasarım ve teknolojik mükemmellik için değil, aynı zamanda kullanıcı dostu olma açısından da birçok ödül almıştır.

ZEISS markamız

Ay yüzeyinde durma ve dünyaya bakma perspektifi.

Bir logodan daha fazlası.

ZEISS markasının satış noktanızda bir farklılaşma noktası olarak hizmet edebileceğine gerçekten inanıyoruz. Bilimsel optiğin öncüsü ve tüm iş segmentlerimizde endüstri lideri olarak ZEISS, 175 yılı aşkın süredir insanın hayal gücünün sınırlarını zorlamaktadır. Biz dünyaya yeni yollarla ilham vermeye devam ederken, ZEISS ile bağlantılı birçok büyüleyici hikaye var ve marka özelliklerimize hayat veriyor.

EUV litografisinin görselleştirilmesi.

Lider.

EUV litografisi, yarının nanoteknolojisinin anahtarıdır. ZEISS'ın türünün tek örneği Yarı İletken Üretim Teknolojisi, dünya çapındaki çip üreticilerinin bir tel insan saçından 4000 kata kadar daha ince yapıları gofret üzerine projelendirmesini sağlar. Giderek daha küçük ve güçlü olan bu mikroçipler, günümüzde neredeyse her teknik cihazda kullanılan mikroelektronik yeniliklerin temelidir.

Diğer şeylerin yanı sıra bir ZEISS mikroskobu gösteren Kanada 100 dolarlık banknotun yakından görünümü.

Hassas.

ZEISS amblemi emsalsiz bir hassasiyetin örneğidir ve aralarında 35'ten fazla Nobel Ödülü sahibi olan dünya çapında çeşitli alanlardaki uzmanlarla ilişkilendirilmiştir.

100 dolarlık Kanada banknotunun bu görüntüsü, bu ifadenin harika bir örneğidir. Burada laboratuvarda görevli bir araştırmacı ile gösterilen mikroskop, en son sağlık araştırmaları için kullanılan bir Carl Zeiss Axioplan 2 görüntüleme mikroskobuna dayanmaktadır. Bu durumda, Kanada'nın tıbbi araştırma ve inovasyona uzun süredir devam eden taahhüdünü temsil etmektedir. ZEISS amblemini görebiliyor musunuz?

Ayın toplam görünümü.

İlham verici.

Bir insanı aya gönderip sağ salim dünyaya geri dönme hırsı belirlendiğinde, birçok kişi bu hayalin gerçekleşmesine yardımcı oldu. ZEISS da bu mücadelenin bir parçası oldu. Uzay için özel olarak tasarlanmış ZEISS kamera lensleri, 20 Temmuz 1969'da bu anıtsal başarının ikonik görüntülerini yakaladı.

Bu başarıyı simgeleyen bir ayak izinin ve dünyanın ilk kez yükseldiğini gören bir ayak izinin fotoğraflarıyla mümkün görünenin sınırları şimdi yeniden tanımlandı – gelecek nesiller için insanlığa ilham verecek görüntüler.

Bu kameraların hala ayda olduğunu biliyor muydunuz?

Solunum maskesi takan bir bebek yüzünün yakın çekimi.

Açık.

Müşterilerimizle sürekli bir diyalog geliştirmeye çalışıyoruz ve kendimizi profesyonel destek için başvurabilecekleri açık, ulaşılabilir ortaklar olarak görüyoruz. Buna bir örnek, Hossinger Kunststofftechnik ve ZEISS Endüstriyel Kalite Çözümleri arasındaki işbirliğidir - prematüre bebeklerin kendi başlarına nefes almasına yardımcı olur.

400 g prematüre bir bebeğe oksijenle zenginleştirilmiş hava pompalamak için karmaşık, minik cihazlar gerekir. En yüksek standartlarda üretilmelidir - bu yüzden Hossinger yardım için bize başvurdu. Sonuç olarak ZEISS O-INSPECT doğdu – Hossinger metrologlarına ve 400 g bebeklere 'nefes alacak alan' veren teknoloji.

Kırılma gözlüğü takan yaşlı kadın.

Sorumlu.

Bir vakfa ait bir şirket olarak, sorumluluk ve iş başarısı, yıllardır ZEISS'ta ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olmuştur.

ZEISS tarafından başlatılan Aloka Görme Programı, Hindistan'da gözlüklerin kırsal, hizmet verilmeyen bölgelerde kullanılabilir ve uygun fiyatlı olmasını sağlar. Program bir hayır kurumu değil, temel nedeni ele alan sürdürülebilir bir sosyal işletmedir: görme bakımı altyapısı ve göz sağlığı uzmanları eksikliği. Bu girişim, yerel halkı göz testleri yapmaları için dahil ederek ve eğiterek, yalnızca binlerce kişiye daha iyi görüş sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bir bütün olarak toplulukları da geliştirir.

Yarın için değer yaratmak: ZEISS Göz Sağlığı ile gelecek

Ötesini görmek - şirketimiz, müşterilerimiz ve gezegenimiz için.

Sürdürülebilirlik ortakları

Müşterilerimizin sesi, ileriye dönük en önemli itici gücümüz olmaya devam edecek. Dünya çapında bir yatırım stratejisiyle ZEISS, altyapımızı optimize etmek için büyük yatırımlar yapmaya devam ediyor. Size ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hizmetleri sunmaya devam edebilmemiz ve zamana ayak uydurmanıza yardımcı olabilmemiz için özellikle şirketin dijitalleşmesini hızlandırmaya odaklandık.

Geliştirme, üretim, lojistik, servis, BT ve satıştaki ZEISS Göz Sağlığı ekipleri kaynakları korumak için çalışıyor. İnsanlara - köken veya finansal geçmişe bakılmaksızın - daha iyi görmelerine yardımcı olmak için sürekli göz bakımı çözümleri sunuyorlar.

Bizimle İletişime Geçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Form yükleniyor...

Bizimle iletişime geçin

İletişim formuna girdiğiniz bilgiler Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri Tic. Ltd. Şti. tarafından e-posta veya telefon aracılığıyla talebinize cevap vermek için kullanılacaktır. Veri güvenliği hakkındaki beyanımızı okumak için buraya tıklayın.