Siyah saçlı ve gözlüklü bir kadın dizüstü bilgisayara gülümseyerek bakıyor.
GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

ZEISS profesyonel eğitim ve öğretim

ZEISS uzmanı olun.

Personel eğitimi ve gelişimi yoluyla yüksek düzeyde müşteri katılımı sağlayın. Modül tabanlı çevrimiçi akademimiz, etkileşimli ZEISS gözlük camı ürünü ve ekipmanı eğitimi sunar. Ayrıca ZEISS web seminerlerimiz de mevcuttur. Hatta ZEISS'a özel bir eğitim seansı için rezervasyon yaptırabilir veya ihtiyaçlarınıza uygun olanı talep edebilirsiniz.

  • 60'tan fazla eğitim modülüne çevrimiçi erişin
  • 7/24, 365 gün erişilebilir
  • Canlı ve önceden kaydedilmiş web seminerlerine katılın

Optik endüstrisi ve dijital trendler gelişiyor.

Dijital ortam o kadar hızlı gelişiyor ki, çoğu insanın çevrimiçi ortamda hareket etmesine ayak uydurmak zor. İster iş, toplantı veya dijital eğitim ve öğretim için çevrimiçi olmak için olsun, marka bilinirliği oluşturmak ve müşterilere başarılı bir şekilde ulaşmak için çok önemli hale geldi.

ZEISS çevrimiçi eğitimine herhangi bir cihazdan 7/24 erişin. Nerede olduğunun bir önemi yok.

ZEISS Vision Care Academy'nin çevrimiçi eğitim programları, bilgiyi her zaman, her yerde parmaklarınızın ucunda sunar. Çok çeşitli profesyonel konular arasından seçim yapın, size uygun olan her şeye katılın, eğlenceli, yüksek etkileşimli eğitimleri keşfedin; ve eğitimi başarıyla tamamladığınızı onaylayan resmi bir sertifika alın.

Susanne, Dağıtıcı Optisyen ve mağaza sahibi, Londra

ZEISS Web Seminerleri bana doğru rehberlik etti ve öğrendiklerimin hemen ardından uygulamaya başlayabildim.

Susanne

Dağıtım Optisyeni ve mağaza sahibi, Londra

Bizimle İletişime Geçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Form yükleniyor...

Bizimle iletişime geçin

İletişim formuna girdiğiniz bilgiler Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri Tic. Ltd. Şti. tarafından e-posta veya telefon aracılığıyla talebinize cevap vermek için kullanılacaktır. Veri güvenliği hakkındaki beyanımızı okumak için buraya tıklayın.