ZEISS Digital Enablement training
GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

İşletmenizi İnternet'te görünür kılın.

Dijital pazarlama uzmanlığınızı güçlendirin.

Dijital medya davranışlarımızı değiştiriyor ve müşterilerinizi de etkiliyor. Potansiyel müşteriler tarafından bulunabilmek ve mevcut müşterilerle iletişimde kalabilmek için dijital görünürlük bir işletme sahibi olarak sizin için vazgeçilmez bir husustur. Aslında bu müşterilerinizin görme yeteneği kadar önemlidir.

Dijital olarak görünür olmanıza ve sorunsuz bir müşteri yolculuğu sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Eğitim kurslarımızda geleceğe nasıl hazırlanacağınızı ve müşterilerinizle dijital olarak nasıl ilişki kuracağınızı ve sürdüreceğinizi öğreneceksiniz.

Dijital kanalların önemini vurgulayan temel gerçekler ve rakamlar

 • 7.9

  bu gezegendeki ... milyar insan1

 • 4.7

  ... milyar sosyal medya kullanıcısı2

 • 63 %

  ... aktif İnternet kullanıcısı3

 • 90 %

  mobil cihaz kullanan aktif İnternet kullanıcısı4

 • 81 %

  İnternet'te araştırma yapan kullanıcı5

İnternet'te değilseniz görünür değilsinizdir.

Tüketiciler sadece vitrin görsellerinden etkilenmezler. Özellikle her gün yapılmayan alışverişlerde, genellikle alışverişe çıkmadan önce açılış saatleri veya mevcut markalar gibi bilgileri İnternet'te aramaya başlarlar.

 • Görmeniz gereken tüm araçlar.

  ZEISS Dijital Etkinleştirme eğitimi, pragmatik bir şekilde dijital bilgiye odaklanır. İş süreçlerinize kolayca ve verimli bir şekilde dahil edebileceğiniz en temel araçları ele alacağız. Eğitim, çalışma rutininize uyacak şekilde özel olarak yapılandırılmıştır. Amacımız, dijitalleşmeyi sizin için olabildiğince kolay ve aynı zamanda mümkün olduğunca etkili hale getirmektir.

 • Sosyal medya üzerinden pazarlama

  Sosyal medya üzerinden pazarlama

  Neredeyse 4 milyar sosyal medya kullanıcısı bulunmaktadır, örn.. facebook, Instagram veya WhatsApp. Bunlar, aktif olarak işletmenizi aramadıkları zamanlarda bile müşterilerinizle etkileşim kurmak için güçlü araçlardır. Onlarla nasıl iletişim kuracağınızı ve yeni müşterilere nasıl ulaşacağınızı ve onları çekeceğinizi öğrenin.

 • Web sayfası optimizasyonu

  Web sitenizi iyileştirin, böylece müşteriler Google Arama motoru aracılığıyla belirli bir sorun için olan çözümleri, ürün veya hizmetleri ararken sizi kolayca bulabilir. Arama motoru optimizasyonu (SEO) yardımıyla web sitenizin tasarımını nasıl geliştireceğinizi, ilgi çekici içerik sunmayı ve Google Arama'da nasıl üst sıralarda yer alacağınızı öğrenin.

 • ZEISS markalı araçlar

  MyVisionProfile, the StoreLocator veya Appointment Scheduler gibi ZEISS araçlarını müşterilerinizi kolayca dükkanınıza çekmek ve onları yönlendirmek için kullanın. Belirli ürünleri veya hizmetleri ararken bu araçları web sitenize nasıl ekleyeceğinizi öğrenin.

 • Pazarlama konusunu ara

  Çevrenizdeki müşteriler arama yaparken en iyi şekilde nasıl bulunacağınızı öğrenin. Google İşletme Profili gibi yerel dizinlerin bir parçası olduğunuzdan emin olun ve Google Reklamlarını kullanarak işinizi geliştirin.

 • Gözlükçü mağazanız

  Dükkan içi trafiğinizi artırın.

  İyileştirilmiş dijital pazarlama kanalı performansının bir sonucu olarak daha fazla sayıda ziyaretçiyi ağırlayın.

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş dijital eğitim.

Bir bakışta eğitimlerimizin faydaları

 • Özelleştirilmiş
  Spesifik ihtiyaçlarınıza özel olarak üretilmiştir.
 • Verimli
  İlgili temas noktalarını belirliyor ve ilgili pazarlama araçlarına odaklanıyoruz.
 • Etkin
  Mağazanıza daha fazla tüketici çekin ve işinizi büyütün.
 • Bilgi sahibi
  Müşterilerinizi daha iyi anlayın ve ihtiyaçlarını karşılayın.

Dijital pazarlama konusunda yeni başlayan biri veya uzman olmanız fark etmez

İşletmenizi çevrim içi ortamda büyütmenize ve tam potansiyeline ulaşmanıza yardımcı olacağız.

 • Dijital başlangıç seviyesinde kişi

  Başlangıç seviyesinde kişi

  Dijital ortamda yeni başlayan biriyseniz, müşterilerinizle dijital olarak iletişim kurma fırsatlarını belirliyor ve size en önemli dijital temas noktaları aracılığıyla çevrim içi ortamda nasıl görünür olabileceğinizi gösteriyoruz.

 • Dijital Uzman

  Gelişmiş

  Zaten bir dijital uzmansanız, mevcut faaliyetlerinizi analiz edeceğiz ve size nasıl daha verimli olabileceğinizi göstereceğiz.

Eksik çevrim içi varlığın zorlukları

Çevrim içi ortamda görünmüyorsanız, potansiyel müşterileri kaçırıyor olabilirsiniz. Günümüzde tüketiciler bilgiyi İnternet'te aramaktadır. Bölgelerindeki gözlükçüleri ararlar veya çalışma saatlerini öğrenirler, bir satın alma işlemi yapmadan önce bilgileri, ürünleri, hizmetleri ve markaları karşılaştırıp araştırırlar ve çevrimiçi olarak sorun çözümlerini ararlar. Bu davranış değişikliğini daha iyi anlamak için kendinizi müşterilerinizin yerine koyun:

ZEISS - ortağınız ve dijital uzmanınız

ZEISS – ortağınız

ve dijital uzman

Rakiplerinizin önünde olmanızı istiyoruz. ZEISS 1846'da kurulduğundan beri, biz ve müşterilerimiz bilim ve toplumdaki eğilimleri tutarlı bir şekilde erkenden belirledik. Merak, tutku ve hassasiyetten ilham alarak bakış açımızı ve davranışımızı değiştiren yeni bakış açıları şekillendirdik. Başından beri zorlukları fırsata çevirdik ve bu yeteneğimizi bugüne kadar koruduk.

Dijitalleşmede de bu böyledir. Bu, sizinle ekip oluşturacağımız ve yeni dijital fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmanıza destek olacağımız anlamına gelir. Size küresel bir teknoloji lideri olarak uzmanlığımızı sunuyoruz: ZEISS Dijital Etkinleştirme eğitimi ile size işinize ve bölgesel ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.

Şimdi kaydolun

ve İnternet'te görünür olun

Form yükleniyor...

İletişim formuna girilen bilgiler, talebinizin ZEISS Vision Care tarafından E-posta veya telefon yoluyla yanıtlanması için kullanılacaktır. Veri güvenliği beyanımızı okumak için buraya tıklayın