Uzak gözlükleri ve okuma gözlükleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Tek odaklı gözlük camları hakkında bilmek istediğiniz her şey

Uzmanların "normal" gözlükler deyince uzak gözlüklerini düşündüğünü biliyor muydunuz? Okuma gözlükleriyle birlikte bunlar görmeyi düzeltmenin en sık kullanılan yollarındandır. Ancak tek odaklı gözlük camlarını bu kadar özel yapan nedir – ve bir gözlüğü iyi yapan nedir? Burada tek önemli olan kusursuz gözlük camları değildir – çerçeve ve kullanıcının yüzüne hassas uyum da en iyi olası görmeyi sağlama açısından temel bir rol oynar. Tabii gözlükler de gözlük camları ve çerçevelerin kullanıcı için uyarlandığı hassasiyete bağlı olarak daha iyi görmenizi sağlar. Ama tüm bunlar ne anlama gelir? Okuma gözlükleri, uzak gözlükleri ve "okuma taşları" olarak ilk çıkan gözlük camları, renkli ve kendiliğinden renklenen gözlük camları, doğru çerçeveyi seçme ve günümüzde yüksek reçeteler için bile ince ve hafif ZEISS gözlük camları üretmenin nasıl mümkün olduğu hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri almak için okumaya devam edin.

Kaç tane gözlüğe ihtiyacınız var?

Çok sayıda farklı seçenek yüzünden şaşırmayın!

Görmeyi Anlama 16.Eki.2017

Tags: Progresif Camlar

Görme Problemlerini Tanımak

Miyopi, hipermetropi, astigmatizma, vs.: Ne gibi görme problemleri var ve bunları nasıl düzeltebiliriz?

Görmeyi Anlama 29.Kas.2017

Tags: Progresif Camlar

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!
Ve birden daha fazla görmeye başlıyorsunuz - gece ve az ışıkta bile Yenilikçi camlar sayesinde gece körlüğü ve kötü gece görüşü sorunu için daha iyi görme

Araba Sürme + Hareketlilik 24.Kas.2017

Tags:

Gözlüklerin tarihçesi "Okuma taşları" şeklinde kökenlerinden yaşam tarzı aksesuarlarına

Görmeyi Anlama 22.Kas.2017

Tags: Progresif Camlar

ZEISS Dijital Gözlük Camları hakkında Sıkça Sorulan Sorular ZEISS Dijital Gözlük Camlar tam olarak nedir?

Araba Sürme + Hareketlilik 16.Eki.2017

Tags:

Hayatı doyasıya yaşamak + stressiz görme: ZEISS Dijital Gözlük Camları tek odaklı ile progresif camlar arasındaki boşluğu doldurur!

Araba Sürme + Hareketlilik 16.Eki.2017

Tags:

Araç sürmek için en iyi gözlük camları – Hedefinize güvenle ulaşın Araç sürmek için kişiye özel camlar araç sürmeyi yalnızca daha dinlendirici hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda güvenliği de belirgin şekilde artırır. Fakat araç sürmek için gözlük satın aldığı zaman tüketicilerin aklında tutması gerekenler nelerdir?
İkinci bir gözlük neden değerlidir İkinci gözlüğünüzü sahip olabileceğiniz en önemli aksesuar yapan pek çok durum mevcuttur.

Araba Sürme + Hareketlilik 16.Eki.2017

Tags:

Motosikletçiler ve Açılır Tavanlı Araba Sürücüleri İçin Doğru Camlar Trafikte daha fazla güvenlik: doğru gözlük camları ile sürüşün keyfini çıkartın
Sürüş için Geliştirilen Gözlük Camları Perde arkasına bir bakış: ZEISS DriveSafe'i nasıl geliştirdi
Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun