Su sporları, kış sporları veya golf: Bir bakışta spor gözlükleri

Kendi spor gözlüklerinizin tüm özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin

Bir oyunun sonucunu temel bir faktör belirler: istisnai görme. İster golf, futbol, tenis veya hokey oynuyor olun optimum performans ve güvenlik açısından iyi görme şarttır. Bir tenis oyuncusu topu izleyemezse vurmaya çalıştığında zamanlamayı etkileyecektir. İster amatör ister profesyonel olun UV korumalı kişiye uyarlanmış spor gözlükleri gerekecektir. Gözlükçünüz yaşam tarzınızı dikkate alarak ne tür spor gözlüğüne gereksiniminiz olduğunu belirleyecektir – örn. kış sporları için kusursuz renkli gözlük camları, yelkencilik ve sörf gibi su sporları için doğru güneş ve parlama koruması veya kenarlarına kadar net görmenizi sağlamaya yardımcı olmak üzere toz ve kirden korumalı kavisli gözlük camları. "Spor yaparken daha iyi görme" adlı özetimizde bunlar ve daha fazlası hakkında bilgi edinin.

Su sporları için gözlükler

İster yelken, ister sörf, dalgıçlık veya yüzmeyi seviyor olun, iyi bir su sporu gözlüğü tercih etmenin sırrı nedir?

Spor gözlükleri için en iyi 10 önerimiz

Spor gözlükleri satın alırken neleri akılda tutmanız gerekir? Gözlerinizi korumaya devam ederken atletik performansınızı nasıl arttırabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi.

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!
Spor için en iyi güneş gözlükleri Atletler en sevdikleri sporu yaparken ne gibi zorluklarla karşılaşırlar?
Yeni bir koşucu nesli için sporcu gözlükleri: Koşmak için Nike Vision Vaporwing güneş gözlükleri İki güçlü ortak, Nike Vision ve ZEISS elinden gelenin fazlasını yapan koşucular için sporcu güneş gözlükleri üretmek üzere işbirliği yapmıştır.
Kış sporlarında daha iyi görme Bir çok kayak ve/veya snovbord hayranı, görme yeteneği düzeltilmiş ya da düzeltilmemiş olarak yokuş aşağı "kör uçuş" yapmaktadır.
Golfçüler için mükemmel gözlükler Daha iyi bir handikap anahtarı
Bisiklet kullanırken mükemmel görme: bisiklet kullananları için en iyi gözlük camı hangisidir? Hız, değişen ışık koşulları ve havadaki partiküller bisiklet kullanırken gözlüklere özel zorluklar sunar: DAHA İYİ GÖRME ekibinden işte bazı ipuçları.
Güneş gözlükleri kışın neden bu kadar önemli Buz ve kardan dolayı oluşan göz kamaşması soğuk kış ayları boyunca güneş gözlüklerini önemli bir aksesuar haline getirir
Tüm kış sporları hayranları için mükemmel görme Carl Zeiss kış sezonu için tam zamanında yeni moda kar gözlüğü koleksiyonunu sunmaktadır
Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun