Görmeyi Anlama

İyi görmenin birçok yönü vardır – kişilerin nasıl gördüğü ve görme yardımcılarının nasıl yardımcı olabileceğinin temelleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Görme beş duyumuzun en önemlisidir: Beyin ile gözler arasındaki karmaşık etkileşim hayatımız boyunca çevremizdeki dünyayı ve tüm ayrıntılarını görmemizi sağlar. Bu nedenle yüksek bir yaşam kalitesi elde etmek için mükemmel görme şarttır. Gözlükler bu hedefe ulaşmakta önemli bir rol oynarlar. Kişilerin nasıl gördüğü ve bununla ilgili konular hakkında bilgi için okumaya devam edin, örn. insan gözünün anatomisi, hastalıklar ve kırmızı-yeşil renk eksikliği gibi görme bozuklukları ve gözlükler. Size ayrıca kaplamalarla ilgili bazı bilgiler vereceğiz. Örneğin birçok farklı tipte gözlük camı ve gözlük camı tasarımı olduğunu ve kişilerin kendilerine özel gözlükler takarlarsa daha iyi görebileceğini biliyor muydunuz?

Görme Problemlerini Tanımak

Miyopi, hipermetropi, astigmatizma, vs.: Ne gibi görme problemleri var ve bunları nasıl düzeltebiliriz?

Görmeyi Anlama 29.Kas.2017

Tags: Progresif Camlar

İnsan gözü

Vücudumuzun görme merkezinin anatomisi, yapısı ve fonksiyonları hakkında bilmeniz gereken her şey

Görmeyi Anlama 24.Kas.2017

Tags:

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!
Kaşlar yalan söylemez Kaşlarımız hakkımızda neler söyler?
Gözlük camları nasıl üretilir? Plastik malzemeden mineral cama kadar ZEISS gözlük camları – gözlük camlarının üretimi hakkında bilmek istediğiniz herşey

Görmeyi Anlama 28.Mar.2018

Tags:

Kırmızı-yeşil renk görme eksikliği, kırmızı-yeşil renk körlüğü ve tam renk körlüğü Çeşitli renk körlükleri ve eksikliklerinin tipleri nelerdir? Ve bunları nasıl tanırsınız?

Görmeyi Anlama 29.Kas.2017

Tags:

Gözlüklerin tarihçesi "Okuma taşları" şeklinde kökenlerinden yaşam tarzı aksesuarlarına

Görmeyi Anlama 22.Kas.2017

Tags: Progresif Camlar

Kaç tane gözlüğe ihtiyacınız var? Çok sayıda farklı seçenek yüzünden şaşırmayın!

Görmeyi Anlama 16.Eki.2017

Tags: Progresif Camlar

Çocuklara Mükemmel Bir Görme Kazandırmak Çocuklar için tasarlanan gözlükler oldukça ciddi standartları karşılamak zorundadır
İnsanlar neden farklı görürler? Görme potansiyelimizin tümünün daha iyi kullanılması için daha zengin renkler, daha iyi gece görme, arttırılmış kontrast.
En doğru progresif gözlük camlarını nasıl bulabilirim? Sorun değil: Dört farklı progresif gözlük camı seçeneği ihtiyaçlarınıza en uygun camı bulmanızı kolaylaştırıyor

Görmeyi Anlama 16.Eki.2017

Tags: Progresif Camlar

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun