Görmeyi Anlama

İyi görmenin birçok yönü vardır – kişilerin nasıl gördüğü ve görme yardımcılarının nasıl faydalı olabileceğinin temelleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Görme beş duyumuzun en önemlisidir: Beyin ile gözler arasındaki karmaşık etkileşim hayatımız boyunca çevremizdeki dünyayı ve tüm ayrıntılarını görmemizi sağlar. Bu nedenle yüksek bir yaşam kalitesi elde etmek için mükemmel görme şarttır. Gözlükler bu hedefe ulaşmakta önemli bir rol oynarlar. Kişilerin nasıl gördüğü ve bununla ilgili konular hakkında bilgi için okumaya devam edin, örn. insan gözünün anatomisi, hastalıklar ve kırmızı-yeşil renk eksikliği gibi görme bozuklukları ve gözlükler. Size ayrıca kaplamalarla ilgili bazı bilgiler vereceğiz. Örneğin birçok farklı tipte gözlük camı ve gözlük camı tasarımı olduğunu ve kişilerin kendilerine özel gözlükler takarlarsa daha iyi görebileceğini biliyor muydunuz?

En iyi görme için doğru gözlük camları

Hangi gözlük camları hangi görme bozukluğu için en iyisidir?

Görmeyi Anlama 14 Mar 2018

Tags: Progresif Camlar

Görme Problemlerini Tanımak

Miyopi, hipermetropi, astigmatizma, vs.: Ne gibi görme problemleri var ve bunları nasıl düzeltebiliriz?

Görmeyi Anlama 29 Kas 2017

Tags: Progresif Camlar

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!
Online Görme Testini yapın ve görme kalitenizi kontrol edin. Yeni bir göz testi yaptırmanızın zamanı gelmişse online olarak burayı kontrol edin.
Gözlük camlarınız gerektiğinden daha yüksek veya daha düşük numaralarda ise veya yanlış montajı yanlış yapılmış ise, gözlerinize zarar verebilir mi? Birçok şikâyetin sebebi aslında göz yorgunluğudur
Kaşlar yalan söylemez Kaşlarımız hakkımızda neler söyler?
Gözlük camları nasıl üretilir? Plastik malzemeden mineral cama kadar ZEISS gözlük camları – gözlük camlarının üretimi hakkında bilmek istediğiniz herşey

Görmeyi Anlama 28 Mar 2018

Tags:

İleri yaştaki kişiler için Daha İyi Görme Yaşı 40 üzerinde olan herhangi biri genellikle gözlüğe ihtiyaç duymaktadır. Progresif gözlük camları görmeyi belirgin bir oranda onarabilmektedir.

Görmeyi Anlama 31 Eki 2017

Tags: Progresif Camlar

Carl Zeiss, Ernst Abbe ve Otto Schott – Kazanan Bir Takım Dünyayı fikirleriyle değiştirdiler

Görmeyi Anlama 16 Eki 2017

Tags:

Görmeyi Anlama: ZEISS'tan Görmenin Temel Süreçleri Konulu Araştırmalar Almanya'da Tübingen Üniversitesinde ZEISS Görme Bilimleri Laboratuvarı görmeyle ilgili temel araştırmalar yapmaktadır
Gözün dönme merkezi neresidir? Gözün içinde bulunan özel bir nokta ZEISS gözlük camlarının üretiminde önemli bir rol oynar.
Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun