ZEISS marka gözlük camları

Gözlük Camı portföyü

ZEISS gözlük camı ürün portföyü birçok farklı ürün çözümü sunar. Tüketicinin görme sorunu ne olursa olsun, ZEISS portföyünde ihtiyaçlarına en uygun doğru seçeneği bulacağından emin olabilir. İnce, hafif, özel mesafeler için ayarlanmış veya görme konforunu arttırmak için özel filtre renkli gözlük camı ihtiyacında: ZEISS'ta daima doğru ürün çözümü bulunabilir.

Tek Odaklı Camlar

Tek odaklı gözlük camları, tek diyoptri değeri barındıran camlardır. En çok tek odaklı numaralı uzak veya okuma gözlüklerinde kullanılır.

Progresif Gözlük Camları

Progresif Camlar presbiyop kullanıcıya tüm mesafelerde net görme sağlar. Gözlük camının derecesi uzak mesafeden yakın mesafeye kadar sürekli artar.

Ofis Gözlük Camları

Ofis Gözlük Camları, yakından orta mesafeye kadar rahat ve net görme sağlar ve ofis görevleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Dijital Gözlük Camları.

Mobil dijital cihazlar dünyayı son derece hızlı şekilde ele geçirdi ve beraberinde insan gözü için yeni zorluklar getirdi.

ZEISS DriveSafe Lenses

Günlük kullanım ve daha emniyetli sürüş için bir tek gözlük.

EnergizeMe Spectacle Lenses

Kontak lens kullandıktan sonra rahatlama için üretilmiş ilk gözlük camları.

Spor Gözlük Camları

Zeiss Spor Gözlük Camları tüm kavisli çerçeveler için optimum optik düzeltmeyi sağlar ve aberasyonları geçmişte bırakır.

ZEISS i.Scription Teknolojisi

i.Scription® teknolojisini genel danışma süreciniz ve mağazanızın iş akışına uyarlamak kolaydır. i.Profiler® plus ürününün mümkün kıldığı bu teknoloji refraktif analize rahat bir şekilde eklenebilir.

Çok Odaklı Camları

Bifokal/Trifokal gözlük camları presbiyoplara genellikle uzak, yakın ve ara görme için iki veya üç farklı aralıkta net görme sunar.

Special Lenses by ZEISS

Özel gözlük camları: ZEISS çok yüksek reçeteli gözlük camı kullanıcıları için özel gözlük camları sunar. Yüksek miyopisi, yüksek hipermetropisi veya afakisi olan kişiler için.

İlgili Ürünler

ZEISS dünyanın öncü gözlük camı üreticilerindendir ve maksimum hassasiyet ve rahatlık sağlamaya kendini adamıştır. ZEISS görme bakımından çıtayı yükseltmeye devam eden gözlük camları, aletler ve ölçüm sistemleri ve ayrıca perakende kavramları ve teknoloji hizmetleri hizmetleri tasarlar ve üretir.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri