ZEISS gözlük camı temizleme çözümleri.

Gözlük camlarınızın uzun süre dayanmasını sağlayarak net görmenin tadını çıkarın.

Birkaç saniye içinde net bir görüntü elde edin. ZEISS gözlük camı temizleme çözümleri gözlük camlarınızdan kir, toz veya yağı nazikçe giderir ve rahatsız edici buğulanmayı önler. Bu şekilde gözlük camlarınız daha uzun bir süre temiz kalır ve gözlük camı kaplaması korunup kusursuz görmeyi garanti ederken gözlük camlarınızın ömrünü uzatır.

Zamanın %100'ünde net görme:
Gözlük camları için ZEISS temizlik çözümleri.

Yumuşak, kolay ve etkililer.

Modern gözlük camı kaplamaları zaten kiri iterek gözlük camı bakımını kolaylaştırır ama hiçbir gözlük kullanıcısı zaman zaman gözlüklerini temizlemeden edemez. Gözlük camlarınız için birçok farklı gözlük camı temizlik ürünümüzün kullanımı kolaydır ve gözlük camlarınıza zarar vermez: ZEISS önceden nemlendirilmiş gözlük camı temizlik mendilleri gözlük camlarınızı ara sıra hızla silmek için kusursuzdur ve ZEISS mikro fiber bezli ZEISS gözlük camı temizlik spreyimiz gözlük camlarınızı bir kalıntı bırakmadan etkin bir şekilde temizlemenizi mümkün kılar.

Gözlükçü Arama

Yakınınızdaki ZEISS gözlükçüsünü bulun.

Gözlükçü Arama

Yakınınızdaki ZEISS gözlükçüsünü bulun.

Koruyucu ve etkili bir çözüm. Aceleniz olduğu zaman bile.

Kravatınızı, gömlek kolunuzu veya bir mendili kullanmak pratik olabilir ama bunlar aslında gözlük camlarınızı temizlemek için uygun değildir. ZEISS gözlük camı temizleme mendilleri gözlük camlarınıza nazik davranır, kalıntısız sonuçları garanti eder ve gömleğinizin kolu kadar hızlıdır. Temizlik maddeleri benzersiz bir kombinasyonuyla nemlendirilmiş son derece ince bir yapıya sahiptirler ve böylece gözlük camlarınızın birçok gözlük camı temizleyicisinde bulunan kuvvetli maddelere maruz kalmamalarını sağlarlar. Sizin için ve gözlükleriniz için iyi.

Anti statik etkili nazik bakım. Gündelik kapsamlı temizlik için.

Gözlük camlarınızı nazikçe ama derinlemesine temizlemek için kusursuz bir ekip: ZEISS gözlük camı temizlik spreyiyle birlikte ZEISS mikro fiber bezimiz. pH nötr bir temizlik maddesiyle akan su altında derinlemesine bir temizlik kadar etkindir.

Çiziklerin ve kirin hiç şansı yok. Her zamankinden daha sağlam.

Yüksek performanslı gözlük camı kaplamaları gözlüğünüzün camlarını çizilmeler veya statik toz parçalarına karşı son derece dayanıklı hale getirmektedir. Bunun faydası: gözlük camlarınız daha uzun süre kirlenmeden kalmakta ve böylece temizlenmeleri önemli ölçüde daha kolay olmaktadır. En yeni antireflektif kaplama sayesinde daha iyi görün daha iyi görünün.

Gözlük camlarınızı temizlemek için 5 ipucu

Gözlük camlarınızı temizlemek için hemen mendile, kravata veya gömlek koluna uzanmayın

1. Gözlük camlarınızı temizlemek için hemen mendile, kravata veya gömlek koluna uzanmayın – bunlar gözlük camlarınız için iyi değildir. Unutmayın: uygun gözlük camı bakımı gözlük camlarınızın ömrünü uzatır ve daha iyi görmeyi garanti eder. Hareket halindeyken bile optik endüstrisinin güvenilir uzmanlarından temizlik ürünleri kullandığınızdan emin olun.

Mikro fiber bezleri 40°C den sıcak suda yıkamayın ve yumuşatıcı eklemeyin - aksi halde gözlüklerinizi bir daha temizlediğinizde bez kalıntılar bırakacaktır.

2. Mikro fiber bezleri 40°C den sıcak suda yıkamayın ve yumuşatıcı eklemeyin - aksi halde gözlüklerinizi bir daha temizlediğinizde bez kalıntılar bırakacaktır.

İster plastik veya mineral camdan gözlük camlarınız olsun çizikler giderilemez.

3. İster plastik veya mineral camdan gözlük camlarınız olsun çizikler giderilemez. Bu durumda çizilmiş gözlük camlarının hemen değiştirilmesi gerekeceğinden bunların oluşmasını önleme önerilir. Kusur sadece estetik gibi görünse de ışık küçük çizikten dağılıp gözü rahatsız eder. Bu nedenle gözlük camlarınızı özel mikro fiber bezle temizlemeniz önemlidir.

Gözlük camlarınız için bir yuva lazımdır!

4. Gözlük camlarınız için bir yuva lazımdır! Onları kullanmadığınız zamanlar sert bir kılıfta saklayın. Yanınızda bir kılıf yoksa bile onları güvenli bir yere, gözlük camları yukarı bakacak şekilde koyduğunuzdan emin olun.

Gözlük camları çok yüksek veya çok düşük sıcaklıkları sevmezler.

5. Gözlük camları çok yüksek veya çok düşük sıcaklıkları sevmezler. Örneğin sıcak yaz aylarında araçtaki sıcaklık da kaçınılması gereken bir durumdur. Aynı durum sauna veya evdeki ısıtma için de geçerlidir. Gözlüklerinizi gerektiğinden daha sık olarak aşırı sıcaklıklara maruz bırakmayın.

İlgili Ürünler

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun