Gözlük camı kaplamaları hakkında her şey

Gözlük camı kaplamalarının faydaları nelerdir?

Gözlük camı kaplamaları: Hemen hemen görünmez olmalarına rağmen bunlar gözlükleri etkin bir araç haline getirir. İster çiziklere karşı korumak için sert bir tabaka ister rahatsız edici yansımaları azaltan çok kaliteli bir antirefle kaplama olsun, gözlük camı kaplamaları görme konforunuzu arttırmak için çok faydalı olabilir, gözlüklerinizi temizlemeyi daha kolay hale getirir ve hatta gözlüklerinizi daha uzun ömürlü yaparlar. Ayrıca çizilmelere karşı korumak için bir kaplaması olan plastik gözlük camları gözlükleri hasara karşı çok daha dirençli hale getirebilir. Ve ayrıca mavi UV ışığına karşı filtreye sahip ve özellikle gözlerinizi bilgisayarda saatlerce çalıştığınız zamanlar gibi durumlara karşı korumaya yardımcı olan modern gözlük camı kaplamaları olduğunu biliyor muydunuz? Bu kadar geniş bir aralık olduğundan antirefle, sert tabaka, Clean Coat ve diğer kaplamalar açısından size yardımcı olması için kısa bir kılavuz hazırladık.

Mavi Işık: İyi ve Kötü yönleri

Ne kadar mavi ışığa ihtiyacımız vardır? Nasıl ve ne zaman kendimizi mavi ışığa karşı korumalıyız?

Görmeyi Anlama 16.Eki.2017

Tags: Cam Kaplamaları

Doğru gözlük camı kaplaması seçmek için on ipucu

Yeni gözlük camı kaplamalarıyla DAHA İYİ GÖRME – daha fazla konfor ve daha fazla dayanıklılık için

Görmeyi Anlama 16.Eki.2017

Tags: Cam Kaplamaları

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!
Gözlük camı kaplamaları ideal olarak her şeyi yapabiliyor olmalıdır DAHA İYİ GÖRME, şimdiye kadar en sağlam ZEISS gözlük camı kaplaması olan DuraVision® Platinum hakkında Ürün Müdürü ile görüştü.
İleri teknoloji ürünü kaplamalar sayesinde sürekli net bir görüş Gözlük camlarınızı optimum düzeyde koruyan ve görme rahatlığınızı arttıran yenilikçi cam kaplama teknikleri

Görmeyi Anlama 16.Eki.2017

Tags: Cam Kaplamaları

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun