Görme Profilim –
Fark yaratan ZEISS görme testi

Kişisel görme alışkanlıklarınızı belirleyin ve size özel ZEISS gözlük camı çözümünü bulun

'ZEISS'tan Görme Profilim' size gözünüzün günlük hayatta maruz kaldığı zorlukları gösterecek ve hangi ZEISS gözlük camı çözümlerinin bu zorlukları aşmanıza yardımcı olacağını belirtecektir.

Kişisel yaşam tarzınız ile ilgili olarak vereceğiniz bilgiler optisyeninizin size bir sonraki randevunuzda en iyi tavsiyelerde bulunmasına yardımcı olacaktır. Göz muayenenizin sonuçlarıyla birlikte kişisel yaşam tarzınız ve görme alışkanlıklarınıza göre özel olarak tasarlanmış bir ZEISS gözlük camı çözümü elde edeceksiniz.

Gözlerimiz modern dünya için yaratılmamıştır

Kişisel yaşam tarzınız ve görme alışkanlıklarınızın ZEISS optisyeniniz için neden bu kadar önemli olduğuna ilişkin çeşitli nedenler vardır.

Geçtiğimiz yıllarda yeni teknolojiler ve dijital cihazların kullanılmaya başlanması günlük kişisel ve iş hayatımızı derinden değiştirmiştir. Her gün ortalama olarak akıllı telefonlar, tabletler ve TV ekranlarının karşısında yaklaşık beş saat geçirmekteyiz. Cep telefonlarımıza günde inanılmaz 80 kez bakıyoruz. Bu trend artarak ilerliyor.

Gözümüze ilişkin artan talepler araç kullanma ile de ilgilidir. Kötü hava ve ışık koşulları doğal olarak bir zorluk meydana getirmekle birlikte yansıma ve araçlardaki navigasyon sistemlerinin artan kullanımından kaynaklanan tahriş gözlerimizin küçük bilgi ekranlarında sürekli olarak yakın görmeden uzak görmeye geçmesini gerektirmektedir. Bu gözlerimize oldukça büyük bir yük bindirmektedir, bu nedenle - 30 yaşından itibaren - göz yorgunluğu meydana gelebilir.

İş yerinde veya kişisel hayatımızda, bu teknolojik ilerlemeler yalnızca hayatımızı devrimsel nitelikte değiştirmekle kalmamakta, aynı zamanda gözlerimize daha fazla yük bindirmektedir - hem işte, hem de kişisel yaşamlarımızda.

Görme alışkanlıklarınızı belirleyin

ZEISS kişisel görme alışkanlıklarınızı belirleyebileceğiniz bir görme analizi aracı geliştirmiştir. ZEISS Görme Profilim hayatınızın aşağıdaki kısımlardaki görme ihtiyaçlarını belirlemektedir:

  • İş dünyası
  • Günlük aktiviteler
  • Dijital aktiviteler
  • Hareketlilik
  • Eğlence aktiviteleri

Bunun sonucunda kişisel Görme Profiliniz oluşturulmaktadır ve kişisel görme alışkanlıklarınıza özel olarak uyarlanmış bir ZEISS gözlük camı çözümü alırsınız - hepsi ücretsiz ve herhangi bir yükümlülük olmadan.

Daha sonra kişisel Görme Profilinizi bir çıktı ya da QR kodu aracılığıyla bulunduğunuz yerdeki ZEISS optisyenine götürebilirsiniz. Görme Profilinizin sonuçları ve reçetenizle optisyeniniz size ihtiyaçlarınıza en uygun olan ZEISS gözlük camı çözümünü tavsiye edecektir.

Görme Profilim

Şimdi kişisel görme alışkanlıklarınızı belirleyin ve size özel gözlük camı çözümünü bulun.