ZEISS Cihazları ve Sistemleri

Tümüyle yeni bir boyutta hassasiyet

Daha iyi görme mükemmel diagnostik yaklaşım ile başlar. ZEISS bu nedenle gözlükçüler ve oftalmologlara iş akışlarına pürüzsüzce dahil edilebilen profesyonel optik cihazlar sunar. Bu sistemler kapsamlı bir görme analizi ve optimum bir görme yardımcısının üretimi için gerekli tüm faktörleri mümkün olan en yüksek hassasiyetle ölçer. ZEISS'dan optometrik diagnostik ekipman ve aletler gereksinim analizinden son gözlüğe kadar tüm süreci kapsamlı ve saydam bir hale getirir ve mükemmel sonuçlarla harika bir hasta deneyimini garanti eder.  

Yeni ZEISS Dijital Odaklama Platformu VISUFIT 1000

Bir gözlük camının performansının %40'a kadarı hatalı odaklama nedeniyle kaybolabilir. Yeni ZEISS Dijital Odaklama Platformu, VISUFIT 1000 müşterilerinize unutulmaz bir deneyim yaşatacak ve onların da gözlük camlarından en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamanıza yardımcı olacaktır.
VISUFIT 1000 müşterileriniz için çok daha kısa sürede daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olan yüksek ölçüde hassas ve kullanımı kolay çığır açıcı bir platformdur. Ayrıca sınırsız çerçeve karşılaştırma için müşterilerinize gözlük camı tanıtımları yapabilir ve 180° görüntü sağlayabilirsiniz.

Diğer odak ölçüm cihazlarımız hakkında daha fazla bilgi:

ZEISS i.Profilerplus® ile objektif refraksiyon / otorefraksiyon

Hiçbir göz ötekine benzemez – ve hiçbir göz kusursuz değildir. Optimum bir gözlük camı sunmak için bir hastanın görme keskinliği hakkında birçok bilgiye gereksinim duyarsınız. ZEISS i.Profilerplus hastanın geçmişini öğrenme konusunda yardımcı olur. Bu yenilikçi alet retinayı analiz eder, hastanın görmesini pupilla büyükken ölçer ve korneal topografi analizi dahil olmak üzere yüksek çözünürlüklü wavefront ölçümü kullanarak kapsamlı bir görme profili oluşturur – ve bunların tümü bir parmak izi kadar ayrıntılıdır.

ZEISS VISUPHOR® 500 ve ZEISS VISUSCREEN® 500 ile dijital subjektif refraksiyon

Refraksiyon muayenesi ne kadar hassassa gözlük o kadar iyi olur. ZEISS'dan subjektif retraksiyon için son teknolojiye sahip aletler hem tümüyle yeni bir konsültasyon deneyimi sunar hem de ZEISS VISUPHOR 500 dijital foropter ile ZEISS VISUSCREEN 100 görme eşeliyle olduğu gibi son derece hassas sonuçlar verir. Çok sayıda ek test (von Graefe, Schober) sayesinde sistem foryaları kontrol etmeyi ve bir hastanın monoküler veya binoküler görmesini ölçmeyi mümkün kılar ve sonuçta görme gereksinimi için en iyi gözlük reçetesini yazmak mümkün olur.

ZEISS VISUPLAN® 500 ile göz içi basınç ölçümleri

Göz içi basıncın düzenli ölçümü temel diagnostik işlemlerin ve her profesyonel glokom taramasının bir parçasıdır. ZEISS VISUPLAN® 500 non-kontakt tonometre bu incelemeyi kolay hale getirir ve temas veya anestezi gerektirmez. Analiz, kısa bir eğitim süresinden sonra bir asistanın kolayca yapabileceği şekilde hafif bir hava üflenmesiyle yapılır. Bu şekilde hastalarınıza hızlı ve kolay göz içi basınç ölçümü seçeneğini sunabilirsiniz.

ZEISS VISUSCOUT® 100 ile fundus fotoğrafları

ZEISS VISUSCOUT® 100 ile fundus fotoğrafları

Glokom, yaşa bağlı maküla dejenerasyonu (YBMD) veya diyabetik retinopati gibi retina hastalıklarına tanı koymak yüksek kalitede göz bakımının temelidir ve böylece hastanızın görmesi devam ettirilebilir. ZEISS Essential Line (Temel Seri) taşınabilir VISUSCOUT® 100 fundus kamerası bu diagnostik işlemler konusunda size yardımcı olur. Hafif ve kompakt tasarım optometristler, oftalmologlar ve tıbbi personelin her yerde ve her zaman retina muayenesi yapabilmeleri ve böylece çok kısa süre içinde güvenilir şekilde tanı koyabilmelerini mümkün kılar.

ZEISS VISULENS 550 dijital fokometre

Yeni ZEISS VISULENS 550 dijital fokometre ile müşterilerinizin gözlerini korumaya hemen başlayın, 365 ile 480 nm arasında genişletilmiş ölçüm aralığına sahip entegre UV spektrometresini kullanarak müşterilerinizin gözlüklerinin UV ışınlarına karşı koruma seviyesini kolayca saptayın ve sonuçları açıklaması kolay bir trafik ışığı arayüzüyle sunun. Yeni Shack-Hartmann wavefront teknolojisi size materyal, refraktif indeks ve Abbe numarasından bağımsız olarak hızlı ve bağımsız gözlük camı ölçümleri verecektir. Ayrıca ZEISS VISULENS 550, ZEISS VISUCONSULT 500'e pürüzsüz bir şekilde bağlanmak için bir LAN portu ile gelir.

İş akışlarını iPad uygulamalarıyla dijital olarak kontrol edin: ZEISS i.com mobile ve ZEISS VISUCONSULT® 500

İş akışını ve ayrıca ZEISS sistemlerinin kullanımı kolay çalışmasını geliştirmek üzere oftalmologlara bir dijital yönetim ekosistemi sunuyoruz: ZEISS VISUCONSULT 500 ve ZEISS i.com mobile, optisyenin görme analizi ve konsültasyonundan sipariş sürecine kadar tüm süreçleri merkezi olarak ve rahat bir şekilde kontrol etmelerini mümkün kılan iPad uygulamalarıdır. Tüm ZEISS aletlerini uzaktan çalıştırabilir ve başarılı bir hasta konsültasyonu için gözlük camları, kaplamalar veya renkleri doğrudan tablet üzerinde görebilirsiniz.

VISUSTORE - Order lenses online

Modern gözlük camları bir teknoloji harikasıdır. Bunları kullanıcının gereksinimlerine göre tam olarak ayarlamanın çeşitli yolları vardır. Bu durumu sayısız gözlük camı tipi ve sipariş parametresi mümkün kılar. Modern ve kişiye özel ZEISS gözlük camlarını üretmek için kullanılan teknolojiler son derece karmaşıktır – ama artık bunları sipariş etmek son derece kolaydır. ZEISS'dan yeni VISUSTORE® online sipariş sistemiyle

VISUCONSULT 100 - Kişisel danışma için dijital asistanınız

ZEISS Vision Care, danışma sürecini unutulmaz bir deneyim haline dönüştürmenize yardımcı olmak için ZEISS VISUCONSULT 100'ü geliştirmiştir: Kişisel danışma için dijital asistanınıza erişmek üzere ücretsiz ZEISS VISUCONSULT 100 Uygulamasını şimdi indirin.

İlgili Ürünler

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri