Daha iyi görme için kapsamlı kılavuzunuz

Yeni bir gözlük seçmenize yardımcı olacağız.

Günümüzde dünya genelinde yaklaşık 200 milyon kişi ZEISS gözlük camlarını kullanıyor. 30'dan fazla ülkede 9.900 çalışan her gün daha iyi görme adına birlikte çalışır ve hem çok hassas gözlük camları geliştirmek hem de ölçüm ekipmanı ve tanılama cihazları geliştirmekle ilgilenir. Optik konusunda, Carl Zeiss Vision bir dünya lideridir. Bu deneyim sizin de faydalanmanızı istediğiniz bir şeydir.

BETTER VISION ile size ne sunmak istiyoruz? 

Her göz parmak izi gibi kişiye özeldir ve başka hiçbir duyu organımız çevremizi bu kadar yoğun gözlemleyip tecrübe etmemizi sağlayamaz. Bu nedenle danışma ve tanı koyma sırasında ve ayrıca ZEISS gözlük camlarının üretimi sırasında bu bireyselliği dikkate almak şarttır.

BETTER VISION görme çözümleri, gözlük camları ve insan görmesiyle ilgili tüm sorularınızı cevaplandırmak için ek bilgiler sunmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda size Carl Zeiss Vision'da perde arkasında yapılanlar hakkında bilgi sağlayacağız. Size ne tür ZEISS hassas gözlük camları ve görme çözümleri önerdiğimizi göstereceğiz. Ayrıca sizi sorular sormaya ve deneyimlerinizi paylaşmaya davet etmek istiyoruz.

Bir bakışta en önemli BETTER VISION konuları

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun