Çalışma Hayatı

İş yerinde çalışırken iyi görme – akılda tutmanız gerekenler.

İyi görme iş yerinde çalışırken de önemlidir – göz yorgunluğunu azaltabilir ve iyi bir duruş da iyi görmeyi destekleyebilir. İster programlayıcı ister güzellik uzmanı olun artık iş yerinde çeşitli gereklilikler için optimize edilmiş ve hatta benzersiz koşullarda olağanüstü görme sağlayabilecek çok sayıda görme seçeneği vardır. Bunlar arasında olağan dışı işle ilgili talepler için (pilotların karşılaştığı gibi) gözlükler ve ayrıca en küçük ayrıntıların bile büyük fark yaratabildiği işler için özel çözümler (örneğin diş hekimleri ve kuyumcular) ve büyüteçler ve büyütücü gözlükler yoluyla görme bozuklukları olanlara yardımcı olanlar vardır. Bilgisayar gözlükleri de işte çalışırken daha iyi ve daha rahat bir şekilde görmenize yardımcı olabilir. "İş yerinde daha iyi görme" hakkında tüm bilgileri almak için okumaya devam edin.

Yöneticiler için gözlükler – mükemmel kişiselleştirilmiş görme rahatlığı ile en iyi kalite camlar ve çerçeveler

Saygınlık, zarafet, maksimum işlevsellik – yönetim pozisyonlarındaki insanlar için gözlüklerin yapacağı şey çoktur

Fark Yaratan Değişken Odaklı Gözlük Camları

İşinizde, en sevdiğiniz hobinizde veya spor yaparken kullanabileceğiniz, tüm koşullar için mükemmel değişken odaklı gözlük camları var mıdır?

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!
Bilgisayarlı İşyerinizde her şey gözünüzün altında Neden okuma gözlükleri/değişken odaklı gözlükler işinizi kolaylaştırabilir
Daha iyi yaşam kalitesi ve daha fazla özgürlük: az görenler için daha iyi görme cihazları Gözlüğün yetersiz kaldığı durumlarda hangi olasılıklar mevcuttur?
Pilotlar için gözlükler – bulutların üzerinde bile mükemmel görme İster profesyonel ister amatör olsun, pilotlar aşırı ışık ve hava koşullarında bile net görmelerini sağlayacak gözlüklere ihtiyaç duyarlar.
ZEISS progresif gözlük camlarını yeniden tanımlıyor! Son yıllarda, görme ile ilgili müşteri talepleri olağanüstü bir biçimde arttı. DAHA İYİ GÖRME, yeni ZEISS Progresif Ürün Portföyünün bu zorlukları nasıl dikkate aldığını öğrenmek için Laura Rocha ile konuştu.
Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun