Yaşam tarzı + Moda

Çerçeveler gözlük camlarınızı tamamlarlar: kişiye özel, işlevsel ve tarz sahibi.

Günümüzde gözlükler çoğu kişi için sadece gözlük camlarını sabit tutması gereken araçlardan çok daha fazlasını ifade etmektedir. ZEISS bunu çerçevelerin gözlük kullanan kişinin kişisel tarzını yansıtmasının gerekli olduğu şeklinde yorumlamaktadır: gözlükler tarzlarıyla dikkat çekebilir veya mütevazi bir biçimde arka planda kalabilirler – neredeyse fark edilmeleri çok zor olacak kadar. Yüksek oranda işlevsel olmaları gerekmektedir – spor veya dış mekanda yapılan aktivitelerde koruma sağlamaları gerekliliğini belirtmeye gerek yoktur. Fakat kesin olan bir şey vardır: gözlük çerçeveleri ve camlar size mükemmel bir görme sağlamak ve çekici bir görünüm kazandırmak için mükemmel bir uyum içinde olmalıdır.

Burada yaşam tarzınız ve moda anlayışınız için doğru gözlükleri seçme konusunda bazı öneriler bulunmaktadır.  

Gözlerimiz nasıl gülümser?

İster gözlük kullanıyor olalım ister olmayalım, gözlerimiz nasıl iletişim kurduğumuz konusunda önemli bir faktördür. İşte gözlük kullanıcılarına gülümseyen gözleri başarmak için ilk üç ipucu.

Yeni gözlükler – yeni bir sen

Yeni bir gözlük ile görünümünüz inanılmaz bir şekilde tamamen değişebilir

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!
How sunglasses are made What steps are included in the making of sunglasses? Learn what kind of materials are used to make sunglasses and how designers bring life to their ideas.
Hızlı koyulaşır. Hızlı berraklaşır: modern, kendiliğinden renklenen camlar İster güneşte ister kapalı mekanlarda olun, ZEISS PhotoFusion fotokromik camlar ile 24 saat mükemmel görmenin keyfini çıkarabilirsiniz
Bombeli, ince veya renkli: İhtiyaca uygun bir ZEISS gözlük camı her zaman vardır! Moda çerçeveler & net gözlük camları? Optik bilgi birikiminden en fazlasını talep eden bir zorluk

Yaşam Tarzı + Moda 16.Eki.2017

Tags:

Yaz Mevsiminde Gözlük Kullanma Bu yaz gözlüklerinizden keyif almanız için sizlere 10 ipucumuz var
Gözlük kullanıcılarının tatile çıkmadan önce bilmesi gerekenler İşte daha dinlendirici bir tatil için önerilerimiz

Yaşam Tarzı + Moda 16.Eki.2017

Tags:

Gözleriniz güneş ışınlarından kamaşmasın Güneş gözlükleri şık aksesuarlardır, ama daha da önemlisi gözleriniz için zararlı olan UV ışınlarına karşı korumayı sağlarlar
Sadelik ve zarafet: LINDBERG Gözlük Çerçeveleri ve ZEISS Güneş Gözlüğü Camları - bu yazın trendi DAHA İYİ GÖRME ekibi çerçeve üreticisi LINDBERG'e sordu: LINDBERG güneş gözlüklerini bu kadar özel kılan nedir?
Kendiliğinden renklenen gözlük camları: herkes için rahat ve iyi görme DAHA İYİ GÖRME, ZEISS PhotoFusion sorumlusu Senior Ürün Müdürü Volker Gahr'dan modern fotokromik camların anahtar özelliklerini anlatmasını istedi.
Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun