Bilgisayar gözlükleri – sadece bilgisayar işleri için olmayan optimum rahat görme

İş yeri gözlükleri hakkında fazla bilgi edinin

Günün çoğunu bilgisayar önünde geçiren birçok kişi boyun, bel veya omuz ağrısından yakınır. Sıklıkla saatlerce dikkatlerini ekrana vermek zorundadırlar. Gece eve geldiklerinde veya hatta bazen gündüz bile şunların farkına varırlar: boyun, bel veya sırtta kas ağrısı. Bunun nedenlerinden biri doğru gözlüğü takmıyor olmalarıdır. Çözüm bilgisayar işleri için gereksinime hassas şekilde ayarlanmış bilgisayar gözlükleri olabilir.

Okuma veya progresif gözlük camları ideal çözüm değildir: Bilgisayar gözlük camları hem bilgisayar işi için hem de yüksek konsantrasyon seviyeleri gerektiren diğer iş istasyonları veya eğlence faaliyetleri için daha fazla görsel konfor gerektirir. 

 

Pilotlar için gözlükler – bulutların üzerinde bile mükemmel görme

İster profesyonel ister amatör olsun, pilotlar aşırı ışık ve hava koşullarında bile net görmelerini sağlayacak gözlüklere ihtiyaç duyarlar.

Yöneticiler için gözlükler – mükemmel kişiselleştirilmiş görme rahatlığı ile en iyi kalite camlar ve çerçeveler

Saygınlık, zarafet, maksimum işlevsellik – yönetim pozisyonlarındaki insanlar için gözlüklerin yapacağı şey çoktur

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!
Bilgisayarlı İşyerinizde her şey gözünüzün altında Neden okuma gözlükleri/değişken odaklı gözlükler işinizi kolaylaştırabilir
İster diş doktoru ister güzellik uzmanı olun - profesyonel gözlük camlarıyla mükemmel keskin görmenin keyfini çıkarın Bazı aktiviteler daha fazlasını temin edecek sıra dışı gözlük camları gerektirir. ZEISS’den gelen en son teknoloji mikroskobik seviyede bile mükemmel şekilde görmenize yardım eder.
ZEISS ofise uygun gözlük camları – işte iyi görmek için mükemmel çözüm DAHA İYİ GÖRME yeni ZEISS işyeri gözlük camlarının gelişimi hakkında Dr. Arne Ohlendorf ve Monique Welscher ile röportaj yapıyor
Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun