Spor ve Eğlence

Gözlükler hobi ve spor yaşamınızı nasıl destekler.

Hobilerimiz veya en sevdiğimiz sporlar yaşamımızda en keyif aldığımız anlardan bazılarıdır. İyi, rahat bir görme bu özel anların en iyi şekilde keyfine varmamıza yardımcı olur. Spor ve eğlence faaliyetleri için gözlük camları ve çerçeveleri her kullanıcının ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanabilir. Tek bir şey geçerlidir: maksimum keyif için optimum görme 

Spor ve eğlence faaliyetleriniz için en uygun gözlüğü seçmenizde size yardımcı olacak bazı ipuçları derledik


Çevremizden edindiğimiz izlenimlerin yüzde 80'i gözlerimiz yoluyla elde ediliyor; bu durum gözlerimizi en önemli duyu organımız haline getiriyor. Spor yaparken, iyi görmek kesinlikle bir zorunluluktur. Yetersiz bir görme sadece topa hatalı vurmak veya bitiş çizgisinin yanlış hesaplanması riskini taşımıyor. Güvensizlik hissi de yaratabilir ve sonucunda spor yaparken sakatlanmalara da neden olabilir. Spor gözlükleri günlük kullanılan gözlüklerden çok daha iyi olmalıdır ve kırılmaya karşı dayanıklılık ve kamaşma koruması genellikle önemli gereklilikler arasında yer alır. Ve elbette, güneşli bir günde üstü açık bir otomobil kullanırken gözlüklerinizde olması gerekenler iş yerinde veya günlük yaşantınızda kullandığınız gözlüklerinizde olması gerekenlerden kesinlikle farklı olacaktır. Optisyeniniz eğlence zamanınız için en uygun gözlüğü seçmenizde size yardımcı olabilir. Gözlüğünüzü kendi bütçenize ve görme ihtiyaçlarınıza göre uygun hale getirebilir. BETTER VISION, kişisel gereksinimleriniz için nasıl en uygun spor ve eğlence gözlüğü seçebileceğiniz konusundan emin olmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları ve örnekler sunar. Spor faaliyetleri veya en sevdiğiniz hobiniz için gözlük camları seçimi konusunda sorularınız var mı?
 

Polarize güneş gözlükleri ile dikkat dağıtan parlamalar olmadan daha rahat görüş

BETTER VISION ekibi, polarize gözlük camlarının kusursuz bir görüş için, rahatsız eden parlamaları nasıl azalttığını açıklar.

Polarize gözlük camları - daha iyi görme

Güneş gözlüğü, araç sürüşü ve diğer birçok uygulamalar için çok yönlü gözlük camları

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!
Tüm güneş gözlükleri eşit değildir DAHA İYİ GÖRME UV koruma, renklendirme, aynalar, polarize camlar, ve diğerleri hakkında bilmeniz gerekenleri kendi gereksiniminize göre doğru güneş gözlüklerini bulmanıza yardımcı olmak üzere açıklar.
Spor için en iyi güneş gözlükleri Atletler en sevdikleri sporu yaparken ne gibi zorluklarla karşılaşırlar?
Kış sporlarında daha iyi görme Bir çok kayak ve/veya snovbord hayranı, görme yeteneği düzeltilmiş ya da düzeltilmemiş olarak yokuş aşağı "kör uçuş" yapmaktadır.
Spor gözlükleri için en iyi 10 önerimiz Spor gözlükleri satın alırken neleri akılda tutmanız gerekir? Gözlerinizi korumaya devam ederken atletik performansınızı nasıl arttırabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi.
Kış Zamanı – Okuma Zamanı Mükemmel okuma gözlükleri favori sırrınızı çok daha etkileyici kılacaktır

Spor + Eğlence 16.Eki.2017

Tags:

Avcılar progresif gözlük camı kullanabilirler mi? Gözlüklerinizin avlanırken size sunabilecekleri burada öğrenin.

Spor + Eğlence 16.Eki.2017

Tags: Progresif Camlar

Golfçüler için mükemmel gözlükler Daha iyi bir handikap anahtarı
Bisiklet kullanırken mükemmel görme: bisiklet kullananları için en iyi gözlük camı hangisidir? Hız, değişen ışık koşulları ve havadaki partiküller bisiklet kullanırken gözlüklere özel zorluklar sunar: DAHA İYİ GÖRME ekibinden işte bazı ipuçları.
Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun