İntranet ile koordinat ölçüm teknolojisini yönetin

ZEISS Master Control Center

İndirme veya sipariş bilgisi

Bizimle iletişime geçin

ZEISS Master Control Center

Önemli noktalar

  • Ölçüm makinelerinin, yazılımların, raporların ve diğer belgelerin merkezi yerden organizasyonu
  • Koordinat metrolojisi için ZEISS Master Control Center
  • Web tabanlı kullanıcı ve erişim yönetimi
  • Net bir yapı
  • Kullanım kolaylığı
  • Dizine dayalı tam metin arama
  • Modüler tasarım

Koordinat metrolojisi için merkezi bilgi platformu

ZEISS Master Control Center, kurumsal bir intranette ölçüm makinelerini, ölçüm yazılımlarını, raporları ve farklı formattaki belgeleri organize eder. Bu, koordinat metrolojisi için özel olarak optimize edilmiş bir yönetim sistemi ve bilgi portalıdır. Bununla, merkezi olarak organize edilmiş metroloji bilgileri ihtiyaç duyulduğu her yerde kullanılabilir. Teknik dayanağı ise web tabanlı kullanıcı ve erişim yönetimini destekleyen ve kurumsal intranette yer alan güvenli bir sunucudur.

Kolay işletim ve yönetim

Sezgisel kullanımı ve kolay yönetimi sayesinde, ZEISS Master Control Center kullanıcıları herhangi bir eğitime veya özel kurslara ihtiyaç duymazlar. İçerik net bir şekilde yapılandırılmış ve anlaması kolaydır. Herhangi bir zaman özelleştirilebilir ve yeni forumlar, albümler ve dosyaları ile desteklenebilir. Dizin bazlı tam metin arama fonksiyonu, kullanıcıların ihtiyaç duydukları verilere hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmelerini sağlar. Arama fonksiyonu tüm belge türlerini tarar: PDF, Word, Excel, PowerPoint, Metin ve diğerleri.

Modüler tasarım

ZEISS Master Control Center modüler bir yapıya sahip olduğundan, yatırım maliyetleri kolayca hesaplanabilir. Size özel ihtiyaçları karşılamak için uygulama adım adım gerçekleştirilebilir.