Göz sağlığı uzmanları için ZEISS

ZEISS Progresif Precision Gözlük Camları

Müşterilerinize kapsamlı bir gözlük camı çözümü sunun.

Müşterilerinizin gözlük camı seçimi çoğunlukla kişiye özel ihtiyaçlara ve trendlere bağlıdır. ZEISS progresif gözlük camı portföyü, herkes için eksiksiz bir çözüm sunar.

 • Dijital dünya için gelişmiş performans ile net görüş
 • Kullanıcının yüzüne fizyolojik olarak oturan hassas optik camlar
 • Tüm kişiye özel gereksinimlere uyacak şekilde özel olarak üretilmiştir

Progresif gözlük camları

ZEISS Progresif Hassas Gözlük Camları, dahil edilen teknolojiye göre 4 farklı tasarımda mevcuttur:

 • ZEISS Progresif Precision Pure
 • ZEISS Progresif Precision Plus
 • ZEISS Progresif Precision Superb
 • ZEISS Progresif Individual 2

Mobil İnternet kullanımı günlük hayatımıza giderek daha fazla dahil olmaktadır.

 • %95

  Norveç nüfusunun ... kadarı 2019'da çevrimiçi bankacılık sitelerine İnternet'ten erişmiştir.1

 • 4 Milyar

  2019'da küresel mobil popülasyona ... kadar kullanıcı dahil olmuştur.2

 • 2.57 Milyon

  2019'da Android için ... sayıda kullanılabilen uygulama bulunmaktadır.3

Ortalama bir müşterinin gözleri her gün farklı zorluklarla karşılaşır.

Dijital cihazların kullanımındaki artış, değişen moda trendleri ve ortaya çıkan ihtiyaçlar nedeniyle ortalama müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak bir gözlük camı ve çerçeve çözümü bulmak zorlaştı. ZEISS, daha iyi görüş sağlamak için bu zorluklara aktif olarak yanıt vermektedir.

Günlük hayatımızda dijital cihazlara giderek daha fazla güveniyoruz.

Dijital cihazlarla, okuma mesafesi kitaplara veya geleneksel basılı medyaya göre çok daha yakındır. Bu, müşterilerinizin artık tüm gün boyunca yakın ve uzak mesafeler arasında geçiş yapan hızlı, dinamik göz hareketlerine güvendiği anlamına gelir.

Moda hızla değişiyor ve gözlük camlarının buna ayak uydurması gerekiyor.

İyi bir görüş çözümünün yanı sıra, müşterileriniz modaya uygun çerçeveler ve istedikleri zaman çerçevelerini güncelleme seçeneği ister. Çerçeve değişikliği, göz hareketi davranışını etkilememelidir ve progresif bir gözlük camı oluşturulurken bu dikkate alınmalıdır.

Her benzersiz yüze uyum sağlamak için sürekli değişen teknoloji.

Yüz şekli, bir gözlük camı aracılığıyla görüşü etkileyebilir. Gözlük camı fizyolojik yüz parametrelerine (örneğin, gözbebeğinin gözlük camının arkasındaki konumu veya çerçevenin burun ve kulaklara oturması) uygun değilse, müşterileriniz 3D görmenin tam potansiyelini keşfedemeyebilirler. mesafelerin iyi algılanması için önemlidir.

Gözlük camları da dahil olmak üzere kişiye özel çözümlere yönelik artan bir talep bulunmaktadır.

Giderek daha fazla müşteri, günlük aktiviteleri (ör. uzun süreli okuma, araba kullanma, ofis işleri) için optimize edilmiş özel çözümler ve gözlük camları istiyor.

Müşterinin ihtiyaçları kadar benzersiz bir ürün grubu.

ZEISS Progresif Gözlük Camları Precision Ürün Grubu ile ZEISS, daha iyi görüş sağlamak için farklı trendlere ve ortaya çıkan müşteri ihtiyaçlarına yanıt verir.

Dört özelleştirme seviyesi mevcuttur:

 • ZEISS Progresif Precision Pure

  Gözler için optimize edilmiştir: dijital cihazlar müşterilerinizin günlük hayatlarının bir parçası haline geldi. Kitaplardan veya diğer basılı materyallerden daha yakın bir okuma mesafesi gerektirir.

 • ZEISS Progresif Precision Plus

  Gözler + çerçeve için optimize edilmiştir: dijital cihazlar için daha yakın okuma mesafesini dikkate alan gözlük camları ve ayrıca yeni şekil ve boyutlarla sürekli gelişen moda çerçeve trendleri. Müşterilerinizin gözlerinin gözlük camlarına hızlı bir şekilde alışması - her çerçeve için geçerli.

 • ZEISS Progresif Precision Superb

  Gözler + çerçeve + yüz için optimize edilmiştir: dijital cihaz okuma mesafesini dikkate alan gözlük camları, modaya uygun çerçeveler ve tam görme potansiyeli sağlamak için müşterinin yüzüne fizyolojik olarak takılabilen bir tasarım sağlar.

 • ZEISS Progresif Individual 2

  Gözler + çerçeve + yüz + temel günlük aktiviteler için optimize edilmiştir: hızlı adaptasyon ve gündüz ve gece en iyi doğal görüş için göz bebeği boyutunun optimizasyonunu sağlamak için kullanıcının yaşam tarzını dikkate alan camlar. Günlük aktiviteler için optimize edilmiştir ve çeşitli şekil ve boyutlardaki moda çerçevelerine uygun olmasının yanı sıra dijital okuma mesafesini de hesaba katar.

ZEISS Progresif Precision Gözlük Camlarının arkasındaki yenilik Teknoloji açıklanıyor.

 • ZEISS Clear Optics

  Nokta nokta hesaplama ve gelişmiş serbest biçimli üretim ile gelişmiş göz modelleme araştırmalarından elde edilen yüksek hassasiyet sayesinde keskin görüş için ZEISS Precision.

 • ZEISS Dynamic Optics

  Herhangi bir mesafe ve yönde hızlı odaklama ile gerilimsiz ve dinamik görüş için ZEISS tasarım felsefesi.

 • ZEISS UVProtect Teknolojisi

  Şeffaf ZEISS gözlük camlarının 400 nm'ye kadar zararlı UV ışınlarını engellemesini sağlayan daha yüksek UV koruması. Bu, birinci sınıf güneş gözlüklerinin sağladığı UV koruması ile aynı standarttır.

 • ZEISS Thin Optics

  Optik ve ince, hafif camlar arasında en iyi denge için ZEISS gözlük camı estetiği.

 • ZEISS Digital Inside Teknolojisi

  Bu teknoloji, dijital cihazların sık kullanımı sırasında rahat ve keskin bir görüş sağlar. Yakın bölgeye bu hızlı geçiş, müşterilerin dijital cihazları minimum baş/göz hareketi ile görüntülemesine olanak tanır.

 • ZEISS FaceFit Teknolojisi

  Gözlük camı bölgelerinin tam potansiyeli için benzersiz yüz anatomisine uygundur.

 • ZEISS FrameFit+ Teknolojisi

  Her çerçevede optimize edilmiş gözlük camı performansı.

 • ZEISS Adaptation Control Teknolojisi

  Göz kaymasını (dikey göz hareketi davranışı) hesaba katar. Uygun bir göz eğimi ve yakın bölge konumu oluşturmak için önceki çerçeveyi yeni montaj yüksekliği ve ilave gücüyle karşılaştırır.

 • ZEISS IndividualFit Teknolojisi

  IndividualFitTM Teknolojisi, bireyin temel günlük aktivitelerini dikkate alır ve kullanıcının ihtiyaçlarına uygun üç cam tasarımı seçeneği sunar: yakın tasarım, orta tasarım veya dengeli tasarım.

 • ZEISS Luminance Design Teknolojisi

  Luminance DesignTM Teknolojisi, ortalama 3,3 mm göz bebeği boyutunu etkiler. Daha doğal görüş için gözlük cam tasarımını göz bebeğin çapına göre hesaplar.

Bizimle İletişime Geçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Form yükleniyor...

Bizimle iletişime geçin

İletişim formuna girdiğiniz bilgiler Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri Tic. Ltd. Şti. tarafından e-posta veya telefon aracılığıyla talebinize cevap vermek için kullanılacaktır. Veri güvenliği hakkındaki beyanımızı okumak için buraya tıklayın.

 • 1

  Statista, Avrupa pazarlarında çevrimiçi bankacılık penetrasyonu 2019. Yayınlayan Dennis Schmid, 2020.

 • 2

  Statista, Dünya çapında mobil internet kullanımı - Statistics & Facts. J. Clement tarafından yayınlanmıştır, 11 Eylül 2019.

 • 3

  Statista, Önde gelen uygulama mağazalarında bulunan uygulama sayısı 2019. Yayınlayan J. Clement, 22 Nisan 2020.