VISUCONSULT 100
GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

ZEISS VISUCONSULT 100 Kişiye özel danışmanlık için dijital asistanınız.

Danışmanlık sürecinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürmenize yardımcı olmak için geliştirilmiş bir uygulama.

  • Görme ihtiyacı analizi
  • ZEISS gözlük camı gösterimi
  • VISUSTORE ile kolay sipariş

Hastalarınıza kişiye özel görselli bir çözüm sunun.

ZEISS VISUCONSULT 100 ile üç basit adım atılır.

  • İlk olarak, görme ihtiyaçları analizi anketi ile ihtiyacı belirleme. Size en uygun gözlük cam seçeneğini seçmenize yardımcı olmak için müşterinizin yaşam tarzı, alışkanlıkları ve görme davranışı hakkında ayrıntılı bir analiz sunar.
  • Bundan sonra ise gözlük camı önerilerinizi deneyimlemelerine izin vererek müşterileriniz için görünmeyeni görünür hale getirebilirsiniz.
  • Son olarak, benzersiz, kişiye özel bir ZEISS gözlük camı çözümü sipariş ederek işlemi sonlandırın.
  •   
    Kişisel danışma için dijital asistanınıza erişmek için iOS tabletlerdeki ücretsiz ZEISS VISUCONSULT 100 Uygulamasını App Store'dan indirin.

Görme ihtiyacı analizi ve gözlük camı önerisi

Müşterileriniz için en uygun gözlük camı çözümünü ancak görme ihtiyaçlarını anladığınızda önerebilirsiniz. QR kodunu tarayarak Görme Profilim'den müşterilerinizin Görme Profili Analizini içe aktarın. Alternatif olarak, görme ihtiyaçları analizine sahip ZEISS VISUCONSULT 100, müşterinizle derinlemesine, görmeye dayananyaşam tarzı analizi oluşturmanıza olanak tanır. Her iki durumda da görme profiline, benzersiz görme ihtiyaçlarıyla bağlantılı en az iki kişiye özel ZEISS gözlük camı çözümü önerisi eşlik eder.

iPad'de aracılığı ile AR bölümünde ZEISS gözlük camı gösterimi.

iPad'de aracılığı ile AR bölümünde ZEISS gözlük camı gösterimi.

Gözlük camlarının kendilerine özgü özellikleri ve gerçek faydaları kullanıcılar tarafından tam olarak bilinmemektedir. ZEISS VISUCONSULT 100 içindeki gözlük camı gösterim işlevi, gözlük camı seçimini daha kolay hale getirmenizi sağlar. Ürün özelliklerini, avantajlarını ve faydalarını anlaşılması kolay bir şekilde görselleştiren, etkileşimli bir gözlük camı danışma aracıdır.

Gözlük camını açıklamak ve daha üst düzeyde ürün satmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

  

iPad'de aracılığı ile AR bölümünde ZEISS gözlük camı gösterimi.

Çok fazla ekran süresinden kaynaklanan dijital göz yorgunluğu

Kullanımın gösterimi

Bu modül, etkileşimli, hareketli bir kafa yardımıyla yüzlerin ve çerçevelerin kişiye özel parametrelerini göstermenize yardımcı olur. Müşterinize kişiselleştirilmiş bir gözlük camın faydalarını kolayca açıklayabilirsiniz.

Çok fazla ekran süresinden kaynaklanan dijital göz yorgunluğu

Kalınlık gösterimi

Kalınlık gösterimi, farklı materyaller ve yüksek kırılma indeksleri kullanmanın gözlük camı kalınlığı üzerinde ne gibi bir etki oluşturabileceğini göstermenin kolay bir yoludur. Farklı malzemeler, indeksler ve diyoptriler arasında geçiş yaparak, gözlük camı kalınlığı ve ağırlığındaki azalmayı müşterinize görünür hale getirebilirsiniz.

VISUSTORE üzerinden refraksiyon verileri, müşteri raporu ve kolay sipariş ile danışmanlıktamamlanması

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

1. Rx ve odaklama verilerinin karşılanması

Müşterinizin reçetesini ve çerçeve odak verilerini girin. Bu işlem siparişinizin özetini görmenizi ve VISUSTORE'a aktarmanızı sağlayacaktır.

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

2. Özet sayfası

Tüm müşteri danışma verilerinizi ve ürünleri tek bir yerde toplayan ve ayrıca yazdırabileceğiniz veya e-postayla gönderebileceğiniz, anlaması kolay bir müşteri raporu. Gözlük camı gösterimi sırasında seçilen ürünler de özet olarak gösterilecektir.

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

3. VISUSTORE ile kolay çevrimiçi sipariş

Bir düğmeye tıklayarak tüm müşteri danışma verilerinizi siparişinizi verebileceğiniz VISUSTORE'a gönderin. Burada müşterilerinizin ZEISS gözlük camlarının kalınlığını ve kesin spesifikasyonlarını hesaplayabilir, en iyi duruma getirebilir ve görebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Form yükleniyor...

Bizimle iletişime geçin

İletişim formuna girdiğiniz bilgiler Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri Tic. Ltd. Şti. tarafından e-posta veya telefon aracılığıyla talebinize cevap vermek için kullanılacaktır. Veri güvenliği hakkındaki beyanımızı okumak için buraya tıklayın.