Her yerde, her zaman kapsamlı göz bakımı sağlar.
GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

ZEISS VISU360

Her yerde, her zaman kapsamlı göz bakımı sağlar.

ZEISS, ZEISS VISU360 dijital platformuyla yüksek kaliteli uzaktan göz bakımı sunmanıza yardımcı olabilir. Hasta ile uzaktan teması destekleyerek Göz Sağlığı Uzmanlarını ZEISS cihaz ve hizmet ekosistemine bağlar.

 • Uzaktan göz bakımı
 • En sıkı güvenlik önlemleri
 • Tüm ZEISS Görme Analizi süreciyle entegrasyon

Neredeyse her yerden, her zaman uzaktan göz muayeneleri.

Değişen demografik bilgiler ve yeni teknolojiler sağlık hizmeti pazarını alt üst ediyor. Doktorlar ya fazla rezervasyon yaparken ya da yakınlarda müsait değilken hastalar daha iyi hizmet bekliyor. Dahası, sosyal mesafe yeni normaldir - kendi sağlığımız ve başkalarının sağlığı konusunda daha dikkatliyiz.

ZEISS VISU360 dijital platformu, Göz Bakımı Uzmanlarını ZEISS cihaz ve hizmet ekosistemine bağlar ve işe alım/programlama, muayene öncesi anamnez ve veri toplama ile faturaların yönetimi ve muayene sonrası veya satış sonrası hasta bakımı da dahil olmak üzere tüm uzaktan optometrik muayene ve uzman danışmanlığı yoluyla son aşamaya kadar hastayla uzaktan teması destekler.1

Bu kullanışlı uzaktan göz bakım sistemi, göz doktorlarının kendi hastalarına yüz yüze hizmet vermeye devam etmelerini ve gerektiğinde hastaları sanal olarak görmelerini sağlar.

En sıkı güvenlik önlemleri.

ZEISS'tan VISU360, göz sağlığı uzmanları için büyük faydalar sağlar. Artık muayenehanelerinin çalışma saatlerini uzatma veya evden çalışma olanağına sahipler, satın alma deneyiminin önündeki engelleri kaldırıyorlar ve nihayetinde hastalarının ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Ayrıca, ZEISS VISU360 en yüksek güvenlik önlemlerini destekler ve geçerli standartlar ve düzenlemelere uygundur.

VISU360 özellikleri

Güvenlik

Kullanıcı kimlik doğrulaması için ZEISS ID SSO*.

*Tek Oturum Açma: Bir ZEISS uygulamasına kaydolduktan ve ZEISS'tan izin verildikten sonra, aynı kimlik daha fazla etkinleştirilen ve devreye alınan ZEISS uygulaması için kullanılabilir.

Planlama modülü ve bildirimler

Kolay erişimli bir takvim, size yaklaşan randevuların yanı sıra mevcut zaman dilimleri hakkında bir genel bakış sunar. SMS veya e-posta bildirimleri istenildiği gibi etkinleştirilebilir.

Entegre ses / HD video ve sohbet

Standart bir arayüz, doktorla herhangi bir zamanda canlı bir video konferans ve sohbet etme ve ekranı paylaşma kapasitesini kullanarak, uçtan uca deneyim sırasında hastayı destekler.

Uzaktan kontrol, dosya paylaşımı ve sınav adımları

Doktorların uzaktan çalışmasına, foropteri yönlendirmesine ve herhangi bir zamanda teknisyenle canlı olarak senkronize etmesine olanak tanır, böylece doktorlar hangi ön testin yapıldığını bilirler.

Esneklik, özelleştirme ve veri analitiği

Doktorun tercihlerine göre muayene türleri için esnek bir iş akışı sağlar, ana adımların zaman damgalarını izleyen ve kullanıma genel bir bakış sunan raporlar üretir.

Muayene formu ve reçete için elektronik imza

Elektronik reçeteleri ve muayene formlarını imzalamak için bir çözüm gömülüdür.

Tüm Görme Analizi süreci ile entegrasyon.

ZEISS, yüksek kaliteli uzaktan göz bakımı sunmanıza yardımcı olabilir. ZEISS dijital çözümleri, tüm hasta yolculuğunun uzaktan yönetimini mümkün kılmakta, iş akışı optimizasyonu ve yeni iş modellerinde faydalar sağlamakta ve sosyal mesafe senaryolarında hastalarla doğrudan teması minimuma indirmektedir.

ZEISS VISU360, tüm ZEISS Görme Analizi sürecini destekler ve entegre eder.

Tüm Görme Analizi süreci ile entegrasyon.

Analiz

Yerinde eğitimli teknisyen tarafından bir anamnez yapılır.

Uzaktan muayene

Yerinde doktor yoktur, ancak ZEISS VISU360 platformu ile uzaktan muayene yapılabilir.

Bir randevu alma

Teknisyen, doktorun müsait olup olmadığını kontrol eder ve bir randevu planlar.

Ön test ve görüntüleme

Teknisyen kapsamlı bir ön test ve tarama gerçekleştirir ve verileri platforma yükler.

İnceleme

Doktor, konferans görüşmesine katılmadan önce ön test ve tarama ölçümlerini gözden geçirir.

Ölçüm hakkında geri bildirim

Doktor, hastayı selamlamak ve ölçümler hakkında geri bildirim sağlamak için istediği zaman muayeneye katılabilir.

Subjektif muayene

Doktor, subjektif muayeneyi uzaktan yürütür. Herhangi bir yardıma ihtiyaç duyulması durumunda teknisyen hastanın yanında kalır.

Reçete

Muayene sonucu ve reçete, doktor tarafından dijital olarak imzalanır ve ZEISS VISU360 Platformunu kullanan her iki kullanıcıya sunulur.

Yeni gözlük seçimi

Hasta hemen bir gözlük seçip takabilir.

ZEISS VISU360 – Ödüllü kullanıcı arayüzü, sezgisel ve kullanıcı dostu.

ZEISS VISU360 – Ödüllü kullanıcı arayüzü, sezgisel ve kullanıcı dostu.

 • iF DESIGN AWARD, her yıl tasarım mükemmelliğini sergileyen ürün ve hizmet çözümlerini onurlandırıyor. 2021'de ZEISS VISU360 platformu, iyi tasarlanmış hizmet süreci nedeniyle ödüllerden birini kazandı.
 • 2020'de ZEISS VISU360, kullanıcı ve müşteri deneyimine odaklanan küresel bir tasarım yarışması olan Alman UX Tasarım Ödülü'nü zaten kazanmıştı.

ZEISS VISU360

Teknik Özellikler

ZEISS ekipmanı (Perakende)
ZEISS VISUCONSULT 500, ZEISS Sunucusu, ZEISS SRU (ZEISS VISUPHOR 500 & ZEISS VISUSCREEN 100/500)
Dizüstü / Bilgisayar (Doktor ve Perakende)
CPU: Intel® CoreTM i3 veya daha iyisi, Ekran minimum çözünürlüğü: 1366x768 piksel, İşletim Sistemi: Microsoft Windows® 7, 8.1, 10; Apple® macOS 10.10 veya üstü, Web tarayıcısı: Google® Chrome, sürüm 70 veya üstü (en son sürümler her zaman önerilir), ZEISS Kimliği: VISU360 dijital platform erişim hesabı
Görüntülü arama desteği
Minimum 1366x768 piksel çözünürlüğe sahip 27 inç ekran (Perakende), HQ Web kamerası ve ses desteği (Doktor ve Perakende)
Ağ desteği
iPad Tablet (Perakende), HQ internet bağlantılı WiFi yönlendirici (min. 10Mbs / gecikme süresi 100ms)

Ek ZEISS Ekipmanı
ZEISS VISUCONSULT 500 bağlanabilirliği sayesinde, ZEISS ön test, tarama4 ve objektif refraksiyon cihazlarının tüm ekosistemi2 doğrudan arayüzlenebilir. Görüntüler diğer görüntüleme ve tanı sistemlerinden4 (Biyomikroskop, OCT, VFA vb.) de paylaşılabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Form yükleniyor...

Bizimle iletişime geçin

İletişim formuna girdiğiniz bilgiler Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri Tic. Ltd. Şti. tarafından e-posta veya telefon aracılığıyla talebinize cevap vermek için kullanılacaktır. Veri güvenliği hakkındaki beyanımızı okumak için buraya tıklayın.

Daha fazla bilgi

Ürün | ZEISS Tıbbi Cihaz
Yasal Üretici
Yasal distribütör
VISUFIT 1000 Platformu
CZV
VISUFIT 1000 *
CZV
VISUCONSULT 500
CZV
VISUPLAN 500 *
CZM
CZV
VISUSCOUT 100 **
OO
CZV
i.Profiler plus*
CZV
VISUREF 150 *
CZM
CZV
VISUPHOR 500
CZM
CZV
VISUSCREEN 100/500
CZV
i.Terminal 2 Station
CZV
i.Terminal 2 *
CZV
i.Terminal mobile *
CZV
ZEISS Biyomikroskopları
CZM
CZV
VISULENS 550
CZM
CZV
VISU360
CZV
i.Profiler plus için ATLAS İncelemesi *
CZV
Ürün | ZEISS Tıbbi Olmayan Cihaz
Sanal Deneme
CZV
Avatar Oluşturma
CZV
VISUSTORE
CZV
i.Terminal go
CZV

Uluslararası baskı: yalnızca belirli ülkelerde satılmaktadır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölge temsilcilerimizle iletişime geçin.

  
VISULENS, VISUCONSULT, VISUPLAN, VISUSCOUT,  i.Profiler, VISUREF, VISUPHOR, VISUSCREEN, VISUFIT, i.Terminal, VISU360 ve VISUSTORE Carl Zeiss AG veya ZEISS Grup Almanya daki ve diğer ülkelerin herhangi bir şirketinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

  
iPad Apple Inc.'in ticari markası ve/veya tescilli ticari markasıdır. iOS, Cisco'nun ABD ve diğer ülkelerdeki ticari markası ve/veya tescilli ticari markasıdır ve lisans altında kullanılmaktadır. Windows®, ve Windows logosu, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır.

Carl Zeiss Vision GmbH © Tüm hakları saklıdır. 2021

 • 1

  Satış temsilcinizle entegre PMS/EMR listesine bakın.

 • 2

  Satış temsilcinizle birlikte ülkenizde bulunan ZEISS VISU360 ve ZEISS VISUCONSULT 500 ile entegre cihazların listesine bakın.

 • 3

  Yalnızca yerel düzenlemelerin hizmete izin verdiği ülkelerde mevcuttur.