GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

ZEISS Dijital Odaklama

Hassasiyeti yeni bir boyutta deneyimleyin.

ZEISS, 1992'de odaklama sistemlerine öncülük etti. O zamandan beri teknolojimiz öncülük ediyor. Daha yüksek hassasiyet ve daha kolay bir iş akışından yararlanmak için uzmanlığımızdan yararlanın. Seçtiğiniz odakalam çözümüyle müşterilerinize kişiselleştirilmiş en uygun görmeyi sunun. ZEISS dijital odaklama cihazları, ZEISS VISUCONSULT 500 aracılığıyla Hasta Yönetim Sistemine (PMS) 1 tamamen entegre edilmiştir.

 • İşinizi geliştirin ve benzersiz bir hasta deneyimi yaratın
 • Hastalarınız için kişiselleştirilmiş en uygun görme
 • Hastalarınıza olağanüstü performans sunun

Dijitalleşme sektörünüzü dönüştürüyor.

Hastalar her geçen gün daha talepkar hale geliyor, daha özenli hizmet ve bireysel optik çözümler talep ediyor. Sonuç olarak, göz sağlığı uzmanlarının kendilerini farklılaştırması gerekir. ZEISS, size uygulamanızı öne çıkaracak uzmanlık ve yüksek kaliteli cihazlar sağlayarak bunu kolaylaştırır.

Üstün hizmet. Yüksek kalite.

ZEISS dijital merkezleme cihazlarıyla, hem siz hem de hastalarınız için yeni bir hız ve rahatlık düzeyine ulaşarak en son teknolojiyi günlük işinize getirirsiniz. Ve hepsinden önemlisi, sonuçlar çok kesindir. Bu şekilde, ZEISS, güvenilir bir göz sağlığı uzmanı olarak profesyonel itibarınızı artırarak, hizmet kalitenizin yanı sıra hastalarınızın gözlük camı performansını artırmanıza yardımcı olur.

Müşterilerinize olağanüstü performans sunun.

 • 43%

  Doğal görme, göz sağlığı ve kişiselleştirilmiş tedavi restorasyonu arayan hastaların oranı...2

 • 69%

  ortak bir hizmeti kullanan bir muayenehane yerine dijital konsültasyon teknolojisini kullanan bir muayenehaneye gitmeyi tercih tercih eden hastaların oranı...3

Bizimle İletişime Geçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Form yükleniyor...

Bizimle iletişime geçin

İletişim formuna girdiğiniz bilgiler Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri Tic. Ltd. Şti. tarafından e-posta veya telefon aracılığıyla talebinize cevap vermek için kullanılacaktır. Veri güvenliği hakkındaki beyanımızı okumak için buraya tıklayın.

 • 1

  Entegre PMS/EMR listesini görüntülemek için satış temsilcinize danışın.

 • 2

  Carl Zeiss Vision, Dahili Uluslararası Tüketici ve Dijital İletişim Davranışı Araştırması, Ocak 2016, sayı=17.264

 • 3

  Carl Zeiss Vision, Dahili Uluslararası Tüketici Pazar Araştırması, Ekim 2017, n=900