Marchon'dan ZEISS Gözlük koleksiyonu
GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

ZEISS Gözlük Camı koleksiyonu

by Marchon1

 • ZEISS BEYOND
 • ZEISS BEYOND Sun
 • ZEISS ZÜMRÜT YEŞİLİ
 • ZEISS ESSENTIALS Sun
 • ZEISS ZÜMRÜT YEŞİLİ
 • ZEISS ZÜMRÜT YEŞİLİ Sun
 • ZEISS BEYOND
 • ZEISS BEYOND Sun
 • ZEISS PIONEER
 • ZEISS PIONEER Sun

ESSENTIAL - PIONEER - BEYOND

ZEISS Gözlük koleksiyonları

Yeni erkek optik ve güneş stilleri, ZEISS markasının en iyilerini bünyesinde barındırıyor ve en son teknoloji ile hassasiyeti birleştiren modern görünümü vurguluyor. Tüm ZEISS Gözlük çerçeveleri dayanıklı ve hipoalerjeniktir. Koleksiyon, ZEISS laboratuvar ortamlarından ilham alıyor ve mimari geometrilerden ve modern kavisli kenarlardan ipuçları alıyor. Malzemeler ve kaplamalar, ZEISS araç ve ekipmanlarını yansıtarak estetik stile imza atıyor.
ZEISS işlemeli ZEISS Plano güneş gözlüğü camları her güneş gözlüğüne dahil edilmiştir. Güneş gözlüğü camları %100 UV koruması sunar ve seçili modellerde polarize camlar barındırır. Tüm güneş gözlüğü stilleri, çok çeşitli popüler ZEISS renk tonları ve gradyanlarıyla Rx özelliğine sahiptir.   

ZEISS BEYOND ürünleri, markanın Ar-Ge'sinin en yüksek ifadesini temsil eder.

ESSENTIALS

ZEISS Gözlük koleksiyonunun kalbi

ZEISS ESSENTIALS ailesi - markanın temel unsurlarından birinden ilham aldı: temel unsurlara ve görünen unsurlara odaklanmak için indirgeme, “daha azı daha fazladır” anlamına gelir. ESSENTIALS ailesi minimalizme odaklanmıştır. Bu, ZEISS markası için temel bir değerdir ve her tasarım detayı amaca yöneliktir. Bu tarzların kullanımı kolay, rahat ve moderndir. GEOMETRİK ŞEKİLLER, şakak ucunda düzleştirilmiş metal ekler, özel entegre yaylı menteşe ve tam gövdeli tel.

ESSENTIALS koleksiyonu

PIONEER

Markanın hiç bitmeyen İnovasyon arayışının temsili

ZEISS PIONEER,   malzemelerin şeffaflığıyla zenginleştirilmiş temel ve temiz çizgilerle karakterize edilir. Trend-ileriye dönük şekiller, düz titanyum metalli üstün bir özel menteşe veya açıkta kalan bir çekirdek tel şakağına sahip ince enjekte asetat cepheleri içerir.

PIONEER koleksiyonu

ZEISS BEYOND ürünleri, markanın Ar-Ge'sinin en yüksek ifadesini temsil eder.

BEYOND

Markanın Ar-Ge'sinin en yüksek ifadesi

Detaylara ve teknik özelliklere gösterilen azami özenin sonucu olarak, ZEISS BEYOND ürünleri markanın &AR-GE'sinin en yüksek ifadesini temsil eder. Zengin boynuz rengine sahip çerçevelerin önlerinde ve şakaklarında TİTANYUM ve HD asetat kullanımı, birinci sınıf bir konumlandırma ile klasik stiller sunar.

BEYOND koleksiyonu

Giriş Videosu

Bizimle İletişime Geçin

 • 1

  ZEISS Vision Care, yeni ZEISS EYEWEAR koleksiyonunu tasarlamak ve dağıtmak için dünyanın en büyük kaliteli gözlük ve güneş gözlüğü üreticilerinden ve distribütörlerinden biri olan Marchon Eyewear ile ortaklık kurmuştur. Marchon Eyewear, ürünlerini Calvin Klein, Columbia, Converse, DKNY, Donna Karan, Dragon, Flexon, Karl Lagerfeld, Lacoste, Lanvin, Liu Jo, Longchamp, Marchon NYC, MCM, Nautica, Nike, Nine West gibi prestijli markalar altında pazarlamaktadır. Pilgrim, Pure, Salvatore Ferragamo, Skaga ve Victoria Beckham.