Üst üste binen iki merceğin resmi.
GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

ZEISS Digital Gözlük Camları

Artık müşterilerinize daha yakın okuma mesafelerinde de net ve rahat bir görme sunabilirsiniz.

30'lu ve 40'lı yaşlardaki kişilerin görme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir ürün kategorisi. Özellikle dijital ve mobil cihazları sıklıkla kullanan ve ilk kez yakın görme rahatsızlığı yaşamaya başlayanlar için uygundur.

Şeffaf camlarımız tam UV koruması sağlar.

ZEISS SmartLife Digital Gözlük Camları

Sık sık çevrimiçi ve çevrimdışı arasında geçiş yapmak zorunda olan 30'lu ve 40'lı yaşlardaki müşteriler için uygundur. Günün sonunda göz yorgunluğu yaşamaya başlayabilir veya göz yorgunluğunu fark edebilirler. Gözlük camları, günümüzün yaşam tarzına, görme davranışına ve yaşa bağlı görme gereksinimlerine ilişkin uygulamalı araştırmalara dayanan ZEISS SmartView Teknolojisini içerir.

ZEISS EnergizeMe Digital Gözlük Camları

Yakın mesafelerde ekstra desteğe ihtiyaç duyan kontakt lens kullanıcıları için. Bu dijital gözlük camları, kontakt lens veya gözlük arasında seçim yapmak istemeyen müşteriler için idealdir.

ZEISS Digital Gözlük Camları

Yakın görme rahatsızlığını ilk kez yaşayan 30'lu ve 40'lı yaşlardaki, tek görme veya daha önce gözlük kullanmamış müşterilerin görme ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu, ZEISS tarafından geliştirilen ilk digital gözlük camı.

Bizimle İletişime Geçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Form yükleniyor...

Bizimle iletişime geçin

İletişim formuna girdiğiniz bilgiler Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri Tic. Ltd. Şti. tarafından e-posta veya telefon aracılığıyla talebinize cevap vermek için kullanılacaktır. Veri güvenliği hakkındaki beyanımızı okumak için buraya tıklayın.