Üst üste binen iki gözlük camın resmi.
GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

ZEISS Progresif Gözlük Camları

Her müşteri kadar benzersiz.

ZEISS freeform   progresif gözlük camları   ile müşterileriniz, kişiye özel görme ihtiyaçları için optimize edilmiş gözlük camı çözümü elde eder. ZEISS'ın birinci sınıf progresif gözlük camı geliştirmesi ve mükemmel üretim standartları, müşterinizin nereye baktığından bağımsız olarak gözlük camı boyunca sorunsuz geçiş sağlar.  

Ayrıca şeffaf ZEISS gözlük camlarımız da tam UV koruması sağlar.

ZEISS SmartLife Progresif Gözlük Camları

Bugüne kadarki en gelişmiş, progresif cam tasarımımız. Bağlı ve hareket halindeki müşterilerinizin görsel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve üretilmiştir. ZEISS SmartView Teknolojisi tarafından desteklenir ve günümüzün yaşam tarzına, görsel davranışa ve bireysel, yaşa bağlı görsel ihtiyaçlara ilişkin uygulamalı araştırmalara dayanır.

ZEISS Progresif Precision Gözlük Camları

Yakın ve uzak bölgeler için optimum görüş sunan geniş bir progresif gözlük camı yelpazesi. Müşterinizin gözlerine ve ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan bu gözlük camları, kullanıcıya daha fazla tolerans, hızlı adaptasyon ve çok yönlü net görüş sağlayan özel olarak üretilmiştir. Konfordan ödün vermeden detayları her mesafeden net bir şekilde görmek isteyen 40'lı yaş ve üstü kullanıcılar için uygundur.

ZEISS DriveSafe Progresif Gözlük Camları

Sürüş sırasında daha güvenli ve daha rahat hissetmek isteyen müşterilerin görsel ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu gözlük camları yol, gösterge paneli ve aynalar arasında hızlı yeniden odaklama sağlar. DriveSafe Gözlük Camı kullanan müşteriler, sürüşün yanı sıra diğer günlük işlerde de gözlüklerinden memnunlar.

ZEISS EnergizeMe Progresif Gözlük Camları

Daha fazla göz rahatlığı gerektiren yakın ilaveli kontakt lens kullanıcıları için tasarlanmıştır. Kontakt lensler veya gözlük lensleri arasında seçim yapmak istemeyen müşteriler için uygundur. Vizyon ihtiyaçları için her iki çözüme de ihtiyaçları var.

Bizimle İletişime Geçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Form yükleniyor...

Bizimle iletişime geçin

İletişim formuna girdiğiniz bilgiler Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri Tic. Ltd. Şti. tarafından e-posta veya telefon aracılığıyla talebinize cevap vermek için kullanılacaktır. Veri güvenliği hakkındaki beyanımızı okumak için buraya tıklayın.