Tam UV korumalı bir çift ZEISS Tek Odaklı Gözlük Camı
GÖZ SAĞLIĞI UZMANLARI İÇİN ZEISS

ZEISS Kontak Lensleri

Birçok endikasyon ve kozmetik ihtiyaç için kapsamlı bir program

Her bir kontakt lens, gözler için hassasiyet sağlayan yüksek teknolojiye sahip bir üründür.

ZEISS Günlük Lensleri: Her gün yeni lens

ZEISS Contact Day 1, küresel düzeltmeler için yüksek kaliteli bir günlük lenstir. Lensi ara sıra kullanan kullanıcılar için üretilmiştir ve herhangi bir bakım harcaması gerektirmeyen mükemmel konfor ve görme keskinliğine sahiptir. Bu kontakt lensin, bakım ürünleri kullanmayan normal kullanıcılar için popüler bir lens haline gelmesinin nedeni budur.

ZEISS'tan Aylık Değiştirilen Gözlük Camları: Kolay kullanım ve yüksek kullanım konforu

"Gün 30", sabahın erken saatlerinden gecenin son saatine kadar 30 gün boyunca kullanım rahatlığı ve mükemmel görüş anlamına gelir. %55 su içeriğine sahip Ocufilcon D malzemesi, gözlerinize mükemmel bir oksijen beslemesi sağlar ve uzun kullanım sürelerinden sonra bile, klimalı odalarda bile gözlerinizin asla rahatsız ve kuru hissetmemesini sağlar. Malzeme ayrıca son derece güçlüdür ve kontakt lens şeklini çok iyi korur, bu da onları tutmayı çocuk oyuncağı haline getirir.

Bizimle İletişime Geçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Form yükleniyor...

Bizimle iletişime geçin

İletişim formuna girdiğiniz bilgiler Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri Tic. Ltd. Şti. tarafından e-posta veya telefon aracılığıyla talebinize cevap vermek için kullanılacaktır. Veri güvenliği hakkındaki beyanımızı okumak için buraya tıklayın.

  • 1

    Vizyon, Dünya, Mercek ve Çerçeve Talep Çalışması ile SWV Stratejisi, 11 Eylül 2016

  • 2

    ZEISS SmartLife gözlük camı portföyü üzerinde harici tüketici kabul testi, n=48 çalışma katılımcısı ("kesinlikle katılıyorum", "katılıyorum" veya "biraz katılıyorum" katılımcılarının yüzdesi). Aston Optometri Okulu, Aston Üniversitesi, Birleşik Krallık, 2019

  • 3

    ABD, Almanya, Çin ve İtalya'da 2.400 kontak lens kullanıcısı ve 40 göz sağlığı uzmanıyla yapılan küresel ZEISS araştırması, 2015