Carl Zeiss Meditec Medikal Çözümler Tic. ve San. A.Ş.

Yasal Uyarı

ZEISS etki alanları altında yayınlanan bilgiler, ülkenizde reklamı yapılmamış veya kullanıma sunulmamış ürün ve hizmetlere referanslar içerebilir. Bu tür bilgiler, ZEISS'ın bu ürün veya hizmetleri daha sonraki bir tarihte ülkenizde sunmayı planladığı anlamına gelmez. Gerekirse bu ürün ve hizmetlerin mevcudiyeti hakkında size bilgi vermekten memnuniyet duyacak olan yerel satış organizasyonumuzla iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizdeki ürün ve hizmetlerin sunumu bağlayıcı bir satış teklifi teşkil etmez.

Yazılım ücretsiz olarak indirilmek üzere sunuluyorsa ZEISS yazılımın indirilmesi ya da kullanılmasından kaynaklanan zararlar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Yazılımın indirilmesi ve kullanılması, ZEISS'ın herhangi bir kasıt veya ağır ihmali durumu hariç olmak üzere, yalnızca kullanıcının kendi sorumluluğunda ve herhangi bir sorumluluk ya da garanti olmaksızın gerçekleştirilir.

Çeşitli yerlerde üçüncü taraf web sitelerinden bahsediyor ve bunlara bağlantılar veriyoruz. Bunu yalnızca ilgili sağlayıcının ciddiyetine tamamen ikna olduğumuzda yapıyoruz. Ancak ZEISS, bu web sitelerinin veri koruma hükümlerinden ya da içeriklerinden sorumlu değildir ve bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Harici bağlantılar belirli simgelerle sembolize edilmiştir.

ZEISS, web sitelerinin içeriği ve düzeni üzerindeki tüm hakları elinde ve saklı tutar. Web sitelerimizde ve markalarımızda yer alan fikri mülkiyetler korunmaktadır. Web sitelerimizdeki metinler, resimler ve grafikler ve bunların düzeni vb. ile animasyonlar ve yazılımlar, telif hakkı yasasına ve diğer koruyucu mevzuata tabidir. Önceden yazılı iznimiz alınmadıkça, bunların tamamının veya bir kısmının çoğaltılması, yorumlanması ya da oynatılması yasaktır. Bu web sitesi, fikri mülkiyetin kullanımı için herhangi bir lisans vermez. ZEISS, web sitelerini istediği zaman ve önceden haber vermeksizin değiştirme, askıya alma veya kapatma hakkını saklı tutar.

Web sitemizin içeriğinin dikkatli bir şekilde derlenmesine rağmen, doğruluğu, kesinliği, eksiksizliği veya kesintisiz erişimi konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz. Yasal olarak izin verildiği ölçüde, web sitemizin kullanımından ya da web sitesinde sunulan bilgilerle bağlantılı olarak ortaya çıkan kazanç kaybı da dahil olmak üzere doğrudan veya dolaylı zararlar için hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz. Sağlanan bilgileri değiştirme ya da tamamlama ve bunları herhangi bir zamanda yapma hakkımızı saklı tutarız.

Carl Zeiss Meditec Medikal Çözümler Tic. ve San. A.Ş.

  • Davranış Kuralları

    Sayfalar: 40
    Dosya boyutu: 2 MB