Progresif gözlük camlarıMADE BY ZEISS

Günümüz dünyasının zorluklarıyla mücadele etmek için hazır olduğunuz an.

İşte biz bu anlar için çalışıyoruz.

Progresif gözlük camları

Gözlerinizin zorluklara hazır olduğundan emin olun. Son teknoloji ürünü progresif gözlük camları için çığır açan teknoloji

Progresif gözlük camları gerçek birer optik şaheserdir. Yakın ile uzak arasındaki tüm mesafeler için size özel destek sunar. Cam tasarımı kilit öneme sahiptir. Size ve görme alışkanlıklarınıza tam olarak uyması gerekir. ZEISS Progresif Gözlük Camı Portföyü dört farklı performans düzeyi ve yedi farklı teknoloji sunar. Bunlardan bazıları dünya genelinde ilk defa piyasaya sürülmüştür. Kitap veya gazete okumayı karşılaştırdığımızda, gözlerimizle akıllı telefon arasındaki mesafenin daha kısa olduğunu biliyor musunuz? ZEISS'in tüm progresif gözlük camları bunu dikkate alır. Fakat ZEISS progresif gözlük camları çok daha fazlasını yapabilir.

Loading the player...
 • Avantajlarınız

  Avantajlarınız

  Gözlük kullananlar için faydaları

  Modern dünya için progresif gözlük camları

  • Maksimum hassasiyet için mükemmel görme: ZEISS progresif gözlük camları, görme ihtiyaçlarınıza göre optimize edilebilen dört kalite kategorisi (Pure - Plus - Superb - Individual) ve yedi teknoloji sunar.
  • ZEISS'ten tolerans garantisi ile birlikte üstün kullanıcı toleransı.
  • ZEISS tasarım felsefesi sayesinde herhangi bir mesafede ve herhangi bir yönde hızlı odak sağlayan rahat ve dinamik görme.
  • Gözlük camı numarası optimizasyonu ve yüksek numaralarda kullanımı kolay, rahat gözlük camları ve çekici görünüm.
  • Daha iyi gece görüşü: daha iyi kontrast algısı ve renk yoğunluğu için i.Scription® teknolojisine sahip ZEISS progresif camlarını sipariş verebilirsiniz.
  • DuraVision Platinum® premium kaplama, renkli camlar veya PhotoFusion® teknolojisine sahip kendiliğinden renklenen gözlük camları gibi ek cam kaplamaları ve ekstraları seçebilirsiniz.
    
 • Progresif gözlük camları: hangi cam hangi kişi için idealdir?

  Hangi durumda hangi kalite kategorisini seçmeniz gerekir?

  Size gözlüğe ihtiyaç duymadan önceki rahat görmeyi sunmak bizim hedefimizdir.

  Progresif gözlük camları, herhangi bir geçiş olmaksızın yakında, uzakta ve her ikisi arasında mükemmel görme için ideal çözümdür. Genel olarak konuşmak gerekirse, progresif gözlük camı kullanıcı ile ne kadar uyumlu hale getirilir ve ne kadar çok kişiselleştirilirse, camların kullanılabilirliği ve optik olarak tanımlı alanları o kadar fazla olur.

  Önemli bir bilgi olarak ifade etmek gerekir ki, tüm kalite kategorileri birbirine bağlıdır ve bir önceki kategorinin tüm teknolojilerini ve faydalı yönlerini içerir!

  Ayrıca, tüm ZEISS progresif gözlük camlarında Precision Teknolojisi vardır:

  1. Berrak optik - ZEISS Precision: Gelişmiş göz-cam sistemi, gerçek zamanlı olarak nokta seviyesinde optimizasyon ve çığır açan freeform teknolojisi sayesinde net görme.

  2. Dinamik optik - ZEISS Tasarım Felsefesi: Her mesafede ve yönde, hızlı odaklanma ile rahat ve dinamik görme.

  3. İnce optik - ZEISS Gözlük Camı Estetiği: optik performans ile ince ve hafif gözlük camları arasında en iyi denge.

  1// ZEISS Progresif Precision Pure: gözleriniz için optimize edildi

  Dijital cihazlar her gün gözümüzün ciddi düzeyde zorlanmasına sebep oluyor

  Her gün daha uzun saatler dijital cihazlarla vakit geçiriyoruz. Belki farkına varmamışsınızdır ama kitaplara ve diğer basılı ortamlara göre bu cihazlara daha kısa mesafeden bakıyoruz. Gözlerimizi sürekli olarak ve hızlı bir şekilde yakın mesafeden uzak mesafeye ve tekrar eski konuma hareket ettirirken rahat ve net bir görme sağlamak için progresif camların dikkate alınması gerekir.

  Akıllı telefon kullanırken veya gazete okurken ZEISS Progresif Precision Pure camlarının görsel konforunuzu nasıl arttırabileceğini kendiniz görün. Bunların tümü eşsiz yenilikçi Digital Inside® Teknolojisi ile sağlanır.

  Daha Fazla Bilgi
  Loading the player...

  2// ZEISS Progresif Precision Plus: gözleriniz + çerçeve için optimize edildi

  Moda hiçbir zaman yerinde durmaz

  Bugünlerde, gözlük çerçevelerinizi seçerken moda trendlerinin size ilham vermesini sağlayabilirsiniz. Çerçeve modası çok sık değişir. Sürekli olarak yeni şekillerde ve boyutlarda tüketicilere sunulur. Fakat söz konusu progresif gözlük camları olduğunda, bildiğiniz yoldan şaşmamak en iyisidir. Eşsiz Adaptation Control Teknolojimiz ve FrameFit®+ Teknolojimiz sayesinde, gözlerinizi yeni görme alanlarına yeniden alıştırmak zorunda kalmaksızın progresif gözlük camlarınız yeni çerçevenize takılabilir. Elde edilen sonuç ise üstün kullanıcı toleransıdır. Modayı takip eden kullanıcıların beklediği özelliği biz sunuyoruz!
   

  Daha fazla bilgi
  Loading the player...

  3// ZEISS Progresif Precision Superb:
  Gözleriniz + çerçeve + yüz için optimize edildi

  Anatomiyle teknoloji aynı noktada buluşuyor

  Hiçbir insan birbirine benzemez. Gözlerimiz arasındaki mesafe, yüzümüzün şekli ve duruşumuz hiçbir zaman birbirimize benzemez! Yüzlerimizin anatomisi ve çerçevenin lensle ve yüzle etkileşimi progresif gözlük camlarını nasıl gördüğümüzü belirler. Yüksek teknolojiye sahip modern bir progresif gözlük camı, kullanıcının ideal 3D görüşün keyfini çıkarmasını sağlamak için gözlüğü takan kişinin yüzünü dikkate almalıdır. ZEISS FaceFit Teknolojisi bu parametreleri hassas bir şekilde camların üretimine entegre eder.

  Daha fazla bilgi
  Loading the player...

  4// ZEISS Progresif Individual 2:
  Gözleriniz + çerçeve + yüz tarzı kişisel yaşam biçimi için optimize edildi

  Kullanıcının özel yaşamındaki etkinlikler kişiselleştirilmiş çözümler gerektirir

  Yaşam tarzlarımızın artan karmaşıklığı gözlerimizin büyük zorluklarla yüz yüze kalmasına sebep oluyor. Gözlerimizin en iyi şekilde çalışabilmesi için kişiselleştirilmiş çözümler gerekir. Kişiselleştirilmiş progresif gözlük camları, sadece anatominizi değil, günlük etkinliklerinizi de dikkate almalıdır. Her durumda iyi ve doğal bir görmeye sahip olabilmenin tek yolu budur. IndividualFit® ve Luminance Design® Teknolojileri bunu mümkün kılıyor. Progresif gözlük camları, hem çalışırken hem de boş zamanlarınızda gözlerinizin ihtiyaçlarına odaklanmıştır.

  Daha fazla bilgi
  Loading the player...
 • Performansa genel bakış
  Avantajlar
  Precision
  Pure
  Precision
  Plus
  Precision
  Superb
  Individual 2
    Gözler için optimize edildi Gözler + çerçeve için optimize edildi Gözler + çerçeve + yüz için optimize edildi Gözler + çerçeve + yüz + temel günlük etkinlikler için optimize edildi
  Ana günlük etkinliklere göre en doğal görme
       
  Gündüz ve gece için en doğal görme
       
  3D görmenin tam potansiyelini ortaya çıkaran daha iyi görme
     
  Her çerçevede hızlı adapte olma
   
  Sınırsız çerçeve seçimi
   
  Yazılı basın materyalleri ve dijital cihaz kullanımı için göz yorgunluğu yaratmayan ve net görme
  Gün boyunca hızlı odaklanma, keskin ve dinamik görmenin yanı sıra ince ve hafif gözlük camları.
 • Teknolojiye genel bakış
  ZEISS Teknolojileri
  Precision
  Pure
  Precision
  Plus
  Precision
  Superb
  Individual 2
    Gözler için optimize edildi Gözler + çerçeve için optimize edildi Gözler + çerçeve + yüz için optimize edildi Gözler + çerçeve + yüz + temel günlük etkinlikler için optimize edildi
  IndividualFit® Teknolojisi
       
  Luminance Design® Teknolojisi
       
  FaceFit Teknolojisi
     
  Adaptation Control Teknolojisi
   
  FrameFit®+ Teknolojisi
   
  Digital Inside® Teknolojisi
  Precision Teknolojisi

Size özel gözlük camları:
ZEISS ürünleri sizin için ideal tercih olabilir.

Cam kaplamanız üstün anti-reflektif kaplama ile dayanıklıdır ve temizlemesi kolaydır

ZEISS DuraVision ® Platinum ve Silver

Gözlük camı kaplamaları, organik camlar birer sanat eserine dönüştürür. Organik gözlük camlarını sertleştirir, böylece kire karşı dirençli hale getirir ve temizlemeyi kolaylaştırır.

ZEISS'in Premium gözlük camı kaplamalarının size neler sunabileceğini keşfedin

Tüm gün boyunca bilgisayar başında çalışıyorsanız, gözleriniz için yeni bir çözüm bulmanızın zamanı geldi demektir.

DuraVision ® BlueProtect

LED ışıkları ve monitörlerin yaydığı radyasyon gibi modern ışık kaynakları nedeniyle her zamankinden daha fazla mavi ışığa maruz kalıyoruz. Bazı kişiler, lambaların ve ekranların yaydığı mavi ışığın kendilerini yorgun ve rahatsız hissetmelerine sebep olduğunu fark etmişlerdir.

DuraVision BlueProtect nasıl korur

Tüm gün boyunca ve her gün net görme

ZEISS'ten gözlük camı temizleme solüsyonları

Kirli gözlük camları rahatsız edici bir durumdur. Gözlüklerin temizlenmesi mümkün olduğu kadar nazik, basit ve etkili olmalıdır. İşte bu yüzden ZEISS geniş bir yelpazede cam temizleme solüsyonları sunuyor.

Hızlıca temizleme veya iyice temizleme? ZEISS ihtiyacınız olan gözlük camı temizleme solüsyonlarına sahip

Sizin için doğru ürün değil mi?

Daha konforlu gözlükler mi istiyorsunuz?

ZEISS PhotoFusion®

Gözlükleri değiştirmeyi zahmetli mi buluyorsunuz? Tüm ışık koşullarına otomatik olarak uyum sağlayan gözlük camları gözlükleri değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırır, gözlük takan kişinin konfor ve güvenliğini ciddi düzeyde arttırır.

ZEISS'in kendiliğinden renklenen gözlük camları hakkında daha fazla bilgi edinin

Bilgisayar gözlükleri mi arıyorsunuz?

ZEISS Ofis Camı

Ekran başında saatlerce çalışmanız boyun, sırt ve omuz ağrılarına sebep olabilir. Bunun sebebi çoğunlukla yanlış tipte gözlük takılmasıdır.

Okuma gözlük camları veya progresif gözlük camları bilgisayar ekranı karşısında çalışırken neden pek ideal değildir?

Çok mu araç sürüyorsunuz?

ZEISS DriveSafe

Pek çok kişi fırtınada, geceleyin, gün ağarırken veya alaca karanlık gibi zor durumlarda araç sürmeleri gerektiğinde kendilerini güvende hissetmez ve gözlüklerinin yeteri kadar kendilerini desteklemediğini düşünür.

Sürüş için optimize edilen ve günlük kullanıma uygun gözlük camları hakkında daha fazla bilgi edinin

Kişiye özel tavsiye: size yakın bir ZEISS gözlükçüsü bulun

ZEISS gözlükçünüz, tüm mevcut seçenekleri dikkatli bir şekilde açıkladıktan sonra size özel progresif gözlük camlarını tavsiye etmekten mutluluk duyacaktır. Uygun bir gözlükçü bulun.

Yetkili ZEISS Optik Mağazaları

Progresif gözlük camları hakkında daha fazla bilgi edinin

Bu yazıyı arkadaşlarınızla paylaşın

Web sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerezler, web siteleri tarafından bilgisayarınıza kaydedilen küçük metin dosyalarıdır. Çerezler yaygın kullanılmaktadır ve sayfaların en iyi şekilde gösterilmesine ve düzeltilmesine yardımcı olur. Sayfalarımızı kullanarak bunu kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla