VAST gold

En yüksek tarama performansı garantili

Aktif tarama sensörü, optimize edilmiş hareket kabiliyeti ve optimize bağlantı noktalarının sunduğu daha yüksek dayanıklılık ile daha yüksek dinamikler sunar.

Ürüne Genel Bakış

VAST gold, uzunluğu 800 mm'ye, ağırlığı 600 g'a kadar olan problarla yapılan temas taraması ve tek noktalı ölçümler için ideal sensördür. VAST gold ile asimetrik prob konfigürasyonları da kullanılabilir.

 

VAST gold ayrıca, navigatör teknolojisine sahip yüksek tarama hızı ile bilinmektedir. Entegre edilmiş çarpma koruması sayesinde VAST gold oldukça sağlamdır. Dinamik yatıştırma, sürekli operasyonu mümkün kılar. Prob gücü, prob geometrisine ve iş parçası malzemesine göre ayarlanabilir ve daima sabittir – 50 ve 1,000 milinewton arasından programlanabilir.

 

Özellikle navigator teknolojisi ile beraber - otomatik bir şekilde oluşturulan ölçüm stratejilerini içeren nesne odaklı Carl Zeiss CALYPSO yazılımı – VAST gold ölçüm performansını ve böylece verimliliği ciddi ölçüde arttırır. Performans Paketi'ndeki FlyScan ve QuickChange teknolojileri, maksimum verimliliği sunar. FlyScan sonuçlarındaki kısa hareket yolu, yüzde 40'a kadar zaman tasarrufu sağlar. QuickChange fonksiyonu, ölçüm probu üzerindeki otomatik değişikliği yüzde 60'a kadar hızlandırır.