VAST XTR gold

Hız ile puan kazanmak

Entegre edilmiş dönen eksen sayesinde yeni VAST XTR gold prob daima, probu ölçülen özellik yönünde konumlandırır, aralıkların arasında rahatlıkla manevra yapar ve ihtiyacı olan yere ulaşır.

Ürüne Genel Bakış

VAST XTR gold, VAST XT gold tasarımına dayanmaktadır. Navigator ve performans fonksiyonları VAST XTR tarafından tam olarak desteklenmektedir. VAST navigator, istenilen doğruluk için en iyi ölçüm sistemini öneren uzman bir sistemdir. VAST performans fonksiyonu, probun hız ve hassaslıktan ödün vermeden kesintili konturları taramasına fırsat vermektedir.


Ayrıştırıcı anahtar özellik, entegre edilmiş döner bağlantı noktasıdır. Probun 15 dereceye kadar artarak dönmesine ve böylece parça için dik açı içerisinde konumlandırılmasına fırsat verir.

 

Entegre edilmiş döner bağlantı noktasına sahip VAST XTR, geleneksel "sabit" problar kadar güvenilir ve doğru ölçümler sunar. Kullanıcılar alışık oldukları hassaslığa itibar edebilirler. Esnek prob seçeneklerine uygun çok çeşitli iş parçası bulunur. Bunlar arasında bir çok özelliğe sahip parçalar ve helikopterler ve lokomotifler için kullanılan dişli yuvalarında bulunan açılı pozisyonlara sahip parçalar bulunmaktadır. VAST XTR gold ayrıca, havalandırma dişlileri veya türbinler gibi döner olarak simetrik olan iş parçaları için de uygundur. Döner bağlantı noktası sayesinde prob, şimdiye kadar yalnızca karmaşık prob konfigürasyonları tarafından ölçülebilen iç dişlilere ulaşabilmektedir.

 

Yeni sensör ayrıca gemi yapımı, rüzgar gücü veya ağır ekipman endüstrisindeki gibi büyük ve ağır parçalar üzerinde de olumlu bir etkiye sahiptir. Beş tondan daha fazla olan iş parçaları için istenilen doğruluk ve iş parçası ağırlığı için uygun olan bir döner tabla bulmak zordur.