ZEISS FalconEye

Hızlı, doğru analiz için

Günümüzde otomotiv endüstrisinin yeni araç modellerini geliştirmek için daha az vakti bulunmaktadır. Bu da, kanıtlanmış çözümlerin en yeni teknolojiler ile bir araya getirilmesi gerektiğini göstermektedir. ZEISS FalconEye ile döner kafa prob taşıyıcıları üzerindeki ZEISS EagleEye navigatör teknolojisini kullanmak mümkündür.

ZEISS FalconEye

Ürüne Genel Bakış

Araba imalatında, sondaj delikleri, bölümler veya germe civatası gibi sayısız unsurun yanı sıra, araçların da ölçülmesi gerekmektedir. Yeni araçlar için parçaların hızlı ve doğru bir şekilde analiz edilmesi gereklidir. Bu gereksinimler oldukça zorludur ve denetimler uzun vakit alır, özellikle seri imalat söz konusu olduğunda.
ZEISS EagleEye navigatör teknolojisini model alan ZEISS FalconEye optik sensör sistemi, ilave olarak döner kafa prob taşıyıcıları üzerinde de kullanalabildiği için bu zorlukların üstesinden gelebilmektedir.

Gerekli ölçüm sonuçlarını hızlı ve kolay bir şekilde elde edebilmek amacıyla sensörün en iyi şekilde genel sistem içerisine entegre edilmesi gerekir. RDS-CAA döner kafa prob taşıyıcısı bunun için idealdir, çünkü yalnızca tekli pozisyonların kalibre edilmesi gerekir; bütün açılı dereceler uygulama için hazırdır. Bu, ölçüm sürelerinin ciddi anlamda kısa olmasını mümkün kılar.
İlave bir manüel döner eksenin kullanılması ile ZEISS FalconEye sistemi, çok doğru bir tekrar edebilirlik ile üç açılı ayarlar içerisinde konumlandırılabilir ve lazer hattının parça ile hizalanabilmesini sağlar. Böylece sensör kullanıcılara işlerini hızlı ve doğru bir şekilde tamamlayabilmeleri için muhteşem bir sistem sunmuş olur. Yeni ZEISS FalconEye sistemi ayrıca CALIGO yazılım paketine en uygun şekilde entegre edilmiştir.