CSC

Maksimum Dinamiklik ve Hassaslık

Daha güçlü, daha hızlı ve daha doğru - CNC sensörü, sürekli döner kafa üniteleri için yeni bir standart oluşturur ve karmaşık araba gövdesi parçalarının seri ölçüm gereksinimleri için idealdir.

CSC

Ürüne Genel Bakış

Optik ve temas sensörleri, parçanın iç kısmında ulaşılması zor olan noktaların ölçülmesi gerekiyorsa karmaşık araba gövdesi parçalarının seri ölçümü için en iyi şekilde konumlandırılmalıdır. Genellikle uzun genişlemeler gereklidir. İşte CSC, şimdiye kadar mümkün olmayan fırsatları burada ortaya koymaktadır: bu, maksimum çözünürlük ve hassaslık ile birleşen önemli tork kaynakları sayesinde gerçekleşmektedir.

Araba gövdesi imalatında süreçleri en iyi şekilde kontrol edebilmek için ölçüm sonuçlarının mümkün olan en kısa süre içerisinde mevcut olması gerekir. CSC'nin yüksek dinamikliği, emniyeti gözden çıkarmadan ciddi anlamda ölçüm süresini kısaltmaktadır. Fabrika içi emniyet konsepti, döner kafa üniteleri için çarpışma korumasının yanı sıra sensör plakası için çarpışmaya karşı rulmanı entegre edebilmesine yardımcı olur. Bu, parça ile çarpışma olması durumunda güvenilir bir şekilde sensör hasarını önler.

CSC'nin başka bir faydası ise tamamen yeniden tasarlanmış prob değiştiricisidir. RDS döner kafa ünitesinde olduğu gibi, değiştirici de artık tamamen pasiftir. Böylece, ölçüm makinesi içerisinde artık sıkıştırılmış havaya ihtiyaç duyulmamaktadır; bu ayrıca, kullanıcı için maliyet tasarrufu anlamına gelmektedir. Değiştirici ihtiyaç olduğu şekilde konumlandırılabilir çünkü elektrik bağlantılar olmadan çalışmaktadır.