EagleEye navigatör

Araba gövdesi ölçümünde dikkatli gözler

Araba gövdesi imalatında kalite güvencesi, metrolojideki en karmaşık işlerden biridir. EagleEye navigatör, bu talepleri en doğru şekilde karşılayan tamamen yeni bir optik ölçüm teknolojisidir.

Ürüne Genel Bakış

Otomobil imalatı, sınırsız delgilerin yanı sıra, kenarlar, bölümler veya geçişlerin ölçülmesini gerektirir. Sondaj deliklerinin kontrol edilmesi oldukça vakit kaybettiren bir iştir; özellikle seri denetim söz konusu olduğunda. EagleEye navigatör, tüm araç gövdesi için neredeyse %50 zaman tasarrufu sağlar. Geleneksel ölçüm yöntemlerinde kullanılan standart, yüksek seviyede emek gerektiren adımlar tamamen ortadan kaldırılmıştır: geçmeli adaptörlerin montajına veya sökülmesine gerek yoktur; herhangi bir malzeme saklama veya depolama maliyeti bulunmaz.

 

Bunun yanı sıra, EagleEye navigatör'ün kullanımı hızlı bir şekilde çıkan iş süresini azaltır ve aynı anda basılı parçaların kalitesini arttırır. Bu da, mikrometreye kadar çap bilgisi, ilgili parçanın pozisyonu ve formu hakkında sonuç sunarak en iyi kalitede değerlendirmelerin yapılmasını sağlar.

 

EagleEye navigatör, ölçüm makinenizi imalat ekipmanı haline getirir.