İlave Destek Servisleri

Bir çözüm sağlayıcısı olarak, ölçüm makinelerinizden en iyi performansı alabilmenize yardımcı olmak için ayrıntılı hizmetler sunuyoruz. Bunların arasında makinenin yerini değiştirme, geri alım seçenekleri, sökme, bertaraf etme ve ağ entegrasyonu bulunmaktadır.

 

Makine transferlerinin ölçümü

Bir ölçüm cihazının veya fabrikadaki bütün makinelerin yerini değiştirirken, ölçüm sisteminizi güvenli bir şekilde koruyan, paketleyen ve nakliye eden ve daha sonra yeni yerinde uygun bir şekilde kurulum yapan güvenilir bir ortağa ihtiyacınız vardır. Uzmanlarımız, makinelerinizin performansının ve doğruluğunun bozulmadığından emin olmaktadırlar. Ayrıntılı teknik bilgilerimiz, bu zorluklarla baş edebilmenize olanak sağlar. Arıza sürelerini ciddi anlamda azaltmak için sınırlar boyunca hiç bir sorun olmadan çalışabilmekteyiz.

 

Geri satın alma, söküm, bertaraf
Eski makinenizi değerlendirmeniz için size bir çok seçenek sunuyoruz. Alternatif olarak, ölçüm makinenizi, örneğin sertifikalı bir tasfiye şirketi vasıtasıyla bertaraf edeceğiz. Makineyi paraya sayma veya tasfiye seçeneklerinden hangisi olursa olsun, makinenin sökümünde ve uygun bir şekilde paketlenip nakliyesinde size yardımcı olacağız.

 

Ağ entegrasyonu
Eğer işlemlerin en iyi seviyede çalışmasını ve gerekli kaliteyi elde etmeyi amaçlıyorsanız, sisteminiz ve makine üzerindeki yazılım arasındaki veri alış verişinin kusursuz olması önemlidir. Bunun temelini ağ entegrasyonu ile oluşturmaktayız. Ölçüm makinenizi mevcut ağa entegre ediyoruz, ortak veri kullanımı için çeşitli ölçüm makinelerini bağlıyor ve ölçüm yazılımını kurup güncelliyoruz.