Daha Fazla Verimlilik için

ZEISS Endüstriyel Metroloji'nin yazılım paketleri, ölçüm makinenizin kapasite kullanımını geliştirmenize ve ölçüm verilerini daha etkin bir şekilde işlemenize fırsat verir. Hızlı tepki süreleri, teleservice ve yedek parçaların garantili mevcudiyeti, verimliliğinizi en yüksek seviyede tutmada önemli bir rol oynar.

 

Yazılım Paketleri
Ölçüm makinelerinizin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak adına çeşitli yazılım paketleri sunuyoruz. Bunlar, aynı platformları temel almaktadır ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmışlardır. Bir servis teknisyeni site üzerinden destek sağlamada uzmandır.

 

Bakım Sihirbazı
 
Bakım Sihirbazı yazılımımız, makine kullanımına göre makine bakımı için en iyi süreyi belirtir. İdeal kalibrasyon hizmet seviyesini belirtir.
 
Hizmetteki onlarca yıllık tecrübemiz ve makine kullanımındaki farklı unsurlar hakkında kayda değer saha verilerimiz, bu sihirbaza dahil edilmiştir. Aşağıdaki veriler analiz edilmektedir:
 

  • Çarpmaların sertliği ve sayısı
  • Prob çalıştırma sayısı
  • XYZ eksenindeki hareket mesafeleri
  • Gerçek makine çalıştırma saatleri

 

Çeşitli sayıda koordinat ölçüm makinesi kullanıldığında, bunların mevcut durumları ZEISS Ana Kontrol Merkezi kullanılarak en iyi şekilde gözlemlenebilir.
ZEISS PiWeb imalat sahalarından gerçek zamanlı gelen bütün kalite ve işlem veri türlerini analiz etmek, değerlendirmek ve grafiksel olarak görüntülemek amacıyla kullanılır.

Hızlı yanıt süreleri
Bölgesel hizmet ağımız, sertifikalı hizmet teknisyenlerimize hızlı bir şekilde erişimi mümkün kılar. Garantili ve hızlı cevap süreleri için lütfen bölgesel hizmet ortağınızla iletişime geçin.
Teleservice yazılımımız, kusurları hızlı bir şekilde belirlememize ve size en iyi şekilde yardımcı olmamıza fırsat verir. Zaman kazanmanın yanı sıra bu ayrıca, teknisyenlerimizin, sahadaki sorunlarınızı çözmek için ihtiyaç duydukları her türlü bilgiye ulaşmalarını sağlar.

 

Yedek parçaların küresel mevcudiyeti
Yedek parçalar, tamir/değiştirme parçaları ve aşınma parçaları sunmaktayız. Tamir/değiştirme parçaları, fabrikada yeniden kazanılır ve daha sonra yeniden kullanılabilir.
Yedek parçaların mevcudiyeti, hızlı teslimat ve servis teknisyenlerinin küresel anlamda mevcudiyeti, en düşük makine durdurma sürelerini sunmaktadır.