Programlama Projeleri

Projeniz için yardım veya ilave kaynaklara mı ihtiyacınız var? Tek seferlik danışma, işleme göre tasarlanmış programlar veya uzun vadeli piyasa sürüş desteği - uzun yıllardan beri süregelen tecrübemiz, projenizi tamamlamak için aradığınızı size sunar.

 

Mükemmel proje planlaması
Tecrübemiz ve ayrıntılı hizmetimiz ile, programlama projeleriniz için en iyi desteği sunuyoruz. Örnek vermek gerekirse, denetim sistemlerinizin en iyi seviyelerde çalışmasını sağlamak için sözleşmeli programlama, boyut tutturma, otomasyon bileşenlerinin tasarımı, imalatı hakkında size yardımcı olabiliriz. Ayrıca, yeni sistemlerin devreye sokulmasına ve teknoloji ve süreçlerinizin optimizasyonuna yardımcı oluyoruz.

Güvenilir ve başarılı kalite denetiminin temelinde mükemmel planlama yatmaktadır. Araç gövdesi veya çekiş parçaları - hangisi olursa olsun, çeşitli endüstrilerde yılların getirdiği tecrübemiz ve işlem bilgilerimiz, bu işler için sürdürülebilir desteği sağlamamıza fırsat veriyor.

 

Sözleşmeli programlama
Proje müdürlerimiz ve tecrübeli uygulama uzmanları, gereksinimlerinizi görselleştirir ve en iyi desteği sunmak için belirgin proje hedeflerini belirler. Çizimlere, CAD modellerine, ölçüm planlarına veya bireysel özelliklere dayanarak, koordinat ölçüm makineleriniz için yapılandırılmış CNC ölçüm programlarını oluşturuyoruz. Sözleşmeli programlama içerisinde çevrim dışı programlama, ekipmanın tasarım ve imalatı ve ölçüm sistemi analizi bulunmaktadır. Her bir adım güvenli bir şekilde kayıt altına alınmaktadır. Hizmetlerimiz ayrıca, saha içerisindeki ölçüm programının başlatılması ve kabulünü de kapsamaktadır.
Çalışanlarımız, kanıtlanmış uygulama stratejilerini kullanır ve saha üzerinde uygulama desteği sağlar. Proje müdürlerimiz, her adımda sizi bilgilendirir ve diğer sorumluluklarınıza odaklanmanıza yardımcı olur.

 

ölçüm programlarının optimizasyonu
Mevcut programlarınızı kaybetmeden Carl Zeiss'ın şu anki yazılımının faydalarından yararlanmak ister misiniz? Mevcut programlarınızı optimize etmek için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz ve bunları en yeni yazılımı özellikleri ile uyumlu hale getiriyoruz.

 

Prob Konfigürasyonları ve Fikstürler
Prototipler, presle şekillendirilmiş parçalar, döküm, kaynaklanmış ve plastik parçalar ile mekanik bileşenler gibi ürünler için prob takımları ve fikstürleme ekipmanları sunuyoruz. Hizmetlerimiz arasında danışma, planlama, tasarım, imalat, montaj, belgeleme ve eğitim bulunmaktadır.