ZEISS şirket portföyü

Bölümler

Vision Care

Medikal Teknoloji

Oftalmoloji, sinir cerrahisi, KBB cerrahisi, diş hekimliği ve onkoloji alanlarına yönelik ürünleri ve çözümleri ile ZEISS tıp alanındaki gelişimin tetiklenmesine yardımcı oluyor ve tüm dünyadaki doktorlara hastalarının yaşam kalitesini artırma çabasına destek veriyor.

Industrial Metrology

Araştırma & Kalite

ZEISS maksimum hassasiyetin gerekli olduğu her alanda kalite standartlarını garanti eder: Bilim, ölçüm ve malzeme inceleme amaçlı olarak tasarlanmış olan koordinat ölçüm makineleri, metroloji yazılımı ve mikroskop sistemleri ile ZEISS en küçük yapıların ve proseslerin bile görünür hale gelmesi için kendi üzerine düşeni yapıyor.

Semiconductor Manufacturing Technology

Yari İletken Üretim Teknolojisi

Tüm dünyada kullanılan mikro çiplerin çok büyük bir kısmı ZEISS'ın optik teknolojileri kullanılarak üretilmiştir. Yarı iletken üretim ekipmanları alanındaki teknoloji lideri olarak ZEISS giderek daha güçlü, enerji açısından daha verimli ve daha ekonomik mikro çiplerin üretimini mümkün kılıyor ve bu nedenle mikro elektronik çağında öncü bir rol üstlenmiş oluyor.

Medical Technology

Vision Care / Kullanıcı Optik Ürünleri

Dünyanın lider gözlük camı üreticilerinden bir tanesi olarak ZEISS maksimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS'ın video ve kamera lensleri, binokülerler, uzun mesafe dürbünleri, planetaryum ve gözlem sistemleri veya uçuş simulatörleri kullanıcılarına mükemmel bir optik kalite ve bu nedenle de unutulmaz anlar sunmaktadır.