Tek odaklı gözlük camları

Uygun fiyatlı ürünlerden teknoloji harikası ürünlere kadar

Gözlüklerinizden tamamen memnun musunuz? İster okuma, ister uzak görme için gözlük camına ihtiyaç duyun, hassas bir şekilde uyumlu tek odaklı gözlük camları zorunluluktur. ZEISS, geleneksel sferik ürünlerden kişiye özel camlara kadar değişen kalitede dört ürün seviyesi sunar. Modern ZEISS teknolojisi yüksek numaralı camlarda bile tamamen düz ve hafif camlar üretebilir. Gözlükçünüzle birlikte, yeni camlarınızı kişisel ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

Avantajlarınız

Her türlü gereksinimle uyumlu tek odaklı gözlük camları

  • ZEISS tek odaklı gözlük camları, görme ihtiyaçlarınıza odaklanmış dört kalite kategorisi sunar.
  • Gözlük camı numarasının optimizasyonu ve yüksek numaralarda kolay kullanım, rahat gözlük camları ve çekici görünüm.
  • Kırılmaya karşı dayanıklı ve dolayısıyla spor etkinlikleri ve çocuk gözlükleri için idealdir.
  • Daha iyi gece görüşü: daha iyi kontrast algısı ve renk yoğunluğu için i.Scription® teknolojisine sahip ZEISS progresif camlarını sipariş verebilirsiniz.
  • DuraVision Platinum® premium kaplama, renkli camlar veya PhotoFusion teknolojisine sahip kendiliğinden renklenen gözlük camları gibi cam kaplamaları ve ekstraları seçebilirsiniz.

Hangi durumda hangi kalite kategorisini seçmeniz gerekir?

Net görme, çekici görünüm ve kullanım konforu

Tek odaklı gözlük camları sadece bir dioptrik güce sahiptir. Reçetenize bağlı olarak, mümkün olan en ince ve en hafif camı seçmenizi sağlamak için çeşitli cam malzemeleri kullanılabilir.

ZEISS Tek Odaklı Sph: geleneksel gözlük camı

1// ZEISS Tek Odaklı Sph:

geleneksel gözlük camı

ZEISS Tek Odaklı Sph, nokta-odak görüntüsüne sahip sferik bir camdır. Yüksek görme kalitesi sunmak için çevresel bulanıklık minimum düzeye indirilebilir. Hem organik, hem mineral cam olarak kullanılabilir. Uzak veya yakın şeklinde yüksek ve düşük numaraları gözlükler için kullanılabilir. Modern üretim yöntemleri bu olağanüstü hafif camları üretmeyi mümkün hale getirir. Organik tek odaklı gözlük camları, mineral camdan yapılmış gözlük camlarına göre gözlük ağırlığını yüzde 40'a kadar azaltabilir.

ZEISS Tek Odaklı AS: daha iyi bir görüntü için

2// ZEISS Tek Odaklı AS:

daha iyi bir görüntü için

Yüksek eğimli bombeli camlar. Yok, kalsın! Rotasyon simetrik, asferik ön yüzey sayesinde, ZEISS Tek Odaklı AS az eğimlidir ve çok iyi görüntüleme özelliklerine sahiptir. Özellikle yüksek numaralı kullanıcılar için uygundur. Camlar yüzde 20 daha hafif ve daha ince bir şekilde üretilebilir ve bunların hepsi çekici gözlükler için çok daha düz olarak üretilebilir.

ZEISS Tek Odaklı Superb: gözleriniz için daha fazla özgürlük

3// ZEISS Tek Odaklı Superb:

gözleriniz için daha fazla özgürlük

Freeform teknolojisi bu camları özel yapan sihirli sözcüktür. Bu camlar size kristal berraklığında görme sağlar. En iyi görme için tüm cam yüzeyi noktadan noktaya optimize edilir. Kenarlardaki görüntü bozulmalarını unutun gitsin. Artık bunlar geçmişte kaldı! Her ZEISS Tek Odaklı Superb camı kullanıcıya ve reçeteye özel tasarlanır ve üretilir. Sferik (SPH), silindirik (CYL), aks (A), prizma (PR) ve prizma tabanını (derece olarak) içerir. Elde edilen sonuç, çok daha konforlu tek odaklı tasarımdır.

ZEISS Tek Odaklı Individual: kişiye özel görme için

4// ZEISS Tek Odaklı Individual:

kişiye özel görme için

Daha fazla kişiselleştirme mümkün mü? Evet. Çok daha fazla kişisel parametreler ZEISS Tek Odaklı Individual camlarına dahil edilmiştir. Size özel yüksek numaralardaki bozukluklar da dikkate alınır. Bu ise wavefront (dalga cephesi) teknolojisiyle elde edilir. Size üstün görme kalitesi sunabilmek için cam yüzeyi optimize edilir. Gözlükçü tarafından ölçülen tüm parametreler, freeform teknolojisi kullanılarak camın üretimine dahil edilir. ZEISS Tek Odaklı Individual camlar üstün kullanıcı rahatlığı sağlar. Her kullanıcının ihtiyaçları ile mükemmel uyumlu camları üretmenin en iyi yolu!

İşte bu şekilde daha ince ve hafif camlar üretebiliyoruz

1.5

0%

1.5

0%

1.6

20%

1.6

20%

1.7

35%

1.67

40%

1.9

40%

1.74

50%
Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun