PhotoFusion teknolojili kendiliğinden renklenen gözlük camları.
Her durum için bir gözlük.

 • Kendiliğinden renklenen gözlük camları

  Kendiliğinden renklenen gözlük camları – gelişmiş, kapsamlı bir yetenek

  Gündelik yaşamınızda daha fazla konfor sağlarken tüm görme gereksiniminizi karşılayan tek bir gözlük sahibi olduğunuzu düşünün – birçok gözlük kullanıcısının aradığı işte bu. ZEISS PhotoFusion teknolojili kendiliğinden renklenen gözlük camları rüyalarınızın gerçek olmasını çok yakın hale getiriyor: yok denecek kadar kısa zamanda değişen ışığa uyum sağlayıp hızla kararır ve açılırlar ve rahat görme sağlarlar. Gözlüklerinizi değiştirme gereksinimi veya sıkıntısı olmadan devamlı net görmenin tadını çıkarın. Bu sayede spor yapmak ve seyahat için ve ayrıca gözleri ışığa hassas kişiler ve çocukların gözleri için idealdirler.

  Ve şıklıktan ödün vermeden optimum görmenin tadını çıkarabilirsiniz çünkü kendiliğinden renklenen gözlük camlarımız popüler renkler olan gri ve kahverengi olarak sağlanmaktadır.

  Tabii ZEISS PhotoFusion teknolojili kendiliğinden renklenen gözlük camları tüm renk derecelerinde UVA ve UVB radyasyonuna karşı %100 koruma sağlarlar.

 • PhotoFusion sırrı

  PhotoFusion sırrı

  Burada yorulmaz, ışığa duyarlı moleküller iş başındadır! Işığa duyarlı parçacıklar gözlük camının benzersiz yeteneğini göstermesine yardımcı olur: güneş ışığında bu ışığa duyarlı moleküllerin yüzeyleri genişler ve böylece gözlük camının koyulaşmasına neden olur ve bunu güneş ve UV radyasyonunun yoğunluğuna bağlı olarak daha belirgin şekilde yaparlar. Böylece ne kadar parlak olursa olsun uygun ve rahat bir renk koyuluğu elde edilir. İçeride olduğunuzda veya UV radyasyonu çok az olduğunda moleküller tekrar 'katlanır' ve gözlük camlarının rengi açılıp içeride optimum görme sağlarlar.

  Bu dönüşümün temeli 1960'larda keşfedilen ve günümüze kadar sürekli geliştirilen basit bir kimyasal reaksiyondur. Kendiliğinden renklenen gözlük camlarının kalitesini moleküllerin hareket etme hızından anlayabilirsiniz – ve bizim moleküllerimiz hızlıdır. ZEISS PhotoFusion gözlük camları parlak ışıkta veya güneş ışığında sadece 15 - 30 saniyede kararır; içeride 5 ila 10 dakikada tekrar tamamen açılır.*

  *Polikarbonat, 1.6 ve 1.67 materyallerinden üretilmiş gözlük camları için ortalama değer. Performans materyale, sıcaklığa ve ışık durumuna göre değişebilir.

 • Ek seçenekler

  Daha fazla rahatlık, tarz ve güvenlik için ekstralar

  Daha fazla kontrast, daha canlı renkler. Gözlük camı renkleri.

  Daha fazla bilgi

  Şık bir aksesuardan daha fazlası. Ayna kaplamalı ZEISS gözlük camları.

  Daha fazla bilgi

  En iyi görme için: tek odaklı gözlük camları.

  Daha fazla bilgi

  Progresif gözlük camlarınızı, gözlerinizi parlama ve UV radyasyonuna karşı koruyan gözlük camlarına dönüştürün. İlk kez kullananlar için bile kişiselleştirilmiş çözümler. ZEISS terzi işi üretilmiş progresif gözlük camları.

  Daha fazla bilgi

  Sizin için en iyi cam kaplamasını seçin:

  DuraVision® Platin – ZEISS'ın ürettiği en sert lens kaplaması; maksimum çizilme direnci, toza karşı optimum koruma ve yüksek ölçüde etkin antireflektif kaplama sunar.

  Daha fazla bilgi

 • Bir gözlükçü bulun

  Yakınınızdaki ZEISS gözlükçüsünü bulun

  Size yakın bir gözlükçü bulun. Size ayrıntılı bilgi verecek ve benzersiz görme gereksinimlerinizi karşılamak için özelleştirilmiş güneş gözlüğü camları hazırlayacaklardır.

  Yetkili ZEISS Optik Mağazaları

Bu yazıyı arkadaşlarınızla paylaşın