Ayna kaplamalı güneş gözlükleri:
ZEISS DuraVision® Mirror.

Bir moda ifadesi ve rahatlık ekstrası.

Ayna kaplamalı güneş gözlüğü camları - kimin için?

Bunlar benzersiz bir görünüm elde etmenize yardımcı olur – ve sadece şık değil aynı zamanda tümüyle işlevseldirler: ZEISS DuraVision Mirror kaplamalı güneş gözlüğü camları önemli ölçüde azaltılmış yansımayla çok net görme sağlar. Bu durum hem dağlarda yükseklerde veya karda olduğu gibi aşırı ışık koşullarında hem de plajda, parkta, alışveriş yaparken veya spor yaparken görme rahatlığını arttırır. Bunu mümkün kılan iki özel kaplama vardır: gözlük camının arka yüzeyinde bir antireflektif kaplama ve önde bir ayna kaplama. DuraVision® Mirror güneş gözlüğü camları aynı zamanda kiri iter ve temizlenmeleri özellikle kolaydır.

İşte şıklık ipucumuz: Ayna kaplamalarımız mükemmel sonuçlar sağlamak üzere sekiz heyecan verici renkte sağlanmaktadır – kırmızıdan yeşil ve maviye ve gümüş ve altın rengine kadar. Ve ayna kaplamalı gözlük camları her tür metal çerçeveye mükemmel gider ama aynı zamanda panto çerçeve tarzları ile de harikadırlar.

Sürücüler dikkat: tüm renkler sürüş için uygun değildir.
Görme gereksiniminiz ne olursa olsun sizin için doğru rengi bulmak üzere mutlaka gözlükçünüzle konuşun. Ve tabii ZEISS DuraVision Mirror kaplamalı güneş gözlüğü camları UVA ve UVB radyasyonuna karşı %100 koruma sağlarlar.

DuraVision Mirror ayna renkleri

ZEISS DuraVision Mirror kaplaması sekiz farklı renkte sağlanmaktadır.

İlgili Ürünler

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun