Gözlük Camları için temizlik solüsyonları MADE BY ZEISS

Gözlük Camları için temizlik solüsyonları

Yumuşak, kolay ve etkili

Kirli gözlük camları can sıkıcı bir durumdur. DuraVision® Platinum ve Silver gibi modern gözlük camı kaplamalarının CleanCoat özellikleri sayesinde kolay temizlik sağlanır ve gözlük camları korunur. Düzenli temizlikten kurtuluş olmasa da, bu temizlik olabildiğince nazik, kolay ve etkili olmalıdır. Bu yüzden ZEISS cam kaplaması için nazik ve kullanımı kolay tam gözlük temizliği solüsyonları sunuyor: İşinizin arasında hızlı temizlik için ZEISS gözlük camı silme bezleri, detaylı temizlik için ZEISS gözlük camı spreyleri ve detaylı, spreyle ıslak temizlik veya kuru temizlik için ZEISS mikrofiber bezleri.

 • Avantajlarınız

  Sizin için nasıl faydalı olabilir

  Gözlük kullananlar için faydaları

  Her zaman, her yerde gözlük camı temizliği

  • Sadece yüksek kalite gözlük camları için olmayan optimal koruma ve bakım.
  • Başlangıçta görünmeyen ama zamanla görmeyi kısıtlayan mikroskobik çizikleri önler.
  • Gözlük Camı kaplamasını zedelemeden nazikçe temizler.
  • Detaylı ve işinizin arasında hızlı temizlik için ürün çözümleri.
  • Kullanımı kolay.
  • Sadece gözlükler için değil: ZEISS gözlük camı mendilleri ayrıca her tür hassas optik yüzeyi (örn. LCD ekranlar, akıllı telefonlar, tablet PC'ler, dizüstüler, cep telefonları, vs.) kolayca ve leke bırakmadan temizlemek için kullanılabilirler.
    
 • Herkes için gözlük camı temizliği

  Seçim kararı tamamen size ait.

  ZEISS temizlik solüsyonlarına genel bir bakış

  ZEISS gözlük camı silme bezleri

  Hızlı temizlik için: ZEISS gözlük camı silme bezleri

  Evde, ofiste veya yolda: her zaman her yerde net görme. Gözlük camı temizleme için nemli mikro-ince bezler kullanıma hazır ve çok etkili. İz bırakmadan optimum temizlik - testlerle kanıtlanmıştır! Bezler DuraVision® Platinum gibi yüksek kaliteli kaplamaya sahip gözlük camlarını bile nazikçe temizlemek için son derece ince bir yapıya sahiptir. Ayrı sarılı ve nazik: benzersiz bir kombinasyonla önceden nemlendirilmişlerdir. Bu zararsız temizlik maddeleri hiçbir tahriş edici ürün veya yapay koku içermez.

  Aynı zamanda LCD monitörler, akıllı telefonlar, tablet PC'ler ve dizüstü bilgisayar gibi öğelerin temizliği için idealdir.

  ZEISS gözlük camı temizleme spreyi (240 ml)

  Kapsamlı ve nazik temizlik: ZEISS gözlük camı temizleme spreyi (240 ml)

  ZEISS gözlük camı temizleme spreyleri gözlük camlarınız için kapsamlı ama nazik bir temizlik sunar. Gözlük camlarınızı temizlemek için, temizlik solüsyonunu ZEISS mikrofiber bezinize püskürtün ve gözlük camınızın her iki yüzünü de temizleyin. Sprey gözlük camlarınıza, kaplamaya veya optik yüzeye zarar verecek hiç bir tahriş edici madde içermez. Aynı zamanda başka optik yüzeylerin de temizliğinde kullanılabilir.

  ZEISS gözlük camı mikrofiber bezleri

  Kanıtlanmış mükemmellik: ZEISS mikrofiber gözlük camı bezi

  Bir ZEISS kalite klasiği olan gözlük camı temizliği ürünleri de mevcut: etkili ve nazik, kuru veya ılık suyla yada ZEISS gözlük camı temizliği spreyiyle nemlendirerek, günlük gözlük camı temizliği için ZEISS mikrofiber bezleri. Uzun ömür için optimum temizlik.

 • Indir

Size özel gözlük camları:
ZEISS ürünleri sizin için ideal tercih olabilir.

ZEISS'in üstün kaliteli kaplamalarıyla ilgileniyor musunuz?

ZEISS DuraVision® Platinum ve Silver

Gözlük camı kaplamaları, organik camları birer sanat eserine dönüştürür. Organik gözlük camlarını sertleştirir, böylece kire karşı dirençli hale getirir ve temizlemeyi kolaylaştırır.

ZEISS'in Premium gözlük camı kaplamalarının size neler sunabileceğini keşfedin

Tüm gün boyunca bilgisayar başında çalışıyorsanız, gözleriniz için yeni bir çözüm bulmanızın zamanı geldi demektir.

DuraVision® BlueProtect

LED ışıkları ve monitörlerin yaydığı radyasyon gibi modern ışık kaynakları nedeniyle her zamankinden daha fazla mavi ışığa maruz kalıyoruz. Bazı kişiler, lambaların ve ekranların yaydığı mavi ışığın kendilerini yorgun ve rahatsız hissetmelerine sebep olduğunu fark etmişlerdir.

DuraVision BlueProtect nasıl korur

Modaya uyun bir tercih

ZEISS güneş gözlüğü camları

Renklere ve tonlara karşı zaafınızı açığa vurun: tek odaklı, degrade veya kişiye özel. Bunların hepsini ZEISS size sunar.

ZEISS güneş gözlüğü camları hakkında daha fazla bilgi edinin

Kişiye özel tavsiye: size yakın bir ZEISS gözlükçüsü bulun

ZEISS temizlik bezleri anlaşmalı gözlükçülerde ve seçkin perakendecilerde mevcuttur. ZEISS gözlük camı temizleme spreyine ve mikrofiber bezlere sadece gözlükçülerden ulaşabilirsiniz. Yakınınızdaki ZEISS gözlükçüsüne ulaşın.

Yetkili ZEISS Optik Mağazaları

Bu yazıyı arkadaşlarınızla paylaşın