Gözlük Camları için temizlik solüsyonları

Yumuşak, kolay ve etkili

Kirli gözlük camları can sıkıcı bir durumdur. DuraVision® Platinum ve Silver gibi modern gözlük camı kaplamalarının CleanCoat özellikleri sayesinde kolay temizlik sağlanır ve gözlük camları korunur. Düzenli temizlikten kurtuluş olmasa da, bu temizlik olabildiğince nazik, kolay ve etkili olmalıdır. Bu yüzden ZEISS cam kaplaması için nazik ve kullanımı kolay tam gözlük temizliği solüsyonları sunuyor: İşinizin arasında hızlı temizlik için ZEISS gözlük camı silme bezleri, detaylı temizlik için ZEISS gözlük camı spreyleri ve detaylı, spreyle ıslak temizlik veya kuru temizlik için ZEISS mikrofiber bezleri.

Avantajlarınız

Her zaman, her yerde gözlük camı temizliği

  • Sadece yüksek kalite gözlük camları için olmayan optimal koruma ve bakım.
  • Başlangıçta görünmeyen ama zamanla görmeyi kısıtlayan mikroskobik çizikleri önler.
  • Gözlük Camı kaplamasını zedelemeden nazikçe temizler.
  • Detaylı ve işinizin arasında hızlı temizlik için ürün çözümleri.
  • Kullanımı kolay.
  • Sadece gözlükler için değil: ZEISS gözlük camı mendilleri ayrıca her tür hassas optik yüzeyi (örn. LCD ekranlar, akıllı telefonlar, tablet PC'ler, dizüstüler, cep telefonları, vs.) kolayca ve leke bırakmadan temizlemek için kullanılabilirler.

Seçim kararı tamamen size ait.

ZEISS temizlik solüsyonlarına genel bir bakış

Hızlı temizlik için: ZEISS gözlük camı silme bezleri

Hızlı temizlik için:

ZEISS gözlük camı silme bezleri

Evde, ofiste veya yolda: her zaman her yerde net görme. Gözlük camı temizleme için nemli mikro-ince bezler kullanıma hazır ve çok etkili. İz bırakmadan optimum temizlik - testlerle kanıtlanmıştır! Bezler DuraVision® Platinum gibi yüksek kaliteli kaplamaya sahip gözlük camlarını bile nazikçe temizlemek için son derece ince bir yapıya sahiptir. Ayrı sarılı ve nazik: benzersiz bir kombinasyonla önceden nemlendirilmişlerdir. Bu zararsız temizlik maddeleri hiçbir tahriş edici ürün veya yapay koku içermez.

Aynı zamanda LCD monitörler, akıllı telefonlar, tablet PC'ler ve dizüstü bilgisayar gibi öğelerin temizliği için idealdir.

Kapsamlı ve nazik temizlik: ZEISS gözlük camı temizleme spreyi (240 ml)

Kapsamlı ve nazik temizlik:

ZEISS gözlük camı temizleme spreyi (240 ml)

ZEISS gözlük camı temizleme spreyleri gözlük camlarınız için kapsamlı ama nazik bir temizlik sunar. Gözlük camlarınızı temizlemek için, temizlik solüsyonunu ZEISS mikrofiber bezinize püskürtün ve gözlük camınızın her iki yüzünü de temizleyin. Sprey gözlük camlarınıza, kaplamaya veya optik yüzeye zarar verecek hiç bir tahriş edici madde içermez. Aynı zamanda başka optik yüzeylerin de temizliğinde kullanılabilir.
Kanıtlanmış mükemmellik: ZEISS mikrofiber gözlük camı bezi

Kanıtlanmış mükemmellik:

ZEISS mikrofiber gözlük camı bezi

Bir ZEISS kalite klasiği olan gözlük camı temizliği ürünleri de mevcut: etkili ve nazik, kuru veya ılık suyla yada ZEISS gözlük camı temizliği spreyiyle nemlendirerek, günlük gözlük camı temizliği için ZEISS mikrofiber bezleri. Uzun ömür için optimum temizlik.

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun