Teleskopik Gözlükler

Gözlüklerin yeterli olmadığı durumlarda

Bazen gözlük de yetmez. ZEISS size geniş spektrumlu büyüteç özellikli görme cihazları sunuyor. Bu özellik sadece az görme problemi yaşayan hastalara göre kişiye özel büyüteçler, teleskopik gözlükler veya monoküler el dürbünleriyle değil, aynı zamanda dişçiler, kuyumcular, güzellik uzmanları veya cerrahlar gibi mesleğinde en ince detayları görme ihtiyacı duyan kişilere de destek olur. ZEISS rahat, tam ve kesintisiz bir çalışma için bu uygulama alanlarında en ince detaya kadar ulaşmanızı sağlayan aydınlatma sistemi opsiyonlu, kişiye özel teleskopik gözlükler ve başa takılan ameliyat gözlükleri sunar.

Avantajlarınız

Günlük işleriniz ve karşılaştığınız zorluklar için iyi bir görme

  • Az gören hastalara, örneğin retina hastalıkları gibi gözlük ve kontak lens gibi standart çözümleri aşan görme kayıplarında, günlük yaşamlarındaki görme ihtiyaçlarına ve mevcut görme potansiyellerine göre kişiye özel görme çözümleri.
  • Doktorluk ve mühendislik gibi yüksek uzmanlık gerektiren ve sadece iyi görmenin yeterli olmadığı meslek grupları için kişiye özel görme çözümleri. Bazen milimetrenin çok daha azı başarı ve başarısızlıkta belirleyici olur.
  • Ürün yelpazesi, elde tutulan farklı optik sistem çeşitlerini barındırır. Diğer ürünler ise, aydınlatma opsiyonu ile gözlüklere entegre edilebilir veya takılabilir.
  • Kullandığı büyüteç özellikli teleskopik gözlük veya ameliyat gözlüğü her kullanıcı için en iyi görme performansı sunar.
  • Her durum için uygun işlem.
  • Maksimum görme alanıyla mükemmel görüntü kalitesi.

Teleskopik Gözlükler, Büyüteçler ve Ameliyat Gözlükleri kimler için uygundur?

Ürün yelpazesi ve uygulamalarına genel bakış

VisuCard ve cep büyüteçleri
VisuCard ve cep büyüteçleri

Tüm kullanıcılar için büyüteçler

VisuCard ve cep büyüteçleri

Dış mekan kullanımına uygundur. Küçük boyutlarıyla her zaman ve her yerde en ince detayı fark edebilmenizi sağlar. ZEISS VisuCard ve cep büyüteçleri yüksek diyoptrik güçleriyle ileri görme bozukluğu yaşayanlar için uygundur.

Başa takılan büyüteçler L / LC

Tüm kullanıcılar için büyüteçler

Başa takılan büyüteçler L / LC

Normal numaralı gözlüğe takılabilen veya bir bantla başa sabitlenen ZEISS başa takılan büyüteçlerle engelsiz bir çalışma mümkündür. Başa takılan büyüteçler özellikle az oranda büyütme gerektiği durumlar için uygundur.
Bifokal büyüteçli gözlük camları

Az görenler için ZEISS Teleskopik Gözlükleri ve büyüteçler

Bifokal büyüteçli gözlük camları

Bifokal gözlük camlarının alt kısmına yerleştirilen daha yüksek bir adisyon sayesinde bifokal camlar büyüteçlere dönüşür. Gözlük camının uzak kısmı çevre ile uyumu sağlarken büyüteç kısmı da yakın mesafe çalışmalarınıza ve okumanıza yardımcı olur. Yüksek performanslı ve kullanımı kolay.

Teleskopik Gözlükler

Az görenler için ZEISS Teleskopik Gözlükleri ve büyüteçler

Teleskopik Gözlükler

Teleskopik gözlükler yakın görme mesafesinde olmayan nesneleri daha iyi seçmeye yardımcı olur. Teleskopik gözlüklerin üzerine takılabilen camlar eklendiğinde, bu gözlükler yakın mesafe işlerinizde kullanabileceğiniz teleskopik gözlüğe dönüşür. Gözlüğün üzerine teleskopik uygulamasının yararı yakın mesafede oldukça büyük çalışma mesafesidir.

Monocular hand-held telescopes

Az görenler için ZEISS Teleskopik Gözlükleri ve büyüteçler

Monoküler el dürbünleri

El dürbünleri uzak mesafede karmaşık olmayan detayların seçilmesi için kullanılır ve bu özellikleriyle dış mekan kullanımı için çok faydalıdır. Modele bağlı olarak uzaktan yakına doğru devamlı odaklama özelliği ile otobüs ve tren saatleri, sokak tabelaları veya vitrinlerin okunması için size esnek imkanlar sunar.

Teleskopik gözlükler

Profesyonel kullanıcılar için ameliyat gözlükleri

Teleskopik gözlükler

Profesyoneller için üstün optik ve teknik özellikler, maksimum düzeyde kişiselleştirme ve mükemmel kullanım rahatlığının bir araya gelmesi ZEISS ameliyat gözlüklerinin dikkat çekici özellikleridir. Her bir kullanıcı için tam olarak kişisel ihtiyaçlara göre uyarlanır: her sistemde, mevcut herhangi bir ametropi, kişisel odaklanma verisi, gerekli büyütme ve çalışma mesafesi hesaba katılır.

Başa takılan ameliyat gözlükleri

Profesyonel kullanıcılar için ameliyat gözlükleri

Başa takılan ameliyat gözlükleri

Binoküler Kepler tipi teleloupe optikli başa takılan ameliyat gözlükleri çok yüksek görüntü kalitesi ve büyütmeye ihtiyacı duyan kullanıcılar için özellikle uygundur. Bu optik sistemler çok geniş bir büyütme ve çalışma mesafesi seçeneğine sahip olduğundan, her kullanıcı kendi gereksinimlerine en uygun özellikleri seçebilir.

Saphiro² LED aydınlatma

Profesyonel kullanıcılar için ameliyat gözlükleri

Saphiro² LED aydınlatma

Saphiro² ZEISS ameliyat gözlükleri ve başa takılan teleskopik sistemleriyle birlikte kullanılabilen mobil ve yüksek performanslı bir LED aydınlatma sistemidir. Görme alanı gölgesiz bir şekilde eşit olarak aydınlatılır. Bu özelliği tam detay seçmenin olmazsa olmaz olduğu durumlarda birçok görme işlevinin oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar.

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun